Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 23.09 do 29.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Samotność nie stanowi dla Ciebie problemu ale w obecnej chwili masz już dojść tej niekorzystnej sytuacji, postanowisz skupić się na odnalezieniu drugiej połowy,jednak za nim podejmiesz to wyzywanie skup się na tym kogo szukasz. Sprecyzuj swój cel i pamiętaj żeby przy poznawaniu nowych osób nie tracić dobrego humoru.

FINANSE

Ten tydzień dostarczy Ci wiele powodów do zadowolenia, możesz dostać podwyżkę lub stanowisko pracy o które strasz się od dawna. Nadarzą się szanse nowych zdań, jeśli je wykorzystasz w przyszłości zbierzesz obfite plony.

ZDROWIE

Jesienne porządki w ogrodzie korzystnie wpłyną na Twój nastrój

 

BYK
MIŁOŚĆ

Powieje wiatr w Twoje żagle, nagle poczujesz że są wokół Ciebie osoby które darzą Cię szczerą sympatią a nawet miłością a Ty wcale nie jesteś taka samotna jak Ci się wydawało. To dobry czas żeby zająć się swoim wizerunkiem a Twoje życie już wkrótce odmieni się na lepsze.

FINANSE

Rób to co zawsze chciałaś robić, jeśli do tej pory brakowało Ci impulsu by podjąć decyzje zmierzające do realizowania swoich pasji tak by przy okazji zarobić, teraz jest świetny moment by wreszcie podjąć pierwszy krok.

ZDROWIE
Spacer po lesie w poszukiwaniu cudów natury cudnie poprawi Twój nastrój.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu poczujesz tydzień mocy i rozkwitu, wszyscy będą zabiegać o kontakt z Tobą, będą zapraszać Cię na spotkania, wykorzystaj ten pozytywny moment na zawarcie nowych i ciekawych znajomości które w przyszłości mogą zaowocować miłością lub trwałą przyjaźnią.

FINANSE

Nie masz pracy, nie szkodzi teraz dane Ci będzie podjąć satysfakcjonującą pracę, pamiętaj tylko by w czasie rozmowy zachować szczerość, która sprzyja sukcesom. Odetnij się od przeszłości, zapomnij o doznanych porażkach, pamiętaj jeśli cenisz sam siebie będą cenić Cię i inni.

ZDROWIE

Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu. Jedz też więcej witamin.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Włożysz teraz sporo trudu żeby odzyskać osobę która straciłeś z własnej winy, rozmowy z Tą osobą nie będą przynosić spodziewanych efektów a jedyne nie znaczne polepszenie sytuacji. Nie licz na szybki powrót drugiej połowy.

FINANSE

Wiele trudu włożysz w realizacje pewnego zadania ale zakończenie go z pozytywnym wynikiem przyniesie Ci wiele satysfakcji a także dodatkowe pieniądze. Na koniec tygodnia niestety ale może pojawić się niemiła niespodzianka. Nie daj się zaskoczyć niekorzystnym obrotem spraw i pamiętaj żeby mieć przygotowany plan awaryjny.

ZDROWIE

W parku postaraj się spędzić więcej czasu niż pięć minut dziennie.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Czeka Cię dosyć intensywny tydzień w kontaktach towarzyskich, w Twoim otoczeniu pojawi się wiele interesujących osób ale nie ulegaj przesadnemu optymizmowi, bądź realistą, niektóre kontakty nie przetrwają do przyszłego tygodnia.

FINANSE

Pora sprawdzić czy kompas wewnętrznych ambicji i potrzeb w pracy wskazuje dobry kierunek, czy drabina po której się wspinasz, oparta jest o właściwą budowę, jeśli nie będzie okazja żeby zmienić kierunek. Teraz jednak nie jest dobry czas na inwestycje u Ciebie, będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

ZDROWIE

Nawet jeśli plany Ci się skomplikują postaraj się nie zapominać o codziennych spacerach.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Ten tydzień może Cie zaskoczyć stagnacją uczuciową, nie będą Ci towarzyszyć porywy serca, Ty także nie wyjdziesz z inicjatywą tworzenia planów, które mogą przynieść zmiany. Najprzyjemniej będzie Ci w zaciszu własnego domu z dobrą lekturą w ręku.

FINANSE

Szef dał Ci dodatkowe zadania do wykonania, nie przyjmuj się, jeśli wykonasz dobrze opracowany plan zanim podejmiesz się wyzwania sprawisz, że ze wszystkim zdążysz na czas a rezultaty zaskoczą nawet Ciebie.

ZDROWIE

Spróbuj nowych metod własnego rozwoju, także fizycznego.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To dobry tydzień na porządkowanie życia uczuciowego, są relacje które przyprawiają Cię o bezsenność i czas najwyższy je zakończyć a jeśli nie możesz to kontakty ograniczyć do zbędnego minimum. Jeśli miotasz się pomiędzy fascynacją a stabilnym układem to dobry moment na dokonanie wyboru.

FINANSE

Czasem ludzie okazują się nieprzewidywalni a niespodzianki z innych strony zmuszają Cię do poszukiwania nowych rozwiązań, tym razem jednak poradzisz sobie bez problemu, już dawno chciałeś wdrożyć nowy proces ale jakoś nie było okazji.

ZDROWIE

Utrzymuj kontakty z tymi którzy Cię wspierają to pozytywnie wpłynie na Twoją kondycje psychiczną.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Nareszcie coś zacznie się dziać, ta uczuciowa stagnacja przyprawiała Cię o zawrót głowy. Życie dla Ciebie było zbyt nudne i takie nijakie a relacje z bliskimi Ci osobami pozostawiały wiele do życzenia. Masz teraz szanse na odnowę swego życia miłosnego więc cele ustaw sobie wysoko.

FINANSE

To dobry moment żeby odłożyć trochę grosza na czarną godzinę. Twoje zwiększone zarobki owszem kuszą Cię by kupić sobie coś ekstra ale pamiętaj hossa nie trwa wiecznie a Ty nadal masz nie spłacone zobowiązania.

ZDROWIE

Twoje dusza i ciało potrzebują rozluźnienia, połącz aktywny wypoczynek z rozwijaniem pasji.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Rozbudzona ciekawość świata zaowocuje nowymi interesującymi znajomościami, zwłaszcza z osobą poznaną południowa porą w miejscu publicznym może zaiskrzyć na dłużej niż tylko w czasie rozmowy. Możesz liczyć na to, ze ta osoba w przyszłości będzie strać się o Twoje względy.

FINANSE

Jeśli masz plan otwarcia rodzinnego wspólnego przedsięwzięcia to dobry czas by podejmować już odpowiednie pertraktacje w tym kierunku z rodziną, a przed wszystkim ustalić wspólny kapitał początkowy. Połącz spotkanie w interesach ze wspólnym obiadem będzie zadowalająco.

ZDROWIE

W sytuacjach w których czujesz się zmęczona zamiast kolejnej kawy otwórz szeroko okno i powdychaj świeże powietrze.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Pozwól żeby życie uczuciowe biegło swoim torem, niczego nie przyspieszaj, nowa znajomość powinna przejść każdy etap rozwoju, nie omijaj żadnego jeśli zależy Ci na czymś trwalszym. Bo jeśli rozwinie się zbyt szybko to możesz zostać opuszczony bez słowa wyjaśnienia.

FINANSE

W Twoim otoczeniu zawodowym może pojawić się osoba która będzie niekorzystnie wpływać na Twoja karierę zawodową, ale co gorsze może także zaszkodzić Twojej przez lata wypracowanej nieposzlakowanej opinii. Bądź czujny.

ZDROWIE

Czasem sen bywa także potrzebny, zadbaj o odpowiednią ilość snu.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Twoja połowa próbuje przejąć ster w związku i zdominować Twoją osobę a Ty nie wiesz jak zachować się w takiej sytuacji. Zamiast wpadać w rozpacz szybko poszukaj nowego źródła satysfakcji i pokaż mu, że jesteś osobą niezależną i nie da się Ciebie ubezwłasnowolnić.

FINANSE

To dobry moment, żeby wreszcie rozważyć nowe projekty twórcze. Od dłuższego czasu tkwisz już w miejscu a w Twoim życiu zawodowym nie wiele się dzieje, jeśli nie masz możliwości rozwijania się we własnej pracy to poszukaj perspektyw poza nią.

ZDROWIE

Dodawaj sobie energii poprzez pozytywną motywację

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Twoja relacja zaczyna się rozpadać a ty nie wiesz czyja to wina. Treść relacji uczuciowej sprowadzasz do tego tłumacząc partnerowi jak ma się zachować i co robić. Niestety, nie rozumiesz, ze dla drugiej strony nie ma nic bardziej przykrego, niż świadomość, że nie kochasz go za to kim jest tylko za to jaki ma będzie, gdy już go przerobisz na swój wymarzony obraz.

FINANSE

Tydzień przyniesie Ci wiele radości a szef zaskoczy Cię zupełnie, tym co Cie czeka. Nowe wyposażenie twego miejsca pracy przypadnie Ci do gustu, upiększone sprawi, ze będziesz teraz chętniej przychodził do pracy.

ZDROWIE
Odżywaj się mądrze i licz kalorie.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl