Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 02.09 do 08.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barany będące w związku mogą zostać zmuszone do podjęcia szybkiej decyzji decydującej o ich dalszej wspólnej przyszłości. Twoja wojownicza natura powinna być wyciszona w tym momencie inaczej pojawi się poważny konflikt w Waszej relacji, który może doprowadzić do rozstania.

Samotne Barany maja szanse na odnowę swego życia uczuciowego, powinny jednak z większą odwagą zawierać nowe znajomości ale też pamiętać by nie przytłaczać swoim ego.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje.

 

 

BYK

Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci całkowicie swoje oddanie, będzie nieustanie utwierdzał Cię w przekonaniu jak bardzo jesteś ważna dla niego, kto wie jest szansa, że on/a zechce spędzić z Tobą swoje życie.

Samotne Byki będą szukały wsparcia i pomocy u najbliższych przyjaciół by Ci pomogli im szukać miłości. Byku drzemie w Tobie wielki potencjał i nie lękaj się odkryć swe serce przed kimś kogo już znasz i o kim myślisz od dawna.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA -Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

 

BLIŹNIAK

Bliźniaki będące w stałych relacjach mogą mieć poczucie, że w ich związku panuje zamęt, w żaden sposób nie będziesz mógł rozumieć ani zachowania ani intencji swego partnera. Właściwie to oboje zajęci swoimi sprawami od dawna nie spełniacie wzajemnych oczekiwań wobec siebie, teraz jest jeszcze szansa by to zmienić.

Samotny Bliźniak powinien na chwilę zatrzymać się i posłuchać swojej intuicji, która najtrafniej mu pomoże w szukaniu miłości a także w zrozumieniu uczuć jakie wzbudzają w Tobie nowo poznane osoby, może któraś z nich okaże się wielką miłością.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera.

 

 

RAK
Raki będące w związku mogą czuć się nieco zagubione w swojej relacji, będzie więcej obowiązków dla Ciebie co może Cię nieco przygniatać, z tego też powodu będziesz uciekać w świat iluzji i wyobraźni marząc o romantycznej przygodzie, uważaj tylko by od tych marzeń się nie uzależnić.

Samotne Raki czeka twórczy przebłysk w zawieraniu nowych znajomości, znajdziesz skuteczną metodę by pokonać swą nieśmiałość i być bardziej otwarta na bliższą znajomość, zapominając o wszelkich niepowodzeniach z przeszłości

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

 

 

LEW

Lwy będące w związku czeka okres przebaczania między nim a jego ukochanym. Wykażesz chęć naprawienia błędów popełnionych z Twojej strony i wyjaśnienia narosłych konfliktów. Jeśli zrobicie to już na początku tygodnia pozostała jego część będzie okresem spokoju i wewnętrznej harmonii.

Samotne Lwy czeka tydzień przemyśleń, rozważań nad własną postawą i podejściem do miłości, spójrz prawdziwe w oczy, ciągle szukasz kogoś nowego, tyle, że tak naprawdę nie wiesz za kim gonisz i kogo szukasz. Może nadszedł czas by być bardziej precyzyjnym a nie zdawać się tylko na pierwsze wrażenie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA-W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

 

PANNA

W tym tygodniu Panna będąca w związku zaskoczy swego partnera, z reguły jesteś spokojna i dobrze wychowana, milczysz nawet gdy nie raz świerzbi Cię język by coś powiedzieć ale wiesz jak zapanować nad emocjami. Teraz to się zmieni, będziesz emanować niezwykła energią i intensywnością wyrażania tego co czuje Twoje serce.

Samotna Panna ma szanse spotkać na swojej drodze kogoś, z kim odnajdzie jedność i duchową harmonię co jest niezwykle istotne dla przyszłości tej znajomości, będziesz szczęśliwa, że los wskazał Ci właściwą osobę.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

 

WAGA

Wagi będące w związku czeka okres próby i pokonania bądź nie wewnętrznych trudności w relacji, zbyt długo traktowałaś z przymrużeniem oka zachowanie swego partnera. Tym razem chcesz się przyjrzeć Waszej relacji i zrozumieć ile tak naprawdę dla niego znaczysz. Podasz Wasze partnerstwo próbie i albo on się sprawdzi ale okaże się niewłaściwy dla Ciebie i odejdziesz.

Samotna Waga otworzy się na nową znajomość ale pierwszej chwili będziesz oceniać nowo poznaną osobę, czy jest w niej taka sama umiejętność brania i dawania czy tylko brania. Zaufaj swemu sercu, ono Ci w tej kwestii dobrze podpowie.

Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie! Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

 

 

 

SKORPION

Skorpiony będące w związku czeka niezwykle przyjemny tydzień, temperatura uczuć rośnie między Wami i związek będzie się rozwijał bardzo intensywnie, gdyż będziesz obdarzona przez planety niezwykłą charyzmą a przez to widać silne oddziaływanie na ukochanego zwłaszcza Twojej zmysłowości i seksualności nie będzie potrafił się oprzeć.

Samotne Skorpiony będą cierpliwie czekać na wielką miłość, jednak nie zapominaj o tym, że czasem zamiast czekać na to co przyniesie los warto samemu zrobić pierwszy krok. Posiadasz w sobie niezwykła moc więc wykorzystaj to.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA -Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

 

 

 

STRZELEC

Strzelce będące w związku mogą mieć wewnętrzny problem z zachowaniem wierności wobec partnera. Tydzień przyniesie wiele rozrywek i jak Tu wymigać się od flirtów miłosnych. Sam/a nie znosisz okresu zastój a właśnie tak oceniasz czas jaki spędzasz ze swoim wybrankiem.

Samotny Strzelec spotka osobę, która wywrze na nim niezwykle duży wpływ, zwłaszcza zauroczysz się jej radością życia i znajomościami jakie miewa w świecie. Już po pierwszej randce będziesz zdecydowany wyruszyć za tą osobą w świat.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ PIĘKNA- Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku będą rozważać nad zmianami w swoim życiu prywatnym. Będziesz się zastanawiać czego tak naprawdę oczekujesz od swego partnera i czy on Ci to daje. Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich oczekiwań po poważnej rozmowie z nim możesz zdecydować się na rozłąkę na jakimś czas.

Samotny Koziorożec może dostać zaskakującą wiadomość od kogoś, z kim od dawna nie jesteś. Wyznanie uczuć po tak długim czasie od rozstania wymaga od Ciebie gruntownego przemyślenia co dalej z tym zrobić. Jednak jeśli zależy Ci na powrocie do siebie nie zwlekaj zbyt długo z decyzja.

Anioł Tygodnia –ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania

 

 

WODNIK
Wodniki będące w związku skupią się na odnowieniu relacji łóżkowej ze swoją połową. Wprowadzisz do Waszej sypialni więcej ekscytacji i podniet miłosnych, głębokich przeżyć co bardzo korzystnie wpłynie na Wasz związek. Twój partner na nowo Ci zaufa i uwierzy w Twoją miłość.

Samotny Wodnik może być trochę niespokojny, gdyż w jego otoczeniu pojawi się osoba wobec której będzie czuł się naprawdę bezbronny. Jednak zrób pierwszy krok, bo on niego zależą następne wydarzenia w tej znajomości, dlatego podejdź do niej z uczuciem.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

 

 

RYBY

Ryby będące w związku czeka okres bezpieczeństwa i stabilizacji w relacji. To będzie dla Was przyjemny tydzień pełen miłych chwil spędzonych tylko we dwoje. Warunki będą sprzyjać temu by jeszcze bardziej otworzyć swoje wrażliwe wnętrze przed ukochanym, wykorzystaj te szanse.

Samotna Ryba będzie szukać rady u kogoś, kto zna ma lepsze doświadczenie w miłości. Nowo poznana osoba zauroczy Twe serce ale Ty zupełnie zagubisz w obecności tej osoby swoją pewność siebie i schowasz się jak ślimak w swej skorupie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ STRACHU- W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl