Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 12.08 do 18.08.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barany będące w związku od dawna zwlekają z podjęciem ważnej decyzji dotyczącej przyszłości ich relacji. Jeśli pójdzie tak dalej Wasz zapał okaże się słomianym ogniem a partner będzie czuł się rozczarowany. że ciągle oddalasz między Wami to, na co on czeka od dawna.

Samotny Baran będzie miał okazje poznać w towarzystwie osobę oryginalną o szerokich zainteresowaniach. Od razu wpadnie Ci w oko tyle, ze ta osoba nie do końca odwzajemni Twoje odczucia, musisz się wykazać większa inicjatywą by zdobyć jej przychylność.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BYK

Byki będące w związku czeka czas dobrej atmosfery w partnerstwie. Będzie Wam towarzyszyć poczucie bezpieczeństwa, że nic i nikt nie jest stanie spowodować rozdźwięku w relacji między Wami a odkładane pieniądze wydacie na wspólny wypad w romantyczne miejsce.

Samotny Byk zacznie więcej czas spędzać na świeżym powietrzu realizując różne sportowe pasje i wśród takich wypadów masz szanse poznać kogoś, kto jest zawsze pewny siebie i uśmiechnięty. Od razu wpadnie Ci w oko.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

 

BLIŹNIAK

Osoby spod tego znaku będące w partnerstwie odczują powiew świeżości uczuć w relacji. Z łatwością usuniecie przeszkody, które od jakiegoś czasu negatywnie wpływały na Wasz związek. Ten czas zdecydujecie się spędzić wśród natury gdzie wokół jeziora i lasy co spowoduje że Waszej relacji pojawi się niezwykle dużo energii.

Samotny Bliźniak pozna osobę, która w życiu nade wszystko ceni ziemskie rozkosze. Owszem zaintryguje Cie na samym początku jednak w dłuższej perspektywie okaże się, że zupełnie inaczej pojmujecie znaczenia bycia w 'luźnym związku”.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- W Twoim życiu mogą się pojawić nowe znajomości, które zbliżą Cię ku spełnieniu pragnienia serca. Osoby będące już w związku powinny podbudować relacje między sobą, które pomogą im się jeszcze bardziej zbliżyć do siebie.

 

 

RAK
To czas kiedy Ty i partner będzie cenić bardziej niż zwykle wzajemne towarzystwo. Na nowo odkryjecie w sobie urok osobisty i siłę przyciągania, która kiedyś była dla Was niezwykle istotna. Jednym uśmiechem rozbroisz złość u tego ukochanego i relacja wróci do normy. Koniecznie zadbajcie o wspólny wypoczynek nad wodą.

Samotny Rak spędzi ten czas w gronie rodziny i bliskich znajomych, nie w głowie mu będą miłosne podboje, raczej będzie korzystał z uroków lata spędzając czas na łonie przyrody i ciesząc się każdą przyjemną chwilą na świeżym powietrzu.

 

Anioł Tygodnia- TAJMNICZA ANIELSKA SIŁA- Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

LEW

Lwy będące w związku mogą nieco oddalić się od swego ukochanego szukając charyzmy w innej relacji niż tą która tworzą. Zaimponuje Ci ktoś kto ma w sobie pasje i ciekawość świata a Twój partner wyda Ci się nudy i mało atrakcyjny porównaniu z tą osobą .

Samotny Lew będzie w pełni korzystał z uroków lata i z tego co niesie życie. Pojawi się ktoś, kto na długo zawróci Ci w głowie ale ta osoba pragnie tylko namiętności i spełnienia a będzie Ci uciekać od zobowiązań.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność. Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.


PANNA

Panna będąca w związku zamarzy o zakupie czegoś bardzo trwałego, jej marzenia zadecydują właściwie o przyszłości relacji bo jeśli się okaże, że partner nie jest w stanie spełnić jej oczekiwań bądź nie ma zamiaru podejmować wyzywania zechce zmienić partnera byle by tylko zrealizować marzenia.

Samotna Panna ma szanse na swojej drodze spotkać osobę, która będzie jej odpowiadać zarówno pod względem mentalnym jak i fizycznym. Od pierwszego spotkania dojdziecie do wniosku, że wiele Was łączy i będzie propozycja spotkania na kolejną randkę.

 

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek. Może to być poznanie nowej miłości, bądź odkrycie piękna w swoim dotychczasowym związku.

 

WAGA

Waga będąca w związku w tym tygodniu zachwyci swego partnera na nowo. Bez trudu zaczniecie się dogadywać w kwestiach, które od jakiegoś czasu między Wami nie mogły być w żaden sposób rozwiązane ani zrozumienia dla Was obojga, może to wspólny czas urlopu ma dla Waszego związku tak zbawienny wpływ.

Samotna Waga nadal będzie przeżywać rozczarowanie miłosne wcześniejszą relacja, nie będzie miała ochoty szukać a tym bardziej wchodzić w nowy związek. Czas spędzony w plenerze ukoi twe serce a i przyniesie wiarę w lepszą przyszłość.

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ -Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.


SKORPION

Skorpion będący w związku odkryje, że jego i partnera nie tylko łączy miłość ale też przyjaźń co zdecydowania pomaga w znajdowaniu wspólnego języka i rozwiązywaniu problemów. Oboje jesteście bardzo do siebie przywiązani i ten konflikt który miał miejsce na początku tygodnia zostanie załagodzony.

Samotny Skorpion może spodziewać się miłości która w jego życiu pojawi się zupełnie przypadkowo. Od pierwszego spotkania nowo poznana osoba zaproponuje Ci związek a relacja dosyć szybko się rozwinie.

 

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

 

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka dosyć przychylny i życzliwy czas w partnerstwie. Czas kiedy w relacji będzie panować miłość, zgoda i harmonia i wszystko do momentu kiedy Ty podejmiesz decyzje o wspólnym weekendowym wyjeździe a Twój parter odmówi wymigując się nadmiarem pracy.

Samotny Strzelec mimo aktywnego czasu spędzanego w towarzystwie i poznawaniu coraz to nowych osób będzie czuł smutek w sercu, bo gdzieś na samym dnie utkwiła zadra wspomnienia z przeszłości, wciąż nie możesz pogodzić się z jej/jego stratą.

 

Anioł Tygodnia -ANIOŁ PRZEMIJANIA- W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek.

 

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku czeka emocjonalne oddalenie od partnera, pojawi się między Wami brak zrozumienia własnych potrzeb w relacji. Koziorożcu wydaje Ci się, że Ty miewasz racje i ogóle nie słuchasz tego, co mówi do Ciebie partner a on chce Ci zakomunikować coś bardzo ważnego!

Samotny Koziorożec jakoś nie będzie mógł się dopasować do nikogo, kto stanie na jego drodze. Pragniesz znaleźć partnera o cechach jakie samemu posiadasz ale dostrzegasz tylko swoje zalety a nie widzisz wad a każda nowo poznana osoba według Ciebie je ma.

 

Anioł Tygodnia –ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.

 

 

WODNIK
Wodnik będący w związku może się zapomnieć o tym, żeby dochować wierności swojemu partnerowi. Nawiążesz nowy kontakt z osoba, która niespodziewanie zawróci Ci w głowie, Ty będziesz postrzegał to tylko jako szansa przeżycia namiętnego romansu, niestety z czasem sytuacja może bardziej się skomplikować.

Samotny Wodnik będzie szukał okazji by wyrwać się z marazmu, poznajesz nowe osoby, coś iskrzy ale żadna relacje nie rozwija się bliżej. Szukasz winy w sobie a nie pomyślałeś, że to druga strona może nie być zdecydowana na tyle, żeby tworzyć z Tobą coś więcej niż tylko przygodę.

 

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA-Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia.

 

 

RYBY

Ryby będące w związku zwrócą się o pomoc do swego partnera w rozwiązaniu problemu, który dotyczy tylko wyłączenie Ciebie. Ta sytuacja stanie się także próbą dla Waszej relacji, dowiesz się na ile Twój ukochany jest skłonny poświęci siebie żeby Ci pomóc czy raczej podkreśli, że to nie jest jego sprawa i nie będzie się mieszał.

Samotna Ryba podejmie ważna decyzje miłosną, dla niektórych będzie się ona wydawała kontrowersyjna gdyż Twoim znajomi określą, że ta osoba nie jest dla Ciebie tak zwaną dobrą partią. Całe szczęście, że to Ty decydujesz o sobie a nie inni za Ciebie bo związek przyniesie Ci więcej szczęścia niż się spodziewasz.

 

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl