Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 23.09 do 29.09.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Przeszłość, która nie była dla Ciebie zbyt miła zatarła u Ciebie zasady na jakich powinien opierać się udany związek. A jedną z tych zasad jest wzajemne zaufanie sobie a Ty kontrolując nieustanie partnera, przyczyniasz się do skażenia Waszej miłość poprzez swoją zazdrość.

Samotny Baranie troska o własne ciało, troska o własne życie wewnętrzne, praca nad samym sobą to świadoma gospodarka własna energią, która dzięki dbaniu o nią promieniuje wewnętrznym blaskiem a taki blask przyciąga płeć przeciwną i jeśli zastosujesz się do tych zadań odnajdziesz swoją połowę.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

BYK

Nawet jeśli jesteś związku naucz się przebywania w samotności i odczuwania z tego powodu radości, bo ta radość ma zasadnicze znaczenie dla bycia z drugim człowiekiem. Jeśli wciąż będziesz nieustanie narzekać partnerowi, że czujesz się samotnie bez jego towarzystwa on zamiast dążyć do tego by więcej czasu Ci poświęcać będzie uciekał od Ciebie i twej apatii.

Samotny Byk wciąż będzie szukał osoby, która zapewni mu poczucie stabilności w związku. Niestety od dłuższego czasu udaje Ci się poznać wyłącznie osoby, które relacje z innymi taktują powierzchownie i nietrwale. Ten tydzień nie przyniesie większych zmian.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera , niedługo coś się zmieni.

 

BLIŹNIAK

„ Miłość cierpliwa jest”- cytat znany każdemu ale chyba nie Tobie. Nieustanie wymagasz od partnera okazywania Ci dowodów miłości choć Wasza relacja nie jest zbyt długa. Od samego początku pominęłaś kilka etapów rozwoju znajomości przechodząc do sedna, jeśli nie przystopujesz niedługo ponownie staniesz się singlem.

Samotny Bliźniak poczuje się zagubiony, pragniesz miłości ale nie wiesz gdzie jej szukać, owszem bywasz w nowych miejscach, poznajesz nowe osoby ale dalej nic się nie dzieje. A nie pomyślałeś o tym, że od dawna nie przeczytałeś żadnej inspirującej książki i z tego powodu między innymi nie masz o czym rozmawiać z nowo poznaną osobą dłużej niż pięć minut.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SIŁY- Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Nie możesz się jednak poddawać – uwierz w siebie i w swojego partnera, a zbudujecie szczęśliwy związek.

 

RAK

Związek, który tworzysz niby jest w porządku a jednak w Twoim sercu gości jakiś smutek przez co Twoja relacja nie może się rozwijać jakbyś tego pragnął. Zamiast rozważać dlaczego nie możesz się otworzyć na twego partnera zacznij od zlokalizowania gdzie tkwi Twoja psychiczna rana a następnie postaraj się ją zrozumieć.

Samotny Rak tym razem pozna kogoś, kto wyda mu się idealny na stabilny związek. Jednak w czasie randek postaraj się nie opowiadać o byłych partnerach, tylko pokaż mu, ze jesteś dla niego wygraną na loterii i nie masz na koncie długiej list klęsk.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

LEW

Jak docenić drugiego człowieka nie kochając siebie, nie ma takiej możliwości, im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym szybciej uda Ci się naprawić relacje między Tobą a ukochaną osobą. Przestań zawracać uwagę na to co inni mówią o Twoim partnerze, ważne jest to co Ty sama o nim myślisz.

Samotny Lew, który nie dawno rozpoczął znajomość może mieć mały problem, który spędza twój sen z powiek, zadzwoniłeś ostatnio a ta osoba nie oddzwoniła, zadzwonić dwa razy z rzędu uderza w Twoja dumę więc czekasz i nie ustanie zerkasz na telefon.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ-Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

 

PANNA

Miłość powinna dostarczać Ci energii a Twoim przypadku działa odwrotnie, trwonisz ją na jałowe rozważania. Nie musisz wszystkiego analizować, słów wypowiedzianych przez drugą połowę w złości lub co grosza pod Twoim naciskiem. Zamiast tego zacznij cieszyć się wspólnymi chwilami tu i teraz.

Samotna Panna ma szanse poznania bardzo interesującej osoby i jak najbardziej powinna się skupić na dalszym rozwijaniu relacji pod warunkiem, że zna prawdziwą odpowiedź na pytanie; „ Czy jest to osoba wolna od zobowiązań?”.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ NAWRÓCENIA-Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.

 

WAGA

Od dłuższego czasu Twój związek nie jest w najlepszej kondycji, brakuje między Wami wzajemnej serdeczności a przed wszystkim romantyzmu. Nie wiesz jak to zmienić, zacznij zachowywać dystans wobec swego partnera, wzbudzić w nim nerwową obawę, że może Cię stracić.

Samotna Waga spędzi przyjemny tydzień na kontynuacji znajomości zawartej nieco wcześniej. Zaczynasz coraz bardziej lubić tę osobę ale tak naprawdę jeszcze nie wiele o niej wiesz. Nie bój się zadawać pytań na które chcesz znać odpowiedź, jeśli będzie unikała odpowiedź włącz czerwona lampkę!.

Anioł tygodnia- ARCHANIOŁ MICHAŁ -Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków.

 

SKORPION

Całą duszą i ciałem twierdzisz, że kochasz swego partnera a jednak nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie a tym bardziej przy nim w relacji sam na sam. Rozpoznajesz w sobie nerwowość ruchów, sztywniejesz gdy partner próbuje Cię przytulić i czas zastanowić się czy tworzysz z nim związek z miłości czy z rozsądku? Bo Twoje zachowanie jest sygnałem, że coś tu jest nie tak.

Samotny Skorpion przypadkowo pozna osobę która fizycznie bardzo jej się spodoba jednak czujesz się przy niej nieco skrępowana. Może się okazać, że to jest właśnie pierwszy znak, że oto ktoś pobudził Twoje serce. Nie zmarnuj szansy.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

STRZELEC

Nieustanie rozmyślasz o Twojej relacji, więc czas, żebyś zrozumiał, że związek o którym nieustanie rozmyślamy wymaga albo gruntownej przebudowany albo powinien zmierzać do zakończenia. Jednak prawdziwa miłość między Tobą a partnerem pozwoli na reanimację tej relacji, jeśli to było tylko zauroczenie nie przetrwacie kryzysu.

Samotny Strzelec powinien staranie i dokładnie zastanowić się kogo zechcesz wpuści do swego życia. Nowo poznana osoba może wzbudzać Twoją początkową fascynację ale to też ktoś bardzo zaborczy kto szybko zechce zamknąć Cię w złotej klatce i nie pozwoli Ci wyfrunąć.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

 

KOZIOROŻEC

Początek relacji był dla Ciebie fascynujący, czułeś się jak w bajce i miałeś marzenie żeby nie było końca a jednak nadszedł ten moment w którym okazuje się że Ty i partner macie inne oczekiwania po tej relacji co do ciągu dalszego, są one zupełnie rozbieżne a Tobie nie pozostaje nic innego jak zachować rezerwę.

Samotny Koziorożec poznał jakiś czas temu osobę, która spełnia jego oczekiwania, jednak rozwój relacji utknął w martwym punkcie a on/a zapomni ile dla niego znaczysz jeśli mu o tym nie przypomnisz.

Anioł tygodnia- ANIOŁ STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

 

 WODNIK

Od dawna nie jesteś szczęśliwa w tej relacji a mimo to dalej brniesz w ten nieudany układ nie próbując się nawet zatrzymać i wsłuchać w siebie i swoje najgłębsze odczucia. To jest idealny moment aby się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie; „ Czy ja go/ją jeszcze kocham?”.

Samotny Wodnik w towarzystwie zawodowym pozna osobę, która wzbudzi jego zainteresowanie, jednak z góry w tej relacji nie będzie niczego poza romansem gdyż Ty i on/a różnicie się statusem finansowym, a on/a nie lubi gdy ktoś jest na jego łasce.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania.


RYBY

Twój związek zaczyna przeżywać kryzys, zastanów się czy Ty i partner nadajecie jeszcze na tych samych falach, jeśli zaczniecie na nowo myśleć tak samo i cenić te same wartości to ułatwi Wam wzajemne porozumienie co się rzeczą bezcenną w życiu we dwoje.

Samotna Ryba może mieć szczęście w miłości. Osoba której od dawna się przyglądasz zagadnie do Ciebie i poprosi o numer telefonu. Jeśli on także da Ci Twój, nie dzwoni zanim on nie zadzwoni pierwszy, bo zmarnujesz swe szanse.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl