Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Czy jesteś obciążony klątwą ,urokiem ?Sprawdź, zapraszam do artykułu
Autor:
Agnelya

 

Wyobraź sobie drogi czytelniku, że jedziesz na rowerze i jednocześnie próbujesz trzymać różne rzeczy- torbę, zakupy, laptop…. Im więcej tych rzeczy trzymasz tym trudniej zachować Ci równowagę. Podobnie jest z podejmowaną pracą, która przerasta nasze możliwości…. rodzi się stres, bóle żołądka, stany zdenerwowania, odbija się to na naszych relacjach z bliskimi, współpracownikami a nawet utrudnia wykonywanie obowiązków. Po takim dniu spędzonym w pracy czujemy się zrezygnowani i nie łatwo nam zachować równowagę. Piszę o tym ponieważ na pewnym portalu internetowym u osoby ,której nie chcę i nie mam prawa tu wymieniać przeczytałam m.in.cytuję: ”Jeśli macie jakieś z wymienionych poniżej objawów to znaczy ,że jesteście obciążeni klątwą ,urokiem rzuconym przez zawistne osoby….. i te objawy to m.in nerwowość, lęk, bóle głowy, brzucha, utrata wagi, niepokój, poczucie niższości i niespokojny sen lub dziwne sny, problemy z organizacją dnia itd.itp…… tych objawów owa osoba podaje bardzo dużo i informuje swoich czytelników, że ona i tylko ona jest w stanie pomóc”. Nie ukrywam ,że przeżyłam szok czytając to, bo po 1-sze mamy 21 wiek, społeczeństwo nasze jest dobrze wykształcone, świadome i ma dostęp do wielu mediów, gdzie te i inne rzeczy można na bieżąco sprawdzać, weryfikować ,nie wierzyć bo ktoś ma gadane i wmówić nam potrafi to czy tamto. Takie objawy jak powyżej napisane mogą być po 1sze jakimiś symptomami choroby, depresji i tu jedyną osobą jaka może nam pomóc jest lekarz- osoba posiadająca właściwe kwalifikacje, potwierdzone wymaganymi dokumentami, do udzielania świadczeń zdrowotnych, w szczególności do: badania stanu zdrowia, rozpoznawania chorób i zapobiegania im, leczenia i rehabilitacji chorych, udzielania porad lekarskich, a także wydawania opinii i orzeczeń lekarskich, w zakresie swojej specjalizacji (art. 2 ustawy opublikowanej w Dz. U. z 2005 r. Nr 226, poz. 1943)[1].(źródło Wikipedia)
Po drugie jak napisałam na wstępie te objawy mogą świadczyć o tym, że zwyczajnie nie radzimy sobie z jakąś sytuacją bo nas przerasta, bo podjęliśmy się czegoś do czego nie mamy ani kwalifikacji ani predyspozycji, a klątwy w dzisiejszych czasach zdarzają się naprawdę bardzo rzadko i nie każde słowo wypowiedziane pod wpływem silnej emocji czy naszego wzburzenia to już klątwa a poza tym wszystko zależy od odporności psychicznej człowieka i od stopnia wtajemniczenia osoby rzucającej klątwę, więc nie każdy przeciętny kowalski to umie, potrafi i jest aż tak niedobrym człowiekiem by nam wyrządzić krzywdę. Także zanim prześladujący nas pech zdiagnozujemy jako klątwa musimy mieć pewność ,że nie wchodzą w grę inne opcje jak np. niezdiagnozowana jakaś jednostka chorobowa, nasza niezaradność życiowa wynikająca np. z niskiej samooceny lub wręcz z niechęci podejmowania pracy i brania tzw. życia w swoje ręce.
Także szanowny czytelniku zanim powierzysz swoje życie w cudze ręce sprawdź dokładnie kwalifikacje tej osoby i miej pewność, że z Twoim zdrowiem z punktu widzenia medycyny jest w porządku a także nie jesteś obciążony, przemęczony jakąś sytuacją w której jesteś sam nie masz na czyją pomoc liczyć by choć trochę odciążyć się od obowiązków. Wprawny kucharz za pomocą ostrego noża może zdziałać wiele. Jednak ten sam nóż w rękach kogoś niedoświadczonego może być bardzo niebezpieczny.
Są osoby ,które zabiegają o swoje dobra materialne kosztem innych i mają tak sprawny język, ze potrafią nas manić ładnymi słówkami by osiągnąć swój cel. Jaki z tego wniosek? Nauczmy się mądrze korzystać z wiedzy jaką daje nam internet, słuchajmy swojej intuicji co 2 osoba ma ją świetnie rozwiniętą i ufajcie Bogu to do niego zwracajcie się ze swoimi znakami zapytania (1 Tymoteusza 6:9,10)

 

Wróżka Agnes - mój numer to 700 688 336 Opłata za minutę połączenia to 3.46 zł netto (4.26 zł brutto)

Jestem taroterapeutą. Skończyłam też studium psychologii stosowanej. Swoja duchową wiedzą pomagam już od 8 lat zawodowo. Moje porady są rzetelne i mają dużą sprawdzalność. Zajmuję się tarotem, białą magią, numerologią, doradztwem duchowym, afirmacją. Wierzę, że każdy problem ma rozwiązanie, a Tarot wskazuje możliwości zdarzeń pomagające wyprowadzić nas z labiryntu problemów; o naszym losie decydujemy sami.

 Tarot odpowie na wszystkie Twoje pytania, a rytuały pomogą odmienić los, poruszyć energię bogactwa, przyciągnąć miłość. Zapraszam na  wróżby i przesłania Aniołów. Czekam na Was kochani i czekają moje karty.

 

 

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl