Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 16.09 do 22.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

To czas podjęcia ważnej decyzji w Twoim związku, naucz się otwarcie mówić o uczuciach, nie tłum w sobie emocji. Druga strona czeka na Twoje decyzję, zależy jej na związku z Tobą ale nie może Ci zmusić do tego byś ją kochał.

Samotne Barany maja dobry moment na realizacje zamierzeń miłosnych, jednak powrót do romansu nie będzie słuszna decyzja lepiej poszukać kogoś kto jest wolny i kto okaże się znakomitym towarzyszem na niepogodę.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA-Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

 

 

BYK

To dobry czas by odnowić uczucia w trochę nieco jałowym związku w jakim od dawana tkwisz, wybierzecie się na wspólne spacery, spędzie więcej czasu razem a Wasze relacje wrócą do czasu kiedy myśl o partnerze budziła w Tobie ciepłe emocje i pożądanie!

Samotny Byk pozna osoba która początkowo będzie dla niego bardzo irytująca, a po bliższym poznaniu dostrzeżesz jej zalety i jest szansa że relacja rozwinie się przyszłościowo pod warunkiem, że dasz jej szanse i nie skreślisz po pierwszej randce.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA-Osoby samotne muszą stać się bardziej ufni do otoczenia. Nie muszą natomiast zamartwiać się swoją samotnością, gdyż znajdą drogę do poznania partnera/partnerki.

 

 

BLIŹNIAK

Uczucia staną się źródłem Twego niepokoju, z jednej strony Ty i partner z drugiej nieodparta chęć na choćby krótkotrwały romans, jednak tym razem taka zabawa może okazać się dla Ciebie nie przewidywalna w skutkach, więc dobrze kontroluj sytuacje.

Samotny Bliźniak będzie dobrze się bawił w towarzystwie dobrze znanych Ci osób, pojawi się także flirt miłosny, miła przyjemna znajomość ale na wielką miłość musisz jeszcze zaczekać.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek

 

 

RAK

Tydzień pod znakiem spokoju, będziesz sentymentalnie wspominać lato ze swoim partnerem, wieczory spędzicie na oglądaniu zdjęć i filmów ze wspólnych wypadów. Taka sytuacja poprawi Wasze relacje, umocni uczucia a także obudzi namiętność, która nieco zbladła w natłoku codziennych spraw.

Samotny Rak pozna osobę o silnej osobowości, zauroczenie fizyczne będzie bardzo silne ale Twoja zmienność nastrojów i silna dominująca osobowość tej osoby będzie wymagać nie lada wysiłku by uniknąć konfliktów.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA-W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

 

 

LEW

Życie uczuciowe przesłoni Ci cała resztę, będziesz za wszelka cenę starał się wymusisz na partnerze poważne rozmowy dotyczące Waszej przyszłości, nie chcesz tracić czasu jeśli on wyzna Ci, że nie ma planów wobec Ciebie, właściwie nie dasz mu czasu by odciągnąć decyzje na potem, albo podejmuje wyzywanie wspólnego życia ale zbierasz się i odchodzisz szukać dalej miłości..

Samotny Lew pozna osobę która bardzo zafascynuje jego serce, będzie ci się wydawało że droga do związku między Wami jest prosta i łatwa, jednak przyszłość pokaże że będzie zupełnie inaczej.

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA -Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

 

PANNA

Zycie rodzinne płynie w miarę klarowanie, niby Ty i partner wzajemnie troszczycie się o swoje potrzeby jednak Ty masz takie wrażenie, że jesteś osobą która ma w życiu wszystko a jednak czegoś jej brak i nie umiesz nazwać tego czegoś, co budzi w Tobie niepokój.

Nowo poznana osoba wyda Ci się przybyszem z innej krainy, Ty samotna zamknięta w sobie a on otwarty i wszelkie emocje ma wypisane na twarzy, nie ukrywa swych odczuć ani tego jakie wrażenie zrobisz na jego osobie dzięki temu uda mu się Ciebie porwać do tańca miłości.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

 

WAGA

Zbyt łatwo ulegasz emocjom i to odczuje w najbliższym czasie Twój partner, będziesz popadać w skrajności w skrajność nie potrafiąc zapanować nad swoimi emocjami. Burzliwość relacji w tym tygodniu będzie dominować a napięcia w porę nie rozładowane przerodzą się w poważniejszy konflikt.

Samotna Waga pozna osobę z którą fajnie się będzie jej rozmawiać, będziesz mieć wrażenie że znacie się od lat i nadajecie na tych samych falach, Ty zauroczysz się od pierwszej chwili lecz on nie wykaże żadnych dalszych planów w Twoim kierunku, nie poprosi nawet o numer telefonu.

Anioł tygodnia- ANIOŁ ŚWIATŁA -Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

 

SKORPION

W relacji między Tobą a partnerem nastąpi przyjemne ożywienie. Najbliższy czas będzie sprzyjał zacieśnieniu więzów a Wasza relacja stanie się jeszcze bardziej trwała. Młode Skorpiony mogą podjąć decyzje o założeniu rodziny w wyniku uświadomienia sobie że tworzą partnerstwo z idealną dla siebie osobą.

Samotnego Skorpiona raczej czeka spokojny tydzień, mogą być jakieś miłe spotkania ale bez zbędnych uniesień. Na Twojej drodze nie pojawi się żadna osoba która zauroczy Cię bardziej szczególnie. Taka cisza emocjonalna, może to cisza przed burza miłości.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

STRZELEC

Twój związek przeżywa trudne chwile, ty i partner nie za bardzo tęsknicie za swoim towarzystwem, można powiedzieć, że nawet unikacie siebie wzajemnie utrzymując kontakt do koniecznego minimum a Tu jeszcze na domiar złego staniesz się obiektem czyjeś adoracji, oby to nie zaważyło na przyszłości Twego związku.

Samotny Strzelec ma szanse poznania osoby gdzie może bardzo mocno zaiskrzyć od pierwszego spojrzenia. Potem już nic nie będzie się liczyć tylko Ty i on a świat nagle wyda Ci się szczególnie przyjazny. Pielęgnuj to uczucie w sobie.

Anioł Tygodnia -ANIELSKI PRZEWODNIK- Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

 

 

KOZIOROŻEC

W Twoim sercu będzie panować zmienna aura, raz będziesz kochać partnera głęboką miłością a dzień później będziesz się zastanawiać czy związałeś się z właściwą osobie osobą. Musisz zapanować nad tym chaosem bo przed Wami etap związku który ukaże jak radzicie sobie z wyzwaniami.

Samotne Koziorożce odczują komplikacje w sprawach uczuciowych, niby poznajesz nowe osoby ale żadna nowa znajomość nie klei się, nie ma ciągu dalszego, trzeba w końcu na chwile się zatrzymać i próbować zrozumieć co robisz nie tak.

Anioł tygodnia- ARCHANIOŁ METARON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

 

WODNIK

Twoje życie w partnerstwie czeka tydzień stabilizacji której nie zmąci żadna nie potrzeba sprawa czy komplikacja. Ty i partner spędzicie ze sobą dużo miłych i ciepłych chwil a długie rozmowy sprawią że poruszycie tematy, które od jakiegoś czasy były tabu. Warto zaplanować weekend tylko we dwoje.

Samotny Wodnik zaskoczy się rozwojem sytuacji, od jakiegoś czasu utrzymujesz z kimś relacje internetową postrzegając siebie jako przyjaciół a on wyzna Ci uczucia których się nie spodziewałaś, będzie to dla Ciebie kompletnym zaskoczeniem ale coś z tym fantem trzeba będzie zrobić.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ UZDROWIENIA -Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek. Najwyraźniej szykuje się jakiś nowy, lepszy początek


RYBY

Remont domu lub inna poważna sprawa związana z wydatkami finansowymi kompletnie popsuje dobry nastrój w Twoim związku, zwłaszcza skąpstwo partnera będzie wywołać w Tobie pretekst do konfliktu, no i tydzień masz już z głowy, tylko nerwówka.

Samotna Ryba pozna osobę z którą będzie się różnić diametralnie jednak po kliku rozmowach odnajdziecie wspólny język zwłaszcza w sypialni, szkoda że nie we wspólnym życiu ale taka romantyczna przygoda może pozytywnie wpłynąć na naszą dalszą przyszłość.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl