Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 7.10 do 13.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Twoja sytuacja miłosna nie jest w najlepszym stanie. Nie czujesz, że jesteś z kimś wyboru tylko dlatego, że akurat tego potrzebujesz, potrzebujesz być z kimś blisko i wiesz, że łamiesz tej osobie serce obiecując dozgonną miłość.

FINANSE

Trzeba wyznaczyć sobie granice wytrzymałości prze realizacji tego zadania. Nie jesteś w stanie więcej z siebie dać a wszystko w stoi w miejscu. To dobry czas by jeszcze raz przemyśleć metodę działania jeśli ta nie jest skuteczna, trzeba zmienić taktykę.

ZDROWIE

Aura nadal sprzyja sportom na świeżym powietrzu.

 

BYK
MIŁOŚĆ

To Ty ustalasz reguły gry tej znajomości, jeśli nie jesteś przekonany do drogi wskazanej przez partnera, zawrócić z niej albo zatrzymaj się chwile, może razem znajdziecie jakieś wyjście z tej sytuacji.

FINANSE

Jeśli zastawiasz się nad kredytem, bądź inna forma pożyczki, to odłóż te decyzję na późniejszy moment. Twoja sytuacja finansowa nadal nie jest stabilna, codzienne koszty są o wiele wyższe niż być powinny a co będzie gdy dojdzie dodatkowa opłata. Najpierw opracuj dobry budżet.

ZDROWIE

Zbadaj poziom cukru.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Obsesyjne zabieganie o uznanie w oczach tej osoby nie przyniesie Ci zadowalających efektów bo zamiast zdobywać jej serce ona staje się na Ciebie coraz bardziej obojętna, wręcz zaczyna ja drażnić twa osoba. Odpuść trochę.

FINANSE

Twoje zdolności twórcze zostaną docenione. Może nastąpić moment uhonorowania Twojej pracy zawodowej, jeśli spodziewasz się podwyżki lub awansu, możesz już studzić szampana w lodówce z tej okazji.

ZDROWIE

Wybierz się na basen.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Osoba która stanie na Twojej drodze będzie dla Ciebie wyjątkowa ale nie pokazuj jej od pierwszej chwili że Ci zależy, że wystarczyło jedno spojrzenie a podbiła Twoje serce. Nie musisz prowadzić gry bo cenisz szczerość ale zachowaj nieco chłodu uczuć, na wyznania przyjedzie odpowiedni czas.

FINANSE

Narzekasz na niskie zarobki, ciężką pracę, to czas najwyższy złożyć los w swoje ręce, oczekiwanie zmiany finansowej bez podjęcia kroków w tym kierunku, to tak jakby marzyć o podróży samolotem bez wykupionego biletu. Zajmij się spowodowaniem zmiany w swoim życiu a poprawisz swój byt.

ZDROWIE

Wybierz się do salonu piękności.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Wasza relacja wymaga zdecydowanie ożywienia, Ty i Twój facet umieracie z nudów spędzając czas ze sobą, choć każde z Was ma całkiem ciekawe pasje. Może trzeba pomyśleć czy po za intymnością jest jeszcze coś co Was łączy?

FINANS

Czujesz że Twoja pozycja zawodowa utknęła w miejscu, denerwujesz się tym, że nie możesz się rozwijać ale zamiast mówić to po kątach, idź do szefa i poproś go o szkolenie bądź we własnym zakresie zapisz się na jakiś kurs.

ZDROWIE

Pozaplanowy weekend w SPA doda Ci energii na dłuższy czas.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Nie wiesz jak zdobyć faceta na którym od dawna zawiesiłaś swe oko, zamiast tylko obserwować i marząc, że może on zrobi krok w Twoim kierunku, zaintryguj go czymś a zobaczysz jak szybko rozwinie się znajomość.

FINANSE

Ten tydzień zawistuje powolny proces pracy bądź nauki nie dający się w żaden sposób przyspieszyć. Jednak wpłynie to korzystnie na dalszą przyszłość u Ciebie bo efekty pracy poprzez przesuniecie i uzyskanie dodatkowego czasu zadowolą nawet Twego wymagającego szefa.

ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o codzienne spacery.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Agresja słowna nie jest dobra formą komunikacji z partnerem. Niczego przez to nie osiągniesz, wręcz przeciwnie, Twoja połowa jeszcze bardziej oddali się od Ciebie. Jeśli to zrozumiesz i zmienisz swoje postępowanie zobaczysz jak szybko uzyskasz pozytywne efekty.

FINANSE

Czeka Cię tydzień próby panowania nad nerwami, nowy asystent bądź współpracownik zupełnie ma inny pogląd na pracę niż Ty. Zależało Ci żeby zatrudnić kogoś, kto ma cechy jakie Ty sam posiadasz a tu zupełne przeciwieństwo.

ZDROWIE

Uwielbiasz być w ruchu i teraz jest doskonały moment by nadal korzystać ze świeżego powietrza.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

To świeża znajomość jednak czujesz, że on naprawdę wpadł Ci w oko, mimo to, nie okazuj mu tego za szybko, raczej pokaż, że spotykasz się z nim dla rozrywki i nie składaj żadnych obietnic, wtedy będzie robił wszystko, żeby zdobyć twe serce.

FINANSE

Nowa praca bardzo Cię uskrzydla ale tak naprawdę nie wiesz jeszcze dokąd zmierzasz w swojej karierze. Jednak liczy się tu i teraz i zaangażuj się w wykonywanie swoich obowiązków bo nadal jesteś na okresie próbnym.

ZDROWIE

Jesień to czas rozstania a Ty rozstań się ze swoimi nałogami.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Twój partner zaprosi Cię na poważną rozmowę a pierwsze słowa które usłysz będą brzmiały; „ Kochanie muszę mieć pewność na czym stoję?” więc dobrze przygotuj sobie odpowiedź, jeśli Ci nie zależy na wspólnej przyszłości, nie składaj fałszywych obietnic.

FINANSE

Nadchodzący czas może wymagać od Ciebie twardego stąpania po ziemi. Ociężałość i bierność w wykonywaniu obowiązków może ograniczyć Twoje finanse. Nie myśl że inni nie widzą Twego lenistwa, z pewnością się Ci co doniosą szefowi.

ZDROWIE

Popraw swoją kondycję.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twój stosunek do samej siebie decyduje jak widzi Cie mężczyzna a Ty w ostatnim czasie czujesz się nie za bardzo osobą godną zainteresowania. Zmień to natychmiast, jeśli masz kompleksy z powodu wyglądu popracuj nad tym, jeśli dzieli Was pozycja zawodowa, to także możesz zmienić.

FINANSE

Nadchodzi czas na zmiany, powinnaś zachować ostrożność w pracy, nie plotkować i nie wypowiadać się w mało znanej Tobie sprawie. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu miejsca pracy teraz musisz jak nigdy skupić się na wykonywaniu Twoich obowiązków.

ZDROWIE

Nie bój się podjąć nowego wyzwania i zapisz się na siłownię.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Nie musisz się spieszyć z nim czym gdy on okazuje Ci niecierpliwość i chęć jak najszybszej bliskości z Tobą. To Ty decydujesz kiedy będziesz na to gotowa i nie bój się, że stracisz jego zainteresowanie jeśli zbyt długo będziesz się wahać.

FINANSE

Zyskałeś naganę ale nie przejmuj się tym, to znak że czas jeszcze się pouczyć, zdobyć wiedzę i doświadczenie a Ty jakiś czas temu spocząłeś na laurach i nic nie zrobiłeś w kierunku rozwoju. Zatrzymałeś zbyt długo na tym samym poziomie.

ZDROWIE

Nadal jest dobry czas by więcej korzystać z roweru.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Demonstrowanie swojej seksualności nie jest metodą na zdobycie mężczyzny, to tylko dodatek do Twojej bogatej osobowości, pokaż mu się z jak najlepszej strony, jednak Twoja inteligencja powinna stanowić danie główne. Nie ukrywaj swej wiedzy.

FINANSE

W pracy unikaj konfliktów, wroga trzeba pokonać sprytem i fortelem a nie stanięciem do bitwy. Dyplomacja jest najlepsza formą komunikacji, dzięki temu uda Ci się rozwiązać naprawdę trudny problem.

ZDROWIE
Czas spędzony z przyjaciółmi pozytywnie wpłynie na Twoją kondycje psychiczną.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl