Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 30.09 DO 06.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN To, że nie jesteś szczęśliwa w związku jest wyłącznie Twoja winą. Twoje niewyobrażalne pragnienie by kogoś mieć pchnęło Cie w ramiona osoby z którą zupełnie nie możesz już znaleźć zrozumienia. Właściwie pozostały Ci teraz dwie możliwości wyboru albo podejmiesz próbę ratowania relacji albo czas powiedzieć to koniec. Samotne Barany które wcześniej poznały interesującą osobę a jednak kontakt się urwał mogą być zaskoczone, ktoś ni stad ni zowąd zadzwoni z propozycją spotkania, jednak dobrze się zastanów czy to ma sens bo może się zdarzyć, ze ta osoba znów zamilknie na jakiś czas bez słowa wyjaśnienia.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

BYK Twoja relacja od dawna nie układa się tak jak powinna, to nic z łatwością da to się zmienić jeśli tylko tego chcesz, wystarczy wspólnie usiąść i sprecyzować sobie Wasze „postulaty” i na nowo zaufać sobie wzajemnie i uwierzyć w miłość. Samotny Byk może narzekać na brak zainteresowania, znajomi przestaną się odzywać, zapraszać na wspólne wyjścia, poczujesz się tak, że jak byś teraz zniknął z powierzchni ziemi to i tak nikt by tego nie zauważył. A może zamiast marudzić samemu przypomnieć o sobie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne,

 

BLIŹNIAK Ktoś kto żywi niechęć sam do siebie, nie może czuć się dobrze w związku. To prawda zawiniłeś i wdałeś się w romans którego żałujesz, ale ciągle zadręczanie się błędną decyzją nie odbija się pozytywnie na Twoim partnerstwie tylko pogłębia kryzys między Tobą a ukochaną osobą. Uporządkuj swoje życie. Samotny Bliźniak może być rozdrażniony osobą która nieustanie zabiega o Twoje towarzystwo. Jeśli nie jesteś zainteresowany dalszym rozwojem relacji powiedz jej o tym szczerze a Ty zamiast tego, udajesz, że nie masz czasu na kolejną randkę i myślisz, że znajomość rozwiąże się sama.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Pomagają otworzyć się na spotkanie idealnego partnera. Przypominają Ci również, że jeśli nie pozbędziesz się negatywnych myśli, to nie zrobisz ważnego kroku na przód.

 

RAK Ty i partner czujecie, że trochę coś nie tak jest w Waszej relacji, właściwie to Ty ciągle narzekasz, że nie czujesz się doceniony przez ukochaną osobę ale nawet przez chwilę nie pomyślałaś, że to nie jest wina partnera a Twoja, bo łatwiej Ci przychodzi dawać szczęście niż brać. Popracuj nad tym. Samotny Rak nie będzie miał dobrego nastroju z powodu czyjegoś niezainteresowania jego osobą. Choć początkowo się wydawało, że oboje wpadaliście sobie w oko, on nagle dzwoni, żeby odwołać kolejne już spotkanie.

 Anioł Tygodnia -ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 

LEW Związek uczuciowy nie powinien mieć innej racji bytu, niż ta, że partnerzy wpierają się wzajemnie i że oboje tego chcą. Chcą być ze sobą świadomie a Ty kolejny już raz zadajesz sobie pytanie, co Ty robisz jeszcze w tym związku, może powinnaś zrobić bilans relacji? Samotny Lew może spodziewać się szczęścia w miłości, nawet jeśli po bliższym poznaniu okaże się, że to tylko miłość fizyczna. Jednak ta znajomość na długo zapadnie Ci w pamięć, gdyż stwierdzisz, że dawno ktoś nie traktował Cię jak prawdziwą królową, tak jak na to zasługujesz.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- W Twoim życiu mogą się pojawić nowe znajomości, które zbliżą Cię ku spełnieniu pragnienia serca.

 

PANNA W udanym związku dwojga ludzi bywa jak w tańcu, czasem prowadzisz Ty, czasem druga strona, a Ty ciągle się boisz zamiany tych ról. W Waszej relacji to Twoja połowa prowadzi a Ty nieustanie podążasz za nią i wydaje Ci się to już zbyt monotonne jednak nie masz odwagi by wnieść sprzeciw, teraz jest najlepsza ku temu pora. Na drodze samotnej panny stanie ciekawa osoba., jednak po bliższym poznaniu uznasz że zupełnie do siebie nie pasujecie. Ta osoba będzie nieustanie do Ciebie dzwonić tylko po to, żeby Ci ze szczegółami opowiadać co robiła przez cały dzień. To nie jest dla Ciebie!

Anioł Tygodnia -ANIOŁ WSPARCIA- Dla osób w związku karta może oznaczać poprawę stabilności w związku.

 

WAGA Kiedyś wiedziałaś, że jesteś z nim bo tego chciałaś, jednak wspólnie przeżyte lata nie należą do udanych a Ty wiesz, że nie jesteś z nim wyboru ale tylko dlatego, że on daje Ci poczucie bezpieczeństwa materialnego. Zbyt często o tym rozważasz, to daje do myślenia. Samotna Waga z własnej winy zaprzepaści szanse rozwoju fajnej relacji. On się od Ciebie odwróci tylko dla tego, że będziesz zbyt uległa i będziesz sprawiać wrażenie, że bardziej wierzysz w mężczyznę niż w samą siebie, jemu to się nie spodoba i zniknie z Twego życia.

Anioł tygodnia - ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

SKORPION Miałaś błędne wyobrażenia o miłości a teraz cierpisz bo parter zupełnie nie spełnia Twoich oczekiwań, zanim jednak podejmiesz decyzje o rozstaniu, by poszukać kogoś innego, dobrze się zastanów, czy miłość, której pragniesz istnieje w realnym życiu czy tylko w filmie. Samotny Skorpion może spodziewać się flirtu ze strony osobą z która blisko współpracuje. Uważaj żebyś, nie zareagowała przesadnie tylko dla tego, że ktoś z Tobą otwarcie flirtuje a nie powinien bo uważasz że łączy Was tylko praca. A może warto trochę bliżej mu się przyjrzeć?

Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość

 

STRZELEC Traktujesz związek uczuciowy jako główną siłę twego bytu, jako siłę napędową Twego życia, to błąd, bo dochodzisz do wniosku że Ty i partner już dawno nie dajecie sobie szczęścia a może lepiej pomyśl o tym, by wypracować bardziej zdrową więź, satysfakcjonującą dla obu stron. Samotnego Strzelca czeka wiele interesujących znajomości, jednak jeśli zależy Ci na kimś by kogoś poznać bliżej zachowaj subtelny dystans i nie manipuluj jego osobą, jeśli on to wyczuje, stracisz wszelkie szanse.

Anioł Tygodnia -TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

KOZIOROŻEC Wpadłaś w pułapkę oczekiwań że Twoja połowa poda Ci Twoje własne szczęście na tacy. Niestety musisz zrozumieć, że ty Ty sam jesteś punktem wyjścia wszystkiego co przeżywamy i zamiast czekać na romantyczny gest z drugiej strony sama zrób krok w tym kierunku. Samotny Koziorożec może byś zaskoczony tym co będzie działo się w jego duszy. Nowo poznana osoba będzie emanowała takim silnym przyciąganiem, że w Twojej głowie nie będzie świtała inna myśl niż tylko: „Chcę być z Tobą blisko tu i teraz”.

Anioł tygodnia - ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

 

WODNIK Miedzy Wami nie jest najlepiej, zawiniłeś, wszedłeś w romans. Choć Twoja połowa ciągle się na Ciebie dąsa, to chyba zaczynasz odczuwać, że już Ci wybaczyła Twój haniebny błąd, choć jeszcze Ci tego nie powiedziała ale mimo to, nie zaniedbuj starań o nią. Samotny Wodnik może spędzić tydzień na dalszym planowaniu swego życia, czas ucieka a Ty tak długo jesteś już sama, więc zaczęłaś się zastanawiać gdzie tkwi w błąd, że żadna znajomość nie ma ciągu dalszego, a może przyczyna jest prosta: „ Zbyt dużo mówisz albo po prostu jesteś zbyt gadatliwa”. Zmień to.

Anioł Tygodnia- ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

 

RYBY Rutyna ma swoje dobre strony pozwala zachować równowagę wewnętrzną i orientację w Waszym związku, jednak to dobry moment by zaskoczyć partnera jakimś szalonym pomysłem lub romantyczną kolacją to odświeży Waszą relację. Samotna Ryba może poznać osobę, która w pierwszym kontakcie będzie się wydawać olśniewająca pod każdym względem, jednak po drugiej randce, możesz powiedzieć, że potrzebujesz czasu by przemyśleć sobie dalszy sens kontynuacji relacji, wszak „nie wszystko złoto, co się błyszczy”.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ SZCZĘŚCIA-W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu!

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl