Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 05.08 DO 11.08.2013
Autor:
Anna Bell

 BARAN

Barany będące w związku będą starały się dominować nad partnerem ale niestety ich partner nie będzie akceptował takiej sytuacji i odsunie się w dosyć widoczny sposób, właściwie wspólne spędzanie czasu będzie niemożliwe do zrealizowania.

Samotne Barany czeka czas gdzie będzie dużo nowych znajomości, pojawi się też szansa odnowienia starych. To dobry moment, żeby wprowadzić swoje życie na nowe tory i ruszenie w przyszłość z nowym nastawieniem.

 Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI- Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera.

BYK

Osoby spod tego znaku będące w związku nie będą zbyt aktywne wobec partnera, ich bierność i apatia zaowocują nudą w partnerstwie. Okoliczności mogą wymóc na Tobie byku podjecie szybkiej decyzji dotyczącej Waszej relacji np. przygotowanie kolacji dla partnera lub zarezerwowanie wspólnego wyjazdu na weekend.

Samotne Byki mogą w najbliższym czasie obdarzyć kogoś bardzo namiętnym i gwałtownym uczuciem lecz krótkotrwały. To już zależy od Ciebie czy podejmiesz to wyzwanie czy nie.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

BLIŹNIAK

Osoby spod tego znaku które tworzą związek czeka czas podjęcia ważnych decyzji związanych z przyszłością relacji. Jesteś przygotowany na nadchodzące zmiany i zdajesz sobie sprawę z ich konieczności, jesteś już zmęczony byciem z osobą, której już nie kochasz. Odchodząc nie pal za sobą mostów, nie usuwaj gwałtownie tego co Ci zawadza, zrób to dyplomatycznie, kto wie może za jakiś czas zechcesz wrócić.

Samotny Bliźniak może zawrzeć w towarzystwie bardzo interesującą znajomość. Ta osoba nie nadaje się na trwała relacje ale dzięki niej zajmiesz się dosyć intensywnie doskonaleniem swojej duchowości.

 

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 RAK
Raki będące w związku czeka harmonijny tydzień u boku ukochanej osoby. To czas wytchnienia i wspólnego odpoczynku. Dla Raków, które są w związku nieformalnym to świetny czas na planowanie wspólnej przyszłości. Nie muszą to być konkretne plany ale wystarczy oddanie się wspólnym marzeniom, które w przyszłości zrealizujecie.

Samotne Raki czeka szansa pojawienia się nadziei na lepsze jutro. W miłości ostatnio przeżyłeś trochę rozczarowania, nie byłeś doceniany ani traktowany poważnie. Teraz pojawi się szansa wprowadzenia swego życia na lepsze tory, dzięki osobie która poznasz w plenerze.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Pojawia się również wsparcie dla osób przygnębionych samotnością. Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

LEW

Lwy będące w związku powinny zapanować nad chaosem jaki panuje w ich relacji. Wprowadzisz większy porządek w podziale ról w partnerstwie między Tobą a Twoją ukochana osoba. Będziesz wypełniony pozytywną energią co sprawi, że w związku pojawi się też więcej namiętności i zmysłowości.

Samotne Lwy odczują chwilową słabość i zmęczenie w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Ich naturalna żywiołowość i aktywność będzie wyjątkowo niewielka. Dodatkowo na Twojej drodze pojawi się osoba, która miłość traktuje żywiołowo ale wiążąc ją wyłączenie z potrzebami ciała.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.


PANNA

Panny będące w związku czeka ciężki tydzień. Może okazać się, że nadzieje na których opierasz strukturę związku przerodzą się bolesne rozczarowanie. Lękasz się zmian w relacji, stwarzasz pozory miłości unikając realiów. Zagubiliście się we własnym związku, poświęcając się bez reszty szukaniem przeżycia romantycznej przygody zamiast na nowo odnaleźć siebie.

Samotna Panna może na swojej drodze spotkać osobę z którą połączy ją długotrwałe uczucia a w przyszłości będzie szansa na szczęśliwie małżeństwo. Twoja tęsknota za miłością wreszcie zostanie spełniona.

 Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera!

WAGA

Waga będąca w związku uzyska od swego ukochanego zachęcający impuls do podjęcia twórczej pracy mającym na celu poprawę jakości ich relacji. Twoim partner złagodzi lek przed nowym wyzwaniem jakim może być na przykład decyzja o ślubie lub potomstwie.

Samotna Waga może rozczarować nowo poznaną osobą, pozornie to będzie osoba życzliwa i serdeczna ale odwoła już pierwsze spotkanie, co ustawi ją w negatywnym świetle w Twojej ocenie. Ale zanim zrezygnujesz z relacji zrozum, że pojawienia się nieprzewidzianych wypadków nie się zaplanować a mogą one skutecznie pokrzyżować plany.

 Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.


SKORPION

Skorpiony będące w związku będą intensywnie naprawiać nadszarpnięty związek wskutek wcześniejszych negatywnych wydarzeń w ich relacji. Będziesz za wszelką cenę starał się złagodzić skutki swego niezbyt chwalebnego czynu wobec swojego partnera. Musisz na nowo odbudować zaufanie między Wami i wiarę we wspólne życie.

Samotny Skorpion zawsze znajomość z osobą, z którą początek znajomości będzie przebiegał pomyślnie, jednak zbyt szybko nastąpi kłótnia, która z czasem przerodzi się w poważniejszych konflikt i szanse na bliższą relacje zostaną stracone. Po prostu wmieszasz się do spraw, które jeszcze Ciebie nie dotyczą.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

STRZELEC

Strzelce będące w związku w tym tygodniu nie będą się uskarżać na swój los i swoje partnerstwo. Wiadomo, od dawna, że pragniesz jakieś zmiany w relacji ale tak naprawdę nie wiesz, co to miało by być. Może nastąpić chwilowa rozłąka między Tobą a ukochaną osobą bo na przykład wybierz się na samotny wypad na mazury.

Samotny Strzelec ma szanse na zawarcie interesującej znajomości ale wobec tej osoby zachowasz się bardzo powierzchownie przez co, możesz zostać negatywnie odebrany. Czas najwyższy też przestać wracać pamięcią do przeszłości. To już nie wróci.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku powinny popracować nad relacją. Warto oderwać się choćby na chwilę od spraw błahych i docenić rzeczy i chwile, które zwykle z partnerem nie zauważacie.

Trzeba zwrócić uwagę na intymną sferę doznań między Wami, ostatnio była to nieco zaniedbywana.

Samotne Koziorożce staną się bardziej otwarte w towarzystwie, nabiorą większego zaufania do osób nowo poznanych, widać ze w tłumie wypatrzysz osobę z którą znajdziesz wspólny język. Warto nie przegapić tej okazji i wyjść z domu.

Anioł Tygodnia –ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

WODNIK
Wodniki będące w związku czeka kryzys w relacji, jednak mimo istniejących trudności będziesz razem z partnerem wspierać się wzajemnie. Jednak to Ty Wodniku musisz przejąć rolę utrzymania związku za wszelką cenę, bo między Wami nadal jest miłość.

Samotny Wodnik dotknięty wcześniejszym niepowodzeniem w miłości trochę się załamie, nie będzie miał ochoty na rozwijanie znajomości a szkoda, bo jedna z nich może okazać się naprawdę interesująca dla Ciebie i na dłużej.  

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRACHU- W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

 

RYBY

Ryby będące w związku odłożą jakieś zamierzenia na później, aż poczują się bardziej pewni tego, że naprawdę tego chcą i że na tym im zależy. Ale poprzez uparcie trwanie przy swoim Rybo możesz doprowadzić do ochłodzenia relacji i braku dobrej komunikacji.

Samotna Ryba pozna osobę która będzie aktywna i zdolna Cię pobudzić nieco znudzona Rybo do działania. Jednak osoba która pojawi się na Twojej drodze choć miłość przeżywa namiętnie to równie nie dojrzale, gdzie słowa nie mają pokrycia w czynach.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY NAWRÓCENIA- Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl