Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 02.09 do 08.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Ten tydzień niesie Ci dobre samopoczucie ale potrzeba Ci więcej wiary żeby wzmocnić swoją pewność siebie. Nie ograniczaj się w sprawach uczuciowych, życie niesie Ci tyle możliwości, tyle szans bycia z kimś blisko, zacznij wreszcie wykorzystywać to co daje Ci los. Dzięki temu Twoje życie może świadomie odmienić się na lepsze.
FINANSE

Od dawna marzysz o karierze i worku pieniędzy i co uczyniłeś w tym kierunku. Firmę zakładasz tylko w słowach, masz cały plan na życie a mimo to nie podjąłeś żadnych działań. Czas najwyższy uczynić pierwszy krok.

ZDROWIE

Zachowasz dobry nastrój a pozytywne myślenie przyczynią się u Ciebie do sukcesów które Cię wzmocnią.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Ten tydzień to przymiarka do codzienności, można powiedzieć spójrz wreszcie prawdzie w oczy, uważasz, że Twoje życie emocjonalne, Twój związek jest taki jak powinien. Zastanów się trochę, ludzie którymi się otaczasz są Twoim odbiciem, zwróć ma to uwagę czy podziwiasz ich czy raczej nimi gardzisz. Przemyśl sobie wszystko i postaraj wprowadzić zmiany na lepsze.

FINANSE

Sytuacja zawodowa w której się obecnie znajdujesz wymaga czasu i cierpliwości działań, nie rób niczego pochopnie, nie przyspieszaj na siłę, wstrzymaj się ze wszelkimi działaniami a przyniesie to zadowalające efekty dla Ciebie.

ZDROWIE
Nawet jeśli masz nie wiele czasu wystarczy parę brzuszków i ćwiczeń z hantlami by poprawić ciało.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Nareszcie odetchniesz z ulgą, znajomość która od dłuższego czasu uwierała Cię, zakończyła się bez powrotni e. Los wskazał Ci właściwą drogę, dokonałaś dobrego wyboru dalszej swojej przyszłości. Życie towarzyskie już pod koniec tygodnia na nowo rozkwitnie a koło Ciebie będzie roztaczać się pozytywna aura.

FINANSE

Zaglądanie w przyszłość to nie to samo co planowanie kolejnych kroków by osiągnąć to co sobie zamierzyłeś. Masz plan na przyszłość i to jest super ale ten plan sam się nie zrealizuje. Pomyśl i zaplanuj jutro a jutro zaplanuj kolejny dzień. Dzięki takiej wytrwałości działań zdobędziesz to, co pragniesz w swojej karierze.

ZDROWIE

Wzmocnij wątrobę bo da się we znaki.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Przy Tobie szansa na poprawę w sferze osobistej oraz w relacjach rodzinnych. Razem z bliskimi Ci osobami spędzisz weekend na łonie przyrody co pozytywnie odbije się na Twoim nastroju. Odkryjesz, że z życia i przyrody można brać pełnymi garściami wystarczy tylko zrobić krok w tym kierunku.

FINANSE

Nie musisz już się martwić zaistniałą wcześniej niezbyt przyjemną sytuacją. W najbliższym czasie coś w tej sprawie się wyjaśni a właściwie to cała sprawa rozwikła się już bez Twego udziału. Dla Ciebie jest to bardzo dobry okres by podwyższyć swoje kwalifikacje, zbyt długo już tkwisz w zastoju.

ZDROWIE

Jeśli czujesz że dopada Cię „energetyczny dołek” wzmocnij się dostarczając sobie pozytywnych bodźców.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Od dawna marzysz o nim, ale nie wiele robisz by zbliżyć się do tej osoby. Przecież wszelkie działania w tym kierunku służą tylko i wyłącznie Twojemu interesowi jakim jest dla Ciebie bycie w związku z tą osobą. Masz szanse na to by zdobyć to serce, wiesz, że mierzysz wysoko ale dzięki przychylności niebios spełnisz swoje marzenie.

FINANSE

W pracy otrzymasz kuszącą propozycje która wywróci Twoje życie zawodowe do góry nogami. Właściwe nie tylko zawodowe bo i prywatne bo wyprowadzka na kilka miesięcy do innego państwa spowoduje rozłąkę z rodziną i przyjaciółmi ale taka szansa poznania nowej kultury i osób może się więcej nie powtórzyć.

ZDROWIE

Zadbaj o gardło, jesteś teraz szczególnie wrażliwa na przeziębienia.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Cokolwiek zrobisz by naprawić relacje z osobą na której Ci zależy nie oczekuj szybkich rezultatów. Łatwo wszystko zepsuć, jednak na uzdrowienie relacji trzeba jeszcze poczekać. W tej sytuacji powinnaś posłuchać swojej intuicji, ona Cię nie zawiedzie i wskaże Ci właściwe kroki by ponownie w tej relacji zapanowała radość.

FINANSE

Jeśli chcesz wejść szczebel wyżej potrzebny jest wysiłek z Twojej strony. Potrzebujesz być nie tylko bardziej ambitna ale i konsekwentna w swoim działaniu. Pokaż na co Cie stać, nie ukrywaj swych sukcesów. Zwracaj jednak uwagę na szczegóły swojej koncepcji i swego planu.

ZDROWIE

Połącz wypoczynek z rozwijaniem pasji.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Ten tydzień przyniesie Ci coś niezwykłego, możesz odkryć na nowo zarzucone marzenia o byciu z kimś, kto odszedł z twego życia dawno temu. Ktoś kto teraz jest już inna osobą i ma inna pozycje społeczną niż Ty, jednak kontakt z Tobą uświadomi tej osobie kim jest i skąd pochodzi.

FINANSE

Ciężko jest się przyzwyczaić do nowych rzeczy, warunków pracy, ludzi którzy Cie otaczają jednak nie walcz z tą zmianą, ponieważ to nie ma sensu, zaakceptuj sytuację i pomyśl co wyjątkowego możesz otrzymać od nowego otoczenia jak choćby cenne doświadczenie.

ZDROWIE

Stosuj zdrową dietę, pij dużo wody.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas, gdzie powinnaś się skupić na opracowaniu planu jak zdobyć bliższy kontakt z osobą którą wypatrzyłaś sobie w tłumie. To wcale nie jest trudne, wystarczy właściwe rozpoznanie w sytuacji i wykorzystanie własnych magicznych mocy a realizacja planów będzie na wyciągnięcie ręki.

FINANSE

Zbyt długo zwlekasz z podjęciem ważnej decyzji zawodowej, zamiast działasz prężnie pozostajesz zwieszony w próżni. Możesz się spodziewać irytującej wiadomości która w konstruktywny sposób pobudzi Cie do działania, wiadomości która odmieni Twoją sytuacje zawodową.

ZDROWIE

Odżywaj się bardziej racjonalnie.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Możesz poczuć się zaskoczona, że planując spędzić uroczy romantyczny weekend z bliską twemu sercu osobą znalazłaś się zupełnie gdzie indziej. Nieoczekiwanie okazało się to dla Ciebie korzystne bo zamiast włóczyć się bez celu po lesie spędzacie czas na imprezie towarzyskiej, może Twojej połowie to nie do końca się podoba ale cóż los tak chciał, jednak nie zapominaj o okazywaniu czułości nawet w tłumie.

FINANSE

W tym tygodniu los zalecał by Ci wypoczynek, jeśli nie możesz iść na urlop karty radzą przeczekać, wyciszyć się wewnętrznie bo obecny czas będzie dla Ciebie niekorzystny. Zbieraj siły do ponownego zmierzenia się z problemem. Zwróć uwagę na to, że zbyt lekkomyślnie wydajesz zarobione pieniądze a Twoja przyszłość w tej pracy jest niepewna.

ZDROWIE

Zdrowie nie przysporzy Ci problemów a energii starczy Ci na cały tydzień.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Postanowisz ujawnić uczucia do kogoś z kim od dawna łączy Cie relacja przyjacielska. Dla Ciebie nie jest to tylko zwykła przyjaźń, od dawna kochasz się w tej osobie ale boisz się bo nie wiesz co czuje druga strona i co naprawdę myśli o Was. Sytuacja jednak wymaga zgłębienia się w swojej podświadomości bo w Twoim umyśle schowane są głęboko wszystkie odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

FINANSE

W ostatnim czasie nieustanie walczysz by dopiąć swego celu, jednak realizacja ciągle oddala się w czasie, nie widzisz nawet tego, że wina tkwi w Tobie bo w swoich działaniach jesteś nierozsądny i mało ostrożny, działasz na oślep a tu potrzeba jest przemyślenia każdej decyzji zanim wprowadzisz ja w czyn.

ZDROWIE

Podaj się zabiegom upiększającym jeśli chcesz szybkiej poprawy nastroju.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Twoje sprawy uczuciowe zaczną się korzystnie stabilizować. Poważne rozmowy przeprowadzone z drugą połową zaczynają odnosić pozytywny skutek. Długo wahałeś jak obudzić w sobie odwagę i zebrać się na tę rozmowę jednak teraz na nowo okrywacie siebie i macie świadomość że w Waszych uczuciach względem siebie drzemie wielki potencjał.

FINANSE

W swojej karierze zawodowej żyjesz dniem dzisiejszym, nie myślisz o przyszłości. Jednak nawet jeśli nie masz dalszych planów zawodowych postaraj się bieżące sprawy dopinać na ostatni guzik, łatwo o pomyłkę a Twojej sytuacji pomyłka może Cie sporo kosztować, chyba nie chcesz powiększyć statystyk osób bezrobotnych.

ZDROWIE

Spory wysiłek włożony w pracę może ujemnie odbić się na twojej formie.

RYBY

MIŁOŚĆ

W sprawach uczuć możesz podjąć ważne decyzje dotyczące przyszłości związku w którym jesteś od niedawna. Każde z Was przeszło w życiu trudne chwile ale ta zła przeszłość nie powinna mieć wpływu na teraźniejszość, jednak w Twoim związku ciągle ma. Popracuj nad tym by obudzić w sobie nadzieje na lepsze jutro!

FINANSE

Wreszcie zapomnisz o kłopotach finansowych, życiu od pensji do pensji, podwyżka którą dostałaś znacząco poprawi Twoją sytuacje. Staraj się jednak rozsądnie gospodarować tym ekstra budżetem, to nie pora na większe wydatki, najpierw nadwyżkę wydaj na spłatę długów.

ZDROWIE
Unikaj przeciążenia organizmu bo rozchorujesz się niepotrzebnie. Kontakty z laryngologiem mogą okazać się konieczne.

 
 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl