Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 30.09 do 6.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

MIŁOŚĆ Jeśli dobrze się rozejrzysz zauważysz, że wokół Ciebie jest wiele osób które pragną Twego towarzystwa. Jednak Twoja osoba ich tak onieśmiela, że zamiast starać się być przy tobie blisko , czekają oni na Twoja aprobatę bądź zezwolenie, że chcesz przyjaźnić się z nimi bliżej.

FINANSE Teraz będziesz miał szanse poprawić swoją pozycje w pracę, przed Tobą ważne spotkanie, wykorzystaj wszelkie zalety dyplomacji i trzymaj nerwy na wodzy. Wykazując się umiejętnościami dyplomatycznymi osiągniesz cel na którym Ci zależy.

ZDROWIE Postaraj się więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

 

BYK

MIŁOŚĆ Jeśli chcesz, żeby ktoś na kim Ci zależy także Cię szanował, nie możesz szczędzić starań, żeby drugiej osobie okazać to samo. Akceptowanie kogoś ze wszystkim zaletami i wadami obowiązuje obie strony a nie tylko Twego partnera.

FINANSE To nie jest dobry moment żeby osiągnąć zawodowy sukces. Mimo to, że jesteś w dobrej formie nie uda Ci się przekonać ważną osobę do swoich pomysłów, a na dodatek nie dojść, że nie osiągniesz zamierzonego celu, to jeszcze podejmiesz nieodpowiednie działania które skierują Cie w niewłaściwym kierunku.

ZDROWIE Spacery po lesie wskazane, jeśli nie masz w pobliżu lasu częściej wybierz się do parku.

 

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ W sferze emocjonalnej często racjonalna analiza nie ma racji bytu, czasem lepiej przeczekać problem, poczekać na znaki z nieba, posłuchać własnej intuicji, serca i dopiero wtedy podjąć właściwą decyzje. Rozum może podsuwać słuszne rozwiązania ale czy one są zgodne z wolą naszego serca. FINANSE Choć ostatnio wiele się wydarzyło, na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze, postaraj się nie wydawać wszystkiego od razu, robiąc inwestycje bądź wydając jak to nazywasz na rzeczy niezbędne. Lepiej odłożyć te oszczędności na tak zwaną czarną godzinę, gdyż taka u Ciebie może nastąpić. ZDROWIE Lubisz ruch a pogoda nadal sprzyja przejażdżkom rowerowym.

 

RAK

MIŁOŚĆ Przeszłości nie da się wymazać, nie da się zapomnieć ale nie musisz do niej wracać podczas każdego konfliktu z partnerem, przeprosił, wybaczyłaś, przestań o niej mówić, inaczej ciągłe rozgrzebywanie negatywnych wspomnień zagrozi Waszemu związkowi.

FINANSE Można powiedzieć, że szczęście Ci sprzyja, jest szansa na poprawę w sferze zawodowej, która niesie za sobą korzystną zmianę miejsca pracy lub awans. Wykorzystaj dobrą passę na realizacje swoich planów. Szef może zaproponować Ci szkolenie to także szansa na Twój rozwój.

ZDROWIE Stosuj się do zaleceń lekarza jeśli chcesz żeby dolegliwości szybko minęły.

 

LEW

MIŁOŚĆ Życie nie jest łatwe, zwłaszcza z kimś, kto ma odmienne potrzeby niż Ty. Miałeś plany i marzenia stworzenia czegoś naprawdę niepowtarzalnego, jednak rzeczywistość często nie pokrywa się z naszymi marzeniami, zamiast jednak toczyć zażartą walkę spróbuj pogodzić się z tym co dało Ci życie.

FINANS Nareszcie odetchniesz z ulgą, że udało Ci się wywiązać ze zobowiązań, na czas, projekt zrobiony, teraz wcielony w życie przyniesie Ci dodatkowe profity, jednak nie spoczywaj na laurach, przed Tobą kolejne wyzwanie.

ZDROWIE Uprawiaj gimnastykę, unikaj nie zdrowej żywości i nie zarywaj nocy.

 

PANNA

MIŁOŚĆ Twój partner chodzi stale poirytowany ale nawet przez chwile nie pomyślałaś, że to może być twoja wina. Ciągłe pretensje, zrzędzenie czy wybuchaniem gniewem nie sprzyja osiągnięciu harmonijnej relacji tylko prowadzi w przeciwnym kierunku.

FINANSE Nie lekceważ rad i kłopotów które się pojawiły w Twojej pracy, nie bez powodu czujesz, że Twoja pozycja zawodowa stała się zagrożona. Szef może zaproponować Ci niezbyt korzystną zmianę ale najgorszym rozwiązaniem będzie rezygnacja z pracy z obawy, że sobie nie poradzisz z nowymi trudnościami.

ZDROWIE Masz dosyć energii ale rozporządzaj nią rozsądnie.

 

WAGA

MIŁOŚĆ Żeby osiągnąć spokój ducha zacznij od tego, że potrzebujesz większego ładu w swoim życiu. Skup się na planowaniu swojej przyszłości a Ty zmierzasz na oślep, nie wiedząc dokąd prowadzi Cie Twój własny los, szukasz miłości tylko nawet nie wiesz kogo szukasz. Zatrzymaj się chwile!

FINANSE Szukaj dodatkowych możliwości, bądź aktywna ale uważaj żeby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli, uzyskanie licencji lub koncesji wymaga spełnienia odpowiednich warunków a Tobie jeszcze do nich daleko, zamiast więc wchodzić z spór z urzędnikiem zrób to co należy.

ZDROWIE Na urlop nigdy nie jest za późno a Ty nadal masz zaległy.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ Zaczynasz przeżywać kryzys, bo do tej pory nikt nie spełnił Twoich oczekiwań ale pamiętaj, że od nikogo nie może oczekiwać zaspokojenia Twoich wszystkich potrzeb, w wielu sprawach powinnaś być samo wystarczalna. Prawdziwa siła miłości kryje się wyłącznie w szczerym sercu.

FINANSE Możesz być zaskoczony trudnościami jakie się pojawiły, Twoja podróż zawodowa zostanie odwołana lub inne ważne spotkanie z klientem, plany zupełnie się załamią u Ciebie ale zamiast upierać się przy swoim, ze straciłeś czas zajmij się zaległa papierkową robotą, tu masz sporo do nadrobienia.

ZDROWIE Zadbaj o dietę, ostatnio waga poszła w górę.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ Twój związek nie jest w najlepszej kondycji to znajdź czas na wspólne zajęcia, Ty i partner macie wiele zainteresowań tylko problem jest to, że każde z Was robi co innego wskutek czego zabrakło wam czasu dla siebie przez co relacja utknęła w martwym punkcie rozwoju.

FINANSE To dobry tydzień dla Ciebie, pojawi się możliwość finansowego postępu, ktoś może zaproponować Ci dodatkową pracę na stałe bądź wykonanie jakiegoś zlecenia którego wykonanie w widoczny sposób zasili Twoje konto. To też dobry moment na zmianę pracy, przyszłościowo może to być dla Ciebie bardzo korzystne.

ZDROWIE Aktywny wypoczynek jest niezbędny.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ Nuda która od dawna zapanowała w Waszej relacji a gorzej jeśli także w sypialni wymaga natychmiastowej zmiany. Zrób coś z tym by na nowo odnowić więź erotyczną i pragnienie siebie nawzajem. Odkryj Waszą relację z nieznanej wcześniej strony, może być naprawdę ciekawie.

FINANSE Jeśli jesteś na etapie zmiany pracy bądź podpisywania jakieś umowy także w sferze zakupu mieszkania bądź kredytu to dobrze czytaj jej warunki, może się okazać, że koszty będą wyższe niż Ci się początkowo wydawało. Zwracaj uwagę na to co pozornie wydaje się proste bo ktoś wobec Ciebie może być nieuczciwy.

ZDROWIE Zrób profilaktyczne badania.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ Życie Cię zaskoczy, na Twojej drodze pojawi się osoba ciekawe intelektualnie co bardzo przypadnie Ci do gustu. Od pierwszej chwili zechcesz poznać ją bliżej, będziesz miał niebywałą ochotę odkryć jej każdą tajemnicę a potem to już wspólnie możecie odkrywać świat.

FINANSE Jeśli Twoje sumienie jest czyste nie będziesz miał problemów z rozmową w gabinecie szefa, jeśli jednak miałeś coś wspólnego z ostatnimi negatywnymi wydarzeniami w firmie to bądź szczery i wyznaj ile dokładnie jesteś winny, inaczej ktoś może doczepić Ci coś, za co nie ponosisz odpowiedzialności.

ZDROWIE Codzienne spacer z powodzeniem zastąpi Ci gimnastykę.

 

RYBY

MIŁOŚĆ Żeby dobrze czuć się sama ze sobą musisz najpierw stanąć na własnych nogach, zapomnieć o doznanych krzywdach, nie możesz każdego porównywać do osoby która zadała Ci cierpienie inaczej pogrążysz się w swojej samotności a Ty jak nikt inny potrzebujesz bratniej duszy.

FINANSE Pojawi się świetna okazja do zawarcia nowych kontaktów zawodowych, nie wymiguj się ze spotkań bo potem możesz żałować straconych okazji. W sprawach finansowych możesz mieć lekki zamęt, niespodziewanie okaże się, że ktoś upomni się o dług o którym dawno zapomniałeś.

ZDROWIE Koniecznie zacznij uprawiać jakiś sport i zadbaj o równowagę emocjonalną.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl