Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 25.08 do 01.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Czas w miłości sprzyja zgodnej i mocnej relacji która przetrwa wszystkie burze. Ty i partner zaczniecie wreszcie rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach i wzajemnych oczekiwaniach w związku, z wiarą macie szanse podjąć ważne życiowe decyzje dotyczące Was obojga.

Samotni wprowadzą więcej flirtu w relacjach z płcią przeciwną.
FINANSE

W pracy spodziewaj się nowych propozycji bądź zadań do wykonania, ożywią się dawne kontakty, dzięki czemu być może uda się podpisać nowy kontrakt, który przyniesie znaczące zyski dla firmy w przyszłości. Postaraj się nie zaciągać więcej pożyczek.
ZDROWIE

Dobry czas dla rekonwalescentów. Dolegliwości powoli odejdą, wkrótce poczujesz się lepiej.

 

BYK
MIŁOŚĆ

W miłości wobec swego partnera staniesz się jeszcze bardziej odpowiedzialna i lojalna, niestety może się okazać że stroną aż tak mocno zaangażowaną jesteś tylko Ty. Twój partner po raz kolejny zawiedzie Twoje nadzieje, nie dotrzyma prostej obietnicy choć by przybycia na czas na spotkanie

Wolny Byk dzięki osobie trzeciej może zawrzeć ważną interesującą znajomość.

FINANSE

Zbyt wiele energii tracisz na zbędne rzeczy, wykonujesz zadania za kogoś innego i nie potrafisz się przeciwstawić. Czas wreszcie to zmienić, porozmawiać o Twoim zakresie obowiązków, wyznacz jasno co do nich należy a co nie. Zastanów się też czy nie warto nauczyć się czegoś nowego.

ZDROWIE
Uważaj na siebie, grozi Ci poważny spadek odporności!

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

W sprawach miłości może być nieco więcej spokoju u bliźniaków z trzeciej dekady ale Ty zamiast cieszyć się chwilami wspólnej harmonii będziesz mieć obawy, że partner zamknie Cię w złotej klatce lub zagłaszcze na śmierć.

Samotny Bliźniak wreszcie zrobi porządek w swoim kalendarzu.

FINANSE

Jeśli jesteś Bliźniakiem od dawna szukającym pracy bądź zmian w sferze pracy w tym tygodniu może pojawić się propozycja która naprawdę Cię zainteresuje, bo w nowej pracy czeka Cię nie tylko większa samodzielność ale także różnorodność zadań i obowiązków.

ZDROWIE

Zrób badania profilaktyczne, jeśli diagnoza będzie niepokojąca nie wpadaj w panikę.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Możesz nie być zadowolona z decyzji partnera dotyczącej Waszej przyszłości ale zamiast swą złość skrywać w sobie naucz się otwarcie o tym mówić, powiedz mu czego Ty chcesz a nie w ciszy godzi się na to czego on chce.

Samotnych czeka romantyczne spotkanie.

FINANSE

W pracy poprawią się stosunki z innymi, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie wpływające na jakoś wykonywanej pracy. Niestety na odczuwalne sukcesy, zwłaszcza odczuwalne finansowo trzeba będzie poczekać być może nawet do końca roku.

ZDROWIE

Dobry czas dla osób mających chandrę gdyż nastąpi zdecydowana poprawa nastroju.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Lwom czas będzie sprzyjał w podejmowaniu decyzji dotyczących upiększania domu, ogrodu, spokojnemu życiu rodzinnemu, ale już na początku tygodnia zaplanuj to co będziesz robić po kolei, bo potem niepotrzebnie wprowadzisz chaos, który zepsuje sielską atmosferę.

Samotny Lew niech wreszcie przekładać randki i mniej marudzić.

FINANSE

Czekają Cię większe wydatki ale ze wszystkim poradzisz sobie doskonale,gdyż pieniądze idą z Twych dodatkowych oszczędności a nie bieżących wpływów. Sprawy zawodowe będą układać się gładko a Tobie będzie towarzyszyć poczucie bezpieczeństwa.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na bóle kolan dokuczające Ci od pewnego czasu zanim będzie za późno.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Ktoś kogo nie lubisz nieustanie zawraca Ci głowę, w tym tygodniu możesz mieć szczęście i okoliczności sprawią, że uda się zakończyć niefortunną znajomość. Jeśli planujesz jakiś wyjazd związany z Twoim hobby może stać się on przygodą Twego życia, bądź tylko bardziej otwarta na nowe znajomości.

FINANSE

To bardzo pozytywny tydzień w sferze zawodowej, poczujesz że Twój umysł jest otwarty a wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, dzięki czemu kreatynie podejdziesz do pewnego zadania i osiągniesz sukces.

ZDROWIE

Uważaj na nagłe kontuzje!

 

WAGA

MIŁOŚĆ

W miłości zachowaj więcej cierpliwości, spokojnie, uda Ci się zdobyć jego serce ale mniej świadomość, że uczucie między Wami budzi się powoli. Daj sobie i jemu czas ale warto się skupić na realnych działaniach rozwijających znajomość, jak wspólne spędzanie czasu tylko we dwoje.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz zbierać plony tego co zasiałeś wcześniej, skończyłeś nowy kurs, dostaniesz dodatkowe zdania w pracy bądź zmianę stanowiska na lepsze, jeśli wcześniej nie podejmowałeś wyzwań, tydzień spokojny.

ZDROWIE

Zdecydowanie zalecana większa aktywność fizyczna.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

W stałych związkach czas rozkwitu i radości, będziesz zadowolona z tego co Was łączy, sama poczujesz się bardziej bezpieczna w tym układzie niż kilka miesięcy temu. Wiesz, ze dokonałaś dobrego wyboru, tylko uważasz, że druga strona mówi za mało o swych potrzebach i tęsknotach.

FINANSE

Skup się na opracowaniu planu zanim podejdziesz do wykonania zdania, inaczej zapomnisz o czymś ważnym i później zamiast pochwały wylądujesz na dywaniku u szefa. Pamiętaj, że jesteś na etapie budowania swojej pozycji zawodowej.

ZDROWIE

Zadbaj o stan swoich nerwów. Naucz się nabierać dystansu do swoich problemów.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Nadszedł czas by wreszcie podjąć decyzje, co dalej z tym związkiem, bycie w nim na pól gwizdka nie sprzyja rozwojowi relacji a Ty wciąż nie wiesz, czy zostać czy uciec. Tak dalej być nie może, bo w ten sposób oszukujesz siebie i drugą stronę.

FINANSE

Choć zdobycie pozycji zawodowej wymagało od Ciebie dużego wysiłku teraz wreszcie może nadejść moment, kiedy będziesz mógł się cieszyć zasłużonym awansem. W tym tygodniu staraj się nie podejmować żadnego ryzyka finansowego.

ZDROWIE

Jeśli dręczą Cię dolegliwości, w tym tygodniu mogą się nasilić, zwłaszcza różnego rodzaju bóle.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W sprawach uczuć wciąż wracasz do tego co minęło, to nie jet dobre dla Ciebie, przeszłość została już zapomniana, wybaczcie sobie wzajemnie a Ty rusz do przodu, bo czekają przed Tobą nowe znajomości i nowe miłosne szanse. Uwierz w siebie, bo optymizm sprawi, że przygniesz do siebie nie jedno spojrzenie.

FINANSE

Jeśli nie satysfakcjonuje Cię styl pracy to pomyśl co możesz zrobić już teraz, żeby w przyszłości móc wprowadzić bardziej zadowalające Cię innowacje. Jednak nie eksperymentuj bo nie wiele zyskasz tylko rozsądnie podejdź do wykonania zdania.

ZDROWIE

To dobry czas by rozpoczynać rzucanie nałogu.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

W miłości czas zmieni się na lepszy, zapomnisz o nieudanych związkach, uprzedzeniach, wszystko to co bolesne odejdzie w przeszłość. Energiczne podejście do uczuć zapewni Ci powodzenie w związku. Relacja przyniesie ciepło i zgodę, dasz siebie to co najlepsze i tego samego oczekujesz po drugiej osobie.

FINANSE

Przed Tobą czas systematycznego pięcia się w górę ale jeszcze nie czas spoczywania na laurach. Jest jeszcze wiele działań do wykonania, być może żeby osiągnąć zamierzony sukces trzeba będzie radykalnie zmienić kierunek działania.

ZDROWIE

Jeśli jesteś na diecie zważ by ona była bardziej zbilansowana.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Ktoś z przeszłości nadal o Tobie nie zapomniał, w tym tygodniu możesz spodziewać się kontaktu i propozycji spotkania. Jeśli zawahasz się lub przełożysz termin, pamiętaj, że możesz stracić okazję do odnowienia relacji, druga strona więcej nie zadzwoni. Więc aby szczęście Cię nie opuściło dotrzymaj danego słowa.

FINANSE

W pracy będzie przyspieszenie a obrót spraw może być czasem naprawdę zaskakujący. Trzymaj nerwy na wodzy, nie wchodzić w konflikty ze współpracownikami, to nie przyspieszy wykonania zdań a Ty zyskasz opinię osoby konfliktowej bądź nie radzącej sobie w warunkach pracy stresowej.

ZDROWIE
Odkryjesz dobra kuracje na swoje dolegliwości, wkrótce poczujesz się lepiej.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl