Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 07.10 DO 13.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Twój partner wpadł w Twoje ramiona zanim dobrze zdążył Cię poznać. Efekt jest taki, że Wasza relacja przypomina teraz poligon bojowy, nie wiadomo gdzie wybuchnie mina. Twoja intuicja podpowiada Ci, że najlepiej było by przyhamować i to jest jedyne wyjście z sytuacji.

Samotny Baranie ktoś kiedyś powiedział, że „miłość to sztuka której można się nauczyć” więc zacznij przygotowania do zgłębiania tego zadania bo Twoje serce jest już tak długo chłodne i samotne, że czas najwyższy coś zmienić.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA-Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BYK

Twoja relacja teraz będzie podążać w zgodzie z naturalnym rytem, między Wami zapanuje spokój, jeśli jednak nurtują Cię pewne pytania dotyczące partnera, porozmawiaj z nim szczerze i otwarcie nie tłumiąc obaw i wątpliwości.

Samotny Byku twoje szczęście wymyka Ci się z rak, Twoje związki nie trwają zbyt długo, od dłuższego czasu stale powtarzasz ten sam schemat a los ponownie da Ci kolejną szanse więc tego nie zmarnuj i nową znajomość rozwijaj powoli nie pomijając żadnego etapu.

Anioł Tygodnia- ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

 

BLIŹNIAK

Tworzysz związek już od dłuższego czasu ale w twojej głowie zaczynają pojawiać się wątpliwości w kwestii dalszego kontynuowania Waszej relacji. Daj sobie czas na refleksje, zrób bilans życia, to doskonały moment bo jesień jest najlepszą porą na rozstania.

Samotny Bliźniaku żeby ponownie odnaleźć szczęście w miłości musisz zdjąć z siebie ciężar przeszłości, zdejmij z barków czarne myśli nie udanych związków. To dobry moment na przemyślenia i zażegnania przeszłości.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

RAK

Żyjecie razem ale obok siebie, nie spędzacie ze sobą wspólnego czasu choć tak bardzo pragniesz jego bliskości. Dawny konflikt już został zapomniany, jednak nie smak gorzkich słów nadal pozostał.. Zorganizuj wspólny wypad lub romantyczną kolację, to trudne ale pozwoli Wam wrócić do danych relacji.

Samotny Raku zaczynasz wpadać w rozpacz, że już nikogo nie znajdziesz, że tak długo jesteś sama a Twoje szczęście jest dawno za Tobą a to wcale nie prawda, na Twojej drodze może pojawić się interesująca osoba ale żeby znajomość się rozwinęła musisz zrobić pierwszy krok.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów.

 

LEW

Od dawna nie czujesz się szczęśliwa w swoim związku ale wina nie tkwi w Waszej relacji choć o wszystko obwiniasz partnera tylko w Tobie. Odkryj, że Ty sama jesteś godna miłości, obudź w sobie godność i miłość własną to są niezbędne warunki do osiągnięcia szczęścia.

Samotny Lwie Twoja droga do szczęścia nie prowadzi poprzez związek jednak od jakiegoś czasu Twoim wyznacznikiem jest to, że jedynym źródłem szczęścia dla Ciebie jest posiadanie ukochanej osoby i z tego też powodu zwiążesz się z kimś, kto zabiega o Ciebie od dłuższego czasu.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA-Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

 

PANNA

Twoje oczekiwania wobec partnera są całkowicie pozbawione realizmu, jeśli chcesz jego zmiany zacznij od zmiany siebie, zobaczysz wtedy, że Wasz związek przebierze nieoczekiwany obrót, tylko podejmij to wyzwanie zamiast mieć pretensje do partnera o niespełnianie oczekiwań.

Samotna Panna wybierze się na randkę na którą czekała o tygodni jednak napięcie spowodowane pierwszym spotkaniem może być przyczyną milczenia i nieudanego spotkania. Lepiej za w czasu przygotuj sobie fajny temat do rozmowy.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

WAGA

To co się stało jest już dawno przeszłością a Ty w kółko wracasz do tej sprawy, wałkujesz temat od początku i w sumie to szukasz dziury w całym. To co miało być powiedziane, już wszystko usłyszałaś i nie ma po co wracać do tego, bo to nie przyniesie żadnych dobrych rezultatów.

Samotna Waga tak bardzo stara się nie być samotna, że wybaczyłaś mu że wystawił cie i nie przyszedł na spotkanie, teraz zrobi to po raz kolejny ale jeśli zależy Ci na zdobyciu jego zainteresowania tym razem nie wywieszaj białej flagi.

Anioł tygodnia- ANIOŁY ŚWIATŁA-Anioły pomagają Ci również odnaleźć ponowne szczęście w miłości. Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

 

SKORPION

Nie potrzebnie nieustanie zamartwiasz się na zapas, że partner może Cie zdradzić, bo to jak wywoływanie wilka z lasu. Sukces w związku kryje się w staraniach by każdy wspólny dzień uczynić jak najlepszym a nie doszukiwać się czegoś, co nie ma miejsca.

Samotny Skorpion na swojej drodze spotka bardzo dominującą osobą jednak wejście w związek z tą osobą tylko po ty by uciec przed samotnością nie jest dobrym posunięciem co pokaże przyszłość.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL-Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

STRZELEC

Miłość to trochę jak taniec, czasem my prowadzimy, czasem pozwalamy się prowadzić ale w Twoim związku miłość to ciągłe uciekanie przed partnerem. Jeśli nie pozwolisz mu się dogonić, by on mógł pokazać Ci co ma Ci do zaoferowania Wasze wspólne życie nie przetrwa.

Samotny Strzelec spędzi tydzień na zatracaniu się w uciechach życia. Nowo poznaną osobę potraktujesz jak zabawkę i będziesz się z nią bawił dopóki Ci się nie znudzi. Ty na tym nie ucierpisz, gorzej z drugą stroną.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ NAWRÓCENIA-Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.

 

KOZIOROŻEC

Twoje problemy w związku biorą się z powodu błędnych wyobrażeń o miłości i sferze uczuć. Uważasz, że miłość jest czymś zewnętrznym i nie zależnym od Ciebie a najbardziej mylna prawda. Twój partner nie kocha Cię tylko za to, że jesteś ale za to jaki jesteś.

Samotny Koziorożec uświadomi sobie, że osoba z która pracuje zaczyna mu się coraz bardziej podobać. W delikatny sposób zaczniesz jej okazywać, że jesteś zainteresowany a ku Twojemu zaskoczeniu ona odpowie tym samym.

Anioł tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość

 

 

WODNIK

Dobrze czujesz się we własnej skórze i nikt nie jest Ci potrzebny do szczęścia niż Ty sama, jednak Twój partner jest innego zdania i marzy mu się kilka szczęśliwych chwil spędzonych tylko we dwoje, on czeka aż znajdziesz dla niego czas.

Samotny Wodnik upatrzy sobie cel do zdobycia, jednak nie okażesz mu bezpośredniego zainteresowania a chęć pomocy w ważnej dla niego sprawie. Każdy sposób jest dobry by dotrzeć do celu a Twój okaże się niezwykle skuteczny.

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


RYBY

Twoja relacja trochę tkwi w miejscu, dobrze by było gdybyś znalazła dziedzinę życia, pasję która możesz realizować razem ze swoim partnerem a odkryjecie ponownie źródło radości w Waszym partnerstwie. Szybko uda się Wam nadrobić stracone lata.

Samotna Ryba która od dawna prowadzi z osobą którą jest zainteresowana skuteczną konwersacje powinna wiedzieć, że zachowanie zdolności samodzielnego myślenia jest tym, co utrzymuje zainteresowanie i mobilizacje do bliższego poznania.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ MICHAŁ -Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl