Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Co zrobić jak sfiksujemy na nierealną miłość? Słowo na październik
Autor:
Agnelya

Co zrobić jak sfiksujemy na nierealną miłość? Rozmawiałam wczoraj z panią bardzo nieszczęśliwie zakochaną ….zakochaną w kimś,kto nawet nie miał pewnie pojęcia o takim fakcie.Miała tak ogromny głód miłości i potrzebę bycia kochaną przez tego konkretnego faceta,że żadne racjonalne argumenty nie przemawiały do niej.Mój argument,że miłość to uczucie odwzajemnione a ów pan ma inne plany na życie i nie związane z nią też nie zdały się na nic.Zapytała jak zmusić go do miłości,co zrobić by zwrócił na nią uwagę.
Odpowiedziałam :niestety nie można nikogo zmusić do uczuć,proszę wyobrazić sobie odwrotną sytuacje….Dolałam oliwy do ognia….pani powiedziała,że jej nie rozumiem i odłożyła słuchawkę…
No cóż nadal uważam ,że miłość jest albo jej nie ma…..Nie da się pół życia przeżyć „platonicznie”.
I październik będzie sprzyjał takim refleksjom,stawianiom tej kropki nad „i”. Jeśli wydaje nam się że ktoś nas kocha bo jest wobec nas miły to zapytajmy go wprost nie traćmy czasu na życie złudzeniami bo przez życie iluzją ,że on jednak kocha możemy przeoczyć coś fantastycznego.A czas płynie…
Październikowe decyzje będą podejmowane bez myślenia raczej sercem nie głową.Miesiąc pełen inspiracji ale warto podróż kreatywności i marzeń przełożyć na realny świat.Aby osiągnąć cele i ambicje trzeba wdrożyć pomysły do działania.
W uczuciach coś co na początku wyda się romantyczne i atrakcyjne może dać nam rozczarowanie ,wniosek nie angażować się na maksa bo nie zawsze to co widzimy jest takie jak widzimy.Miesiąc sprzyja uaktywnieniu się wielu relacji karmicznych,poddawaniu fantazji i silnym emocjom ,więc „trzymajmy „serce by nie reagowało emocjonalnie zbyt szybko,uważajmy co mówi intuicja.Strzelce i numerologiczne 3  czeka na was wiele nowych propozycji ,do głowy przyjdą nowe pomysły ale też nie zabraknie pokus.
Praca-wszelkie projekty zawodowe posuną się do przodu w sposób pozytywny.Otwórz się na nowy sposób patrzenia na materię podpatrz konkurencję i szukaj efektywniejszych rozwiązań
Uczucia- bądź otwarta/y na poszukiwanie miłości październik sprzyja szczerym i prawdziwym wyznaniom,więc jeśli kogoś kochasz nie zwlekaj mu zakomunikować to zanim się do Ciebie ostudzi.
Zdrowie-osoby z problemami skóry,wątrobą i żołądkiem  muszą wyjątkowo zadbać o dietę i wskazania lekarskie
MOTTO miesiąca :
Paulo Coelho » Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam

Miłość jest jak nar­ko­tyk. Na początku od­czu­wasz eufo­rię, pod­da­jesz się całko­wicie no­wemu uczu­ciu. A następne­go dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jed­nak poczułeś już jej smak i wie­rzysz, że będziesz mógł nad nią pa­nować. Myślisz o ukocha­nej oso­bie przez dwie mi­nuty, a za­pomi­nasz o niej na trzy godzi­ny. Ale z wol­na przyz­wycza­jasz się do niej i sta­jesz się całko­wicie za­leżny. Wte­dy myślisz o niej trzy godzi­ny, a za­pomi­nasz na dwie mi­nuty. Gdy nie ma jej w pob­liżu – czu­jesz to sa­mo co nar­ko­mani, kiedy nie mogą zdo­być nar­ko­tyku. Oni kradną i po­niżają się, by za wszelką cenę dos­tać to, cze­go tak bar­dzo im brak. A Ty jes­teś gotów na wszys­tko, by zdo­być miłość.

Kategorie:

Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl