Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 05.08 do 11.08.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

W życiu i w miłości lubisz decydować ale tym razem to nie Ty będziesz miał decydujący głos co dalej w Waszej relacji. Twoja reakcja może być ostra, kiedy okaże się ze Ty i Twój partner macie odmienne zdania w tym kierunku. Może paść zbyt wiele słów których potem będziesz żałował.
FINANSE

W sprawach zawodowych mogą pojawić się sprzyjające okoliczności, które pozwolą ci rozwinąć Twój interes, może pojawić się wspólnik, która ma to czego Tobie brak, gotówkę do zainwestowania. To dobry moment żeby rozpocząć szukanie nowej pracy.
ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o zbilansowaną dietę. Trzymaj linie jedzą mniejsze porcje ale nie głódź się.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Twoja rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna, będziesz zabiegać o to, żeby w Twoim domu panowała harmonia i spokój i będziesz teraz szczególnie o to zabiegał organizując mały wyjazd. Nie zabranie Ci sił żeby troszczyć się o tych których kochasz. Ktoś czeka na wiadomość od Ciebie!
FINANSE

Przed Tobą czas zasiewania ziarna, w przyszłości będziesz zbierać obfite plony. Wybierz dla siebie słuszna drogę zawodową i nie daj się wciągnąć w niepotrzebne konflikty a droga do sukcesu będzie dla Ciebie otwarta.
ZDROWIE
Eksponuj to co masz najpiękniejsze a urywaj to powinno być pokazywane.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

W miłości widać, że czeka Cie niepokój, nie dotrzymasz złożonej obietnicy komuś na kim Ci zależy. Ale sprzyjające okoliczności sprawią, ze sytuacje będzie można odwrócić na swoja korzyść i nie będzie gniewu z tego powodu tylko wieczór miło się zakończy.
FINANSE

W pracy miewasz wiele zainteresowań, pokazujesz że stale się rozwijasz ale tylko Ty jeden wiesz, że to jest Twój słaby punkt bo wiele spraw przyciąga twoją uwagę ale na żadnej nie potrafisz skupić się na dłużej. Czas pomyśleć na tym jako to zmienić w sobie.
ZDROWIE

Lubisz jeść ale to nie musi oznaczać walki o ciągłą sylwetkę.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Jako człowiek masz mnóstwo zalet i jedna zasadniczą wadę zbyt łatwo się wycofujesz, zwykle przy pierwszych trudnościach i tym razem będzie tak samo, wystarczy, że on/a nie zauroczy się Tobą od pierwszego wejrzenia i rezygnujesz ze znajomości. A szkoda, bo widać tu szanse na trwały związek.
FINANSE

W sferze zawodowej uważaj, żeby nie popełnić błędu, który w przyszłości może Cie drogo kosztować. Jeśli czeka Cie podjecie ważnej decyzji to przełóż ją na przyszły tydzień, teraz brak Ci pewności i zdecydowania, który wybór będzie słuszny.
ZDROWIE

Pocenie się na siłowni nie jest Twoim żywiołem, wybierz się na spacer.

 

LEW
MIŁOŚĆ

W miłości czasem a nawet często konsekwentnie dążysz do celu nie zważając na to, że osoba o której serce się starasz zupełnie nie odwzajemnia Twoich uczuć Czas najwyższy zaprzestać starania bo straciłaś już wiele cennego czasu a nic nie drgnęło w tej znajomości do przodu.

FINANSE

W pracy możesz czuć przemęczenie ale ciągle tez będzie dręczyć Cie myśl ze za mało zarabiasz. Jednak zamiast poddawać się negatywnym emocją zaczniesz tworzyć plan który pozwoli Ci zaoszczędzić i spłacić swój kredyt przed terminem.

ZDROWIE

W sferze żywienia monotonia Ci nie służy, jedz mało a często.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

W miłości czasem brak Ci spontaniczności, bywasz bardzo chłodna co bywa uciążliwe dla osoby, która od dawna zabiega o bliższa relacje z Tobą. Wysyłasz jej mylne sygnały, przez co ona czuje się zdezorientowana. Popracuj nad tym, żeby to wreszcie zmienić u siebie.

FINANSE

W pracy może czekać Cie uznanie. Twoja pracowitość, uczciwość i oszczędność zostaną nagrodzone. Los podaruje Ci szczęście we wszystkim co jest związane z finansami, grzechem było by nie wykorzystać takiej szansy.

ZDROWIE

Siadaj do posiłku zrelaksowana i w dobrym nastroju.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Dawno już utraciłaś nadzieje, że uda Ci się odzyskać ukochaną osobę, jednak pojawia się możliwości, które pomogą Wam szczerze i spokojnie ze sobą porozmawiać, wyjaśnić pewne nie domówienia. Pamiętaj tylko, że zaprosić na kolejne spotkanie!

FINANSE

W sprawach zawodowych nie możesz pozwolić sobie na bierność u Ciebie, ponieważ taka postawa spowoduje wiele strat. Trzeba będzie się pokazać z jak najlepszej strony, wykazać samodzielnością i inicjatywą inaczej Twoje umiejętności nie zostaną docenione.

 ZDROWIE

Unikaj stresów, bo to obniża Twoją odporność.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Bywasz krytyczna w stosunku do osób, które nie zupełnie przypadły Ci do gustu a do tego jeszcze wieje od Ciebie chłodem, choć nikt inny jak Ty ma w sobie tyle wrażliwości i ciepła jednak bywasz zamknięta w sobie i nie dajesz się bliżej poznać. Wiesz, że z tego powodu Twoje zalety nie są dostrzegane?

FINANSE

W tym tygodniu pojawią się okazje, żeby zarobić mniejsze czy większe pieniądze, więc nie zmarnuj szansy. Jeśli będziesz potrzebował pomocy finansowej od rodziny, możesz śmiało o nią prosić.

ZDROWIE

Twój codzienny jadłospis nie powinien zawierać pokarmów ciężko strawnych. Zrób badania profilaktyczne.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Kochasz życie i lubisz ludzi, jesteś pewna swego powodzenia ale gdzieś w głębi serca pragniesz prawdziwej miłości szukając jej w każdym możliwym zakątku kraju lub nawet świata, nie zauważając, że prawdziwa miłość jest tuż obok i czeka na Twój znak. A on/a wcale nie jest nudny jak Ci się wydaje.

FINANSE

Najbliższy to czas zadowolenia u Ciebie, może właśnie będziesz na urlopie. Ogólnie nie wiele rzeczy zawodowych będzie Cię w stanie teraz zmartwić a na każdy kłopot znajdziesz proste rozwiązanie.

ZDROWIE

Służą Ci proste potrawy gdyż Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Jesteś osobą trudną do kochania, bo wydajesz się być nie przystępna a najgorsze jest to, ze nie okazujesz uczuć osobie na której Ci zależy, nawet jeśli tworzysz z nią długotrwały związek. Tak się czujesz bezpieczniej bo boisz się zostać zraniona ale może wreszcie podejmiesz wyzywanie i wypowiesz dla niej właśnie dziś słowo 'kocham”!

FINANSE

W sprawach zawodowych możesz czuć się nie spokojny, coś nie do końca ułoży się po Twojej myśli przez co możesz poczuć się bardzo zagubiony i nie pewny swoich poczytań. Jeśli zdobyłeś jakieś pieniądze w niezbyt uczciwy sposób nie przyniosą Ci one zadowolenia.

ZDROWIE

Jeśli czujesz w sobie silne emocje, najpierw spróbuj odreagować a dopiero potem zabierz się do jedzenia.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która niebywale Cie zafascynuje swoją duchowością i oczytaniem jednak najbliżsi szybko ostudzą Twój zapał bo okaże się, że ta osoba nie jest stanu wolnego, ale Ty cóż słowo romans nie jest Ci obce.

FINANSE

W sprawach zawodowych możesz wyjątkowi zawieść Cię intuicja, możesz pomylić się w czyjeś ocenie i okazje do owocnej współpracy przejdą Ci koło nosa. Koniecznie zabezpiecz swoje mienie, możliwa jest kradzież u Ciebie.

ZDROWIE

Na Twój wygląd zbawienie działa wszelki ruch.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

W miłości lubisz uciekać od rzeczywistości i oddawać się marzeniom a ktoś obok Ciebie czeka na podjecie decyzji z Twojej strony, czeka aż się zdecydujesz i przestaniesz się bać przyszłości i życia.

W miłości często czujesz się niespełniona ale czy przyczyną nie jest Twoje niezdecydowanie bo nie wiesz czy on/a spełni Twoje marzenia?

FINANSE

To dobry czas jeśli grywasz w gry liczbowe, w tym tygodniu możesz mieć szczęście coś wygrać, jednak za wygraną szybko zakupisz sobie jakiś kosztowny prezent w końcu żyje się raz i nie musisz nieustanie oszczędzać, zwłaszcza ze udało Ci się spłacić zaległe zobowiązania.

ZDROWIE
Powinnaś uważać na to co jesz i ile jesz!

 
 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl