Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 09.09 DO 15.09.2013.
Autor:
Anna Bell

BARAN

Twoja ogromna witalność i niespożyty apetyt na sex może zaskoczyć Twego wybranka, nie spodziewał się jak wielkie moce drzemią w Tobie, lepiej nie okazuj mu od razu całego swego potencjału bo może odejść od Ciebie zostawiając Cię bez słowa wyjaśnienia.

Samotny Baran postanowi zacząć swe życie od początku. Odcinasz się od przeszłości, nie próbujesz już nic zmienić bo wiesz, że i tak nie masz na nią wpływu. Zaczniesz więcej korzystać z uroków życia a na Twojej drodze pojawi się osoba która poruszy Twe chłodne serce.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

BYK

Jednym z pozytywnych efektów może być wreszcie zrozumienie, że związek, który tworzysz nie ma nic wspólnego z realnym światem. Ta relacja jest tworzona na zasadzie iluzji, są telefony, maile czy SMS-y ale Twój wybranek sprawę spotkania między Wami wciąż odkłada na potem.

Samotny Byk ma szanse związania się bliżej z osobą która ofiaruje mu wspólną radość życia, jeśli jednak będziesz oczekiwał po tej osobie coś więcej poza zmysłowością możesz się rozczarować i ponownie zostaniesz singlem.

Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

 

BLIŹNIAK

Cieszysz się szczęściem we dwoje bardziej niż Twoja ukochana połowa ale czy to szczęście jest prawdziwe czy tylko wspólny weekend spędzony w luksusowym Spa wywołuje w Tobie taki obraz. Czas jednak pokazuje, że w tej chwili i tak nie masz głowy na rozważania w tym kierunku więc korzystaj z życia a ze świata bierzesz pełnymi garściami.

Samotny Bliźniak może być zaskoczony swoimi odczuciami bo Twoje serce może zabić do osoby, której w ogóle nie brałaś pod uwagę, że połączy Cię coś więcej niż koleżeństwo. Bliźniaki z pierwszej dekady powinny bardziej otworzyć się na flirt miłosny.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA- Anioł ten pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

 

RAK

Twój związek zmierza we właściwym kierunku co przynosi Ci wiele satysfakcji i zadowolenia, spędzasz dużo czasu z partnerem na łonie przyrody cieszą się każdą wolną chwilę spędzą w swoim towarzystwie co jeszcze bardziej utwierdza Cię w przekonaniu że dokonałeś właściwego wyboru.

Samotny Rak czeka na swe przeznaczenie nie rozumiejąc, że miłość wymaga otwartości, twórczej energii, działań by wyrwać się z życiowej stagnacji. Żeby spotkać właściwą osobę musisz wyjść jej naprzeciw, nie czekać aż ona sama Cię odnajdzie.
Anioł Tygodnia- ANIOŁ PRZEMIJANIA-W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek.

 

LEW

Twój związek zaczyna Ci ciążyć ale nie robisz nic by to zmienić, zamiast tego masz nadzieje, że samo jakoś wszystko ułoży. Nie potrafisz już rozpoznać jakie są Twoje potrzeby w związku, od tych jakie narzuca Ci partner. Jeśli poważnie nad tym rozważysz w tym związku da się jeszcze odrodzić spełnienie.

Samotnego Lwa czeka tydzień atrakcji towarzyskich ale wśród tej zabawy mniej oczy szeroko otwarte, znajomość, która teraz wydaje Ci się mało istotna w przyszłości może mieć dla Ciebie ogromne znaczenie.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ METATRON-Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

PANNA

Wasza relacje nie rozwija się ostatnio intensywnie, Twój partner pędzi nie wiadomo dokąd gubiąc Ciebie po drodze. Jeśli nie zrobisz kroku we właściwym kierunku i nie zmienisz biegu wydarzeń przyszłość przyniesie Ci poczucie samotności we dwoje.

Samotna Panna na swojej drodze spotka osobę która będzie odpowiadała ich oczekiwaniom, jednak uważaj by samemu nie zepsuć tej dobrze rozwijającej się relacji próbując być mamusią zamiast uwodzicielką.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

WAGA

Zbyt często przywiązujesz wagę do tego co inni sądzą o Twoim związku uczuciowym a nie co sądzisz Ty lub Twoja połowa. Taka postawa nie sprzyja przyszłości relacji bo za namową niezbyt lojalnej przyjaciółki możesz zerwać z odpowiednim dla Ciebie partnerem

Samotna Waga nie będzie miała ochoty na miłosne podboje. W tym tygodniu najwięcej czasu spędzisz na łonie przyrody bądź na realizacji własnych pasji. Może to i dobra postawa, będziesz miała czas by przemyśleć pewne sprawy.

Anioł tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości

 

SKORPION

Jesteś silna i mądra, uwodzicielska i pełna zmysłowości, nie jeden raz usłyszałaś te komplementy od swej polowy to czemu Ty niepotrzebnie krytykujesz jego. Jeśli on nie odpowiada Twoim wymaganiom nie lepiej zerwać relację niż nieustanie prowokować konflikty w związku.

Samotny Skorpion czeka tydzień wzlotów i upadków, co z tego, że on przetańczył i rozmawiał z Tobą na całej imprezie skoro od tygodnia milczy i nie dzwoni. No cóż, pocieszające powinno być to, że wciąż masz szanse na odnalezienie swego szczęścia.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

 

STRZELEC

Twoja wrodzona szczerość sprawia, że Twój parter mimo twoich nieustannych podróży, bywania w towarzystwie czuje się bezpiecznie i stabilnie w Waszym związku. Jednak nie możesz spocząć na laurach licząc na to, że relacja będziesz rozwijać się sama, niestety Ty też musisz brać w niej czynny udział.

Samotny Strzelec nie powinien unikać okazji do korzystania ze spotkań towarzyskich, szukanie miłości w necie może i jest efektywne pod względem dużej ilości kontaktów a jednak zwrócić uwagę na to, że liczy się jakoś a nie ilość.

Anioł Tygodnia -TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

KOZIOROŻEC

Twój związek toczy się gładko, miło i spokojnie, wydaje się, że niczego w nim nie brak a jednak Twoja ukochana osoba coraz częściej wieczorami wymyka się z domu pod przykrywką dużej ilości dodatkowych zajęć czy aby na pewno jest z Tobą szczera?

Samotny Koziorożec czeka tydzień wytchnienia od emocji i wzruszeń. Ten czas poświęcisz tylko sobie i na przemyślenia, cierpiąc w samotności zamiast wyrzucić z siebie na zewnątrz to co naprawdę Cię boli.

Anioł tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA -Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

 

 

WODNIK

Wasza relacja tonie w morzu stagnacji, jej rozwój zatrzymał się dawno temu, Ty masz tego świadomość ale nie potrafisz znaleźć skutecznego rozwiązania w tej sprawie. Odkryj na nowo w Waszym związku wszystko to co w nim najcenniejsze, nawet Ciebie zaskoczy Wasz potencjał.

Samotny Wodnik na swojej drodze pozna osobą z którą zupełnie nie znajdzie wspólnego zrozumienia, połączy Was chemia jednak intelektualnie pochodzicie z dwóch różnych światów.
Anioł Tygodnia- ANIOŁ NAWRÓCENIA - Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki.

 


RYBY

Twój parter wyjechał a Ty zamiast docenić to, że masz trochę wolnego czasu tylko dla siebie zadręczasz się rozważaniami czy jest Ci wierny, czy kogoś nie pozna. To chyba Twoja wrodzona skłonność do histerii nie pozwala Ci umiejętnie wykorzystać tego czasu choćby na zadbanie o siebie.

Samotna Ryba może uwikłać się w przelotny romans, jednak przyszłość niesie, że pozornie nic nie znacząca znajomość ma szanse przekształcić się w trwały i poważny związek. Bywa, że czasem szczęście przychodzi samo.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl