Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Różne oblicza miłości część II
Autor:
Agnelya

Ze statystyk wynika że 94 % gejów i 43 % lesbijek w porównaniu z 30 % żonatych mężczyzn i 22 % mężatek przyznaje się do tego że „uprawia seks” z kimś innym niż stały partner.Duża niechęć do monogamii powoduje napięcie wśród gejowskich i lesbijskich związków.Pod tym względem związki homoseksualne i heteroseksualne znacznie się różnią. W tych drugich parach seks poza związkiem nie jest akceptowany i choć często się zdarza jest ukrywany ….zwykle jest odbierany jako nadużycie zaufania.Przeciwnie w związkach homoseksualnych aktywność seksualna jest tematem negocjacji zasad związku i dlatego jest dużo uczciwsza i rzadziej stanowi zagrożenie dla związku.
Homoseksualiści budują swoje związki w innym kontekście społecznym niż heteroseksualni są usankcjonowani przez kościół,a homoseksualni są ignorowani nawet potępiani.
Głębsze zrozumienie tych związków oraz wpływu jaki wywiera na nie płeć, władza i struktury społeczne może pomóc dostrzec w jaki sposób społeczeństwo wpływa na wszystkie nasze prywatne związki.Jedna z moich rozmówczyń mi powiedziała:człowiek – to również emocje i seks zarówno z miłości jak i dla przyjemności jest ważny a nawet ta druga opcja ważniejsza.
A co wy sadzicie? Czy akceptujecie seks poza związkiem? Pytanie zostawiam otwarte?

Zapraszam do dyskusji.

Kategorie:

Porady życiowe, Historie miłosne, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl