Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 12.08 do 18.08.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Zapomnij o swoim „ja” bo związek z drugą osobą to także my a Ty wciąż bardzo egoistycznie podchodzisz do tej relacji i nie zdajesz sobie nawet sprawy, że druga strona cierpi przez Ciebie. Teraz pomyśl jak jej to wynagrodzić, zorganizuj coś dla Was.
FINANSE

Zatrzymaj się chwile i przeanalizuj co będzie dalej, jeśli będziesz gnał tak na oślep nie osiągniesz zamierzonych rezultatów a dodatkowo zniweczysz swe szanse na sukces. Czekają Cię też nowe kontakty zawodowe, które w przyszłości okażą się przydatne.
ZDROWIE

Każda aktywność fizyczna jest lepsza niż wieczór przed telewizorem.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Wciąż zbyt długo sama, szukasz miłości a nie możesz jej spotkać, z nikim nie możesz się dogadać, zrozumieć wzajemnych potrzeb to zmień postępowanie inaczej nie uzyskasz wymarzonych rezultatów i nie przeżyjesz romantycznej miłości. Pozbądź się rutyny.
FINANSE

Wiecznie powtarzasz „jutro będzie lepiej” i wydajesz więcej niż posiadasz na koncie. Zamiast zmierzyć się z problem i zaoszczędzić pieniądze, żeby spłacić zaległe zobowiązania, ty uciekasz w zakupy. To nie jest dobra metoda rozwiązywania problemów.
ZDROWIE
Uważaj na urazy i skaleczenia, teraz jesteś szczególnie podatna.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Szybko się nudzisz w miłości więc Twój partner powinien wykorzystać każdą okazję, żeby porozmawiać z Tobą o uczuciach i teraz tak będzie. Czeka Cię rozmowa której długo nie zapomnisz i jeszcze będziesz musiał podjąć życiowe decyzje. Jak to się mówi; „wóz albo przewóz”.
FINANSE

Żeby dobrze pracować potrzebujesz stymulacji z zewnątrz ale czas najwyższy udać się w podróż do własnego wnętrza i odnaleźć źródło energii w sobie inaczej czela Cię wypalenie zawodowe. A wtedy to już ratunkiem będzie tylko zmiana pracy.
ZDROWIE

Mogą trapić Cię choroby układu pokarmowego. Zachowaj czujność.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Płacz to Twój sposób na wyrażanie siebie ale Twój partner nie potrafi tego zrozumieć i z tego też powodu działasz na niego drażniąco, co prowadzi do częstych konfliktów między Wami. Nie bój się z nim porozmawiać dzięki czemu otrzymasz wsparcie od niego w panowaniu nad swymi emocjami.
FINANSE

Masz problem, wiesz o tym, nie potrafisz porozumieć się ze współpracownikami co prowadzi do nieustanych konfliktów w miejscu pracy. Dłużej tego nie wytrzymasz więc wreszcie podejdź kreatywnie do rozwiązania tego problemu.
ZDROWIE

Zwróć uwagę na swój układ nerwowy, na uspokojenie zastosuj zioła.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Zacznij wreszcie słuchać tego co ma do powiedzenia Ci pewna osoba. Nie chcesz się związać bo uważasz, ze jet zbyt zaborcza i zamknie Cię w „złotej klatce” z której już nie uda Ci się uciec, a może tak naprawdę to jedyny sposób by Cię przy sobie zatrzymać. Ty ciągle uciekasz tylko przed czym?

FINANSE

Zrobisz wiele dla innych, pomagasz im jak możesz ale tym razem to Ty potrzebujesz pomocy, jednak nie potrafisz o nią poprosić. Wiesz, że sam nie wykonasz tego zdania, bo nie masz umiejętności w tym kierunku ale Twoja nadmierna ambicja nie pozwala Ci się do tego przyznać.

ZDROWIE

Koniecznie więcej spacerów, czasem Twoje lenistwo do nic nie robienia odbija się na Twojej figurze.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Nie znosisz kłamstwa w miłości i wiesz, że on/a to robi, czas najwyższy poznać prawdę o tym co naprawdę czuje do Ciebie druga osoba i czy ona jest warta tego by stworzyć z nią z coś trwałego, czy jednak Wasza relacja to tylko iluzja jaką stworzyłaś sobie w głowie.

FINANSE

Cechuje Cię świetna umiejętność prześwietlenia sytuacji i przeanalizowania jej więc zacznij Cie zastanawiać jak wyjść z tego problemu by uniknąć negatywnych skutków zaistniałej sytuacji.

Jeśli planujesz zmiany w pracy to dobry moment na rozpoczęcie działań.

ZDROWIE

Źle tolerujesz leki syntetyczne, lecz się bardziej metodami naturalnymi.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Zawsze miła i grzeczna a w środku czujesz, że za chwilę eksplodujesz ze złości. Nie powiesz mu co Ci przeszkadza w jego traktowaniu Twojej osoby bo boisz się zranienia. Przezwyciężyj strach w ujawnieniu swojej prawdziwej twarzy a uda Ci się zbudować dosyć harmonijną relacje.

FINANSE

W pracy może się okazać, że nie masz już czasu y odwlekać podjecie ważnej decyzji , która zadecyduje o Twojej przyszłości zawodowej. Zbyt długo się już wahasz i nadal nie dokonałeś żadnego wyboru a szef już się niecierpliwi. Termin już minął więc decyzja może być podjęta teraz za Ciebie samoistnie.

ZDROWIE

Zdarza się że nerwica objawia się niedomaganiami wątroby!

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Nigdy nie odpuszczasz, traktujesz to jako swój atut ale on/a naprawdę nie jest zainteresowany rozwojem bliższej relacji z Tobą, może wcześniej dał Ci jakieś nadzieje w tym kierunku dlatego walczysz tak wytrwale ale mimo to tracisz czas i energie.

FINANSE

Obiecałeś pomóc komuś zrealizować jego zdanie, teraz ten ktoś wyjdzie z inicjatywą dotrzymania obietnicy przez Ciebie i zamiast wolnego weekendu będziesz siedział nad papierami, drugi raz dobrze to przemyśl zanim wyciągniesz dłoń, ta osoba i tak tego nie doceni.

ZDROWIE

Uważaj na gardło, jesteś podatny na anginę nawet w środku lata.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Sprawiasz ból bliskiej Ci osobie a jednak nie czujesz żalu w sobie i flirtujesz w najlepsze z kimś, kto nawet nie do końca wie czy chciałby wejść z Tobą w romans czy jednak pozostać etapie koleżeństwa przez co stwarzasz krepującą sytuacje.

FINANSE

Kochasz podróże i odkrywać wszystko co nowe a teraz los ponownie pozwoli Ci zrealizować zamierzania mające na celu naukę czegoś nowego i to do tego za granicą. Wykorzystaj szanse i pozwól by ktoś sprytem odebrał Ci Twoje wyzywanie!

ZDROWIE

Zadbaj o zwiększenie tempu życia, jesteś teraz w świetnej formie.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twój partner zupełnie nie rozumie jak skłonić Cię do otwartości w miłości, krok po kroku i udało by się osiągnąć pełnię szczęścia w relacji z Tobą a on wymusza na Ciebie nacisk przez co Ty coraz bardziej emocjonalnie oddalasz się od niego.

FINANSE

W pracy słuchasz tylko siebie i realizujesz własne pomysły, zupełnie nie zwracasz uwagi, że kierownik po raz kolejny upomina Cię, że wykonujesz zadanie nie zgodnie z profilem firmy. Jeśli go nie posłuchasz możesz stracić stanowisko o które tak długo się starłeś.

ZDROWIE

Sporo energii i dobra samopoczucie to obietnica że przeżyjesz ten tydzień w formie.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Rozwijasz swoją duchowość, w związku cenisz jakoś a nie ilość, niestety Twoja wrodzona skłonność do romansów sprawia, że przez chwilę słabości niszczysz to co z mozołem budujesz przez lata. I tym razem los po raz kolejny będzie Cie kusił!

FINANSE

Ciężko pracujesz by coś osiągnąć i masz już nawet pewną pozycje i prestiż społeczny a mimo to nadal nie jesteś zadowolony z osiągniętego sukcesu. Nie zastanawiałeś się dlaczego, może dlatego, że jesteś urodzonym buntownikiem i chciałeś być inni niż wszyscy.

ZDROWIE

Koniecznie zrób badania kontrole, zbyt długo zwlekasz.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

On./a czeka aż Ty wyrazisz swoje emocje a Ty wahasz się, bo nie wiesz co naprawdę czujesz, mimo okazanej przez ukochanego cierpliwości i wyrozumiałości, Tobie się wydaje, że on/a wymusza na Tobie presje i jest w Tobie coraz więc dręczących Cię lęków.

FINANSE

Twoja energia zostanie znacznie osłabiona, w żaden sposób nie możesz zmotywować się do działania by podjąć kroki zmierzające do realizacji twoich celów zawodowych. Jeśli potrzebujesz więcej gotówki na wzrost dochodów nie masz co liczyć.

ZDROWIE
Dentysta czeka na Ciebie!


 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl