Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 16.09 do 22.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Na brak powodzenia nie będziesz narzekać, okazji do spotkań także Ci nie zabranie ale Ty sam nie będziesz odczuwał zadowolenia z relacji jakie łączą Cię z innymi, wiesz, że trzeba coś wyjaśnić, naprawić a Ty tak boisz się poważnych rozmów.

FINANSE

Zanim podejmiesz wyzwanie przypomnij sobie o własnych celach i interesach, nie daj sobie wmówić, że coś jest ważniejsze niż początkowo Ty sam zakładałeś. W pracy zostaniesz poproszony o sporządzenie sprawozdania na temat przyszłości swojej kariery, przyłóż się do tego.

ZDROWIE

Energii masz pod dostatkiem, uważaj jednak żeby nie przecenić swoich możliwości.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Stworzenie harmonijnego i zgodnego związku nie jest dla Ciebie trudne jednak czasem gubisz się i nie potrafisz przystosować do drugiej osoby, zwłaszcza kiedy życie stawia Cię przed koniecznością dokonania wyboru.

FINANSE

Zdecydowałeś, że nie będziesz gonić na karierą, awansem czy lepszym miejscem pracy, jednak zmiany, same nie zajdą, możesz tkwić w tej stagnacji ale postaraj się choć umocnić swoją pozycję. W tym tygodniu nie podejmuj ważnych decyzji finansowych.

ZDROWIE
Jeśli możesz częściej zażywaj ruchu na świeżym powietrzu.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze pojawi się osoba dzięki której poczujesz się bezpiecznie, będzie ona dla Ciebie jak cicha przystań do której chętnie wracasz po okresie szaleństw i relacja może być naprawdę udana pod warunkiem, że nie nadużyjesz jej zaufania.

FINANSE

To nie jest moment na spektakularne sukcesy, raczej na spokojną, żmudną i systematyczną pracę, której słodkie owoce zbierzesz dopiero w przyszłości. Koniecznie zadbaj o dobre kontakty ze współpracownikami.

ZDROWIE

Potrzebujesz więcej aktywnego wypoczynku, szukaj okazji żeby oderwać się od codzienności.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Przestało Ci się podobać status wolna i już dawno chętnie byś go zmieniła na w związku ale niestety nadal spokojnie musisz poczekać na swoją kolej. Owszem los podrzuci Ci jakieś przelotne znajomości ale Ty wiesz, ze nie chcesz w nie wchodzić wolisz poczekać cierpliwie na gorącą miłość.

FINANSE

Myślisz, że jak już masz stałą pracę bądź emeryturę to już nie masz innych możliwości zarobkowania, to nie prawda, wystarczy tylko, że rozejrzysz się po rynku pracy w szybkim tempie chwycisz jakieś zlecenie bądź ogólnie dodatkowa pracę.

ZDROWIE

Postępuj tak, aby siły Cię nie zawiodły.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Kłopoty miłosne- świetnie znasz to powiedzenie, zakochujesz się i odkochujesz, łamiesz serca bądź Twoje zostaje załamane ale ten tydzień będzie wyjątkowo cichy, będziesz mieć poczucie, że wszechświat zapomniał o Tobie.

FINANSE

W tym tygodniu Twoja wiara w pomyślny rozwój wydarzeń może zostać wystawiona na próbę, jeśli Twoja umowa kończy się na dniach może dręczyć Cię poważny niepokój co do przyszłości w tej pracy, niekoniecznie widać przy Tobie ciąg dalszy.

ZDROWIE

Sposobem na zachowanie dobrej kondycji psychicznej jest dobrze przespana noc, nie pracuj ponad siły.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Życie rodzinne będzie toczyć się przyjemnie i miło ale dla Ciebie jakoś nudno, a tuż pod koniec tygodnia pojawi się szansa wejścia w gorący romans który będzie dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem. Ty podejmujesz decyzje, czy chcesz w to wejść.

FINANSE

Staniesz oko w oko z piętrzącymi się trudnościami albo raczej obowiązkami i nie sprzyjającymi zbiegami okoliczności, a to o czymś zapomnisz, a to nie zrobisz na czas, będziesz tylko marzyć o tym, żeby ten niekorzystny czas minął jak najszybciej. Nie którym sprawom pozwól się toczyć swoim torem będzie Ci łatwiej.

ZDROWIE

Warto zadbać o więcej ruch i odpowiednią dietę.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas kiedy trzeba będzie dokonać wyboru, nie możesz dłużej trwać w tej sytuacji bo jest ona aż nadto krzywdząca dla innych. Jakikolwiek wybór będzie dla Ciebie lepszy niż zawieszenie w próżni. Zbyt długo i tak przedłużyłeś obecną sytuację.

FINANSE

Od dawna wyznaczone cele zaszufladkowałeś czekając na lepsze czasy by móc je zrealizować. To dobry moment żeby je odświeżyć i tym razem działaj metodycznie, konsekwentnie i wytrwale a plany zrealizujesz szybciej niż myślisz.

ZDROWIE

Umiar i profilaktyka są u Ciebie jak najbardziej wskazane.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Rozwód to nie jest wyrok w którym jest napisane, że wszystko co najlepsze masz już za sobą. To raczej szansa zaczęcia swego życia od nowa, mądrzejsza o doświadczenie życiowe szybko uda Ci się stworzyć harmonijną relacje bo wiesz jak budować zamek na solidnych podstawach.

FINANSE

Skup się na nawiązaniu bliższych relacji z kolegami z pracy, a także postaraj się o większą liczbę nowych znajomości które w przyszłości przydadzą Cię się w trudnym momencie. Uważaj na drodze, ale nie ze względu na wypadki a mandaty, które trzeba będzie opłacić.

ZDROWIE

Odpocznij, ostatnio tylko tego Ci potrzeba.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Od tygodnia czekasz na telefon a on milczy, możesz już stosować zabiegi upiększające na kolejna randkę bo w właśnie w tym tygodniu usłyszysz upragnione: Witaj. Twoje serce już zostało podbite ale to dobrze bo to dobry partner dla Ciebie będzie.

FINANSE

To trudne dla Ciebie chwile, czas przyszłego bezrobocia, długi do spłacenia, wypowiedzenie z pracy przyszło w najmniej oczekiwanym momencie ale zamiast użalać się nad sobą, zaplanuj swój budżet na trudne czasy i rusz do działania w poszukiwaniu nowej pracy.

ZDROWIE

Jeśli chcesz, żeby dolegliwości szybko minęły zastosuj się do zaleceń lekarza.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Jak długo będziesz zwlekać z ujawnieniem swoich uczuć, nie musisz od razu krzyczeć słowa kocham ale przynajmniej zacznij go adorować wyróżniając jego osobę na tyle innych, inaczej on nigdy się nie domyśli, że wpadł Ci w oko i nie zacznie działać.

FINANSE

Pozwól sobie na odrobinę relaksu, nie musisz nieustanie pracować na najwyższych obrotach, zwłaszcza, że zaczynasz się irytować, iż ciągle nie widzisz efektów swojej pracy, gdy zwolnisz tempo docenisz jak wiele już zrobiłeś.

ZDROWIE

Zastrzyk energii dodadzą Ci świeże soki i suszone owoce.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Przeżywasz trudne chwile, wiesz że czeka Cię ciężki okres naprawienia własnych błędów i uzyskania przebaczenia od osób które skrzywdziłeś, jeśli nie podejmiesz działań i nie wyjaśnisz nadal zalegających nieporozumień nie uda Ci się powrócić do dawnej harmonii.

FINANSE

Pieniądze trzymaj pod kontrolą, jeśli do tej pory nie udało Ci się zgromadzić oszczędności na czarną godzinę zacznij robić powolne kroki w tym kierunku. Będą Ci potrzebne a Ty dzięki zapobiegliwości unikniesz zmartwień na przyszłość.

ZDROWIE

Przestrzegaj diety i staraj się regularnie jeść posiłki.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Dręczy Cię zbyt wiele uczuć lęku i wątpliwości czy rozstanie może być słuszną decyzją., boisz się przyszłości i łatwiej jest Ci trwać w starym układzie i przyzwyczajeniu niż pójść nie jasną drogą która wiodła by w przyszłość. Odejście od czegoś co wydaje się trwałe bywa trudne ale pozostając w tej relacji skazujesz się na cierpienie.

FINANSE

Jeśli należysz do osób które lubią niespodzianki od losu będziesz zadowolona. Obrót spraw chwilami będzie zaskakujący ale nie panikuj ostatecznie skończy się bardzo pozytywnie, sama też wykazuj inicjatywę by przez te swoje 5 minut szczęścia zgarnąć ze stołu dobrobytu jak najwięcej.

ZDROWIE
Nie lekceważ dolegliwości, które się pojawiły.

 
 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl