Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 14.10 do 20.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

W miłości odważasz się wejść na terytoria które do tej pory nie były Ci znane, nie bój się okazać swoich uczuć, emocji, baw się najróżniejszymi możliwościami, zaczaj swoje życie uczuciowe od zera, bądź jak jak podróżny, który w wykwintnej restauracji smakuje dania z całego świata.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz nastawiona na kontakty z ludźmi, nowe kontakty zawodowe okażą się przydatne w późniejszym czasie. Jeśli planujesz zmiany w sferze pracy to najlepszy moment, decyzje teraz podjęte zaowocują u Ciebie w przyszłości.

ZDROWIE

Pogoda nadal sprzyja sportowi na świeżym powietrzu. Zrób koniecznie profilaktyczne badania.

 

BYK
MIŁOŚĆ

To czas przygotowań bezwzględnego TAK dla Twojego serca. Twoja życie miłosne rozkwitnie ale żeby ta relacja miała przyszłość wymagana jest szczerość głosu serca. Twój nieomylny wewnętrzny głos szykuje Ci wyłącznie potrzebne doświadczenie miłosne po to abyś w przyszłości mógł stworzyć stałą bezpieczną emocjonalnie relacje.

FINANSE

Podążanie utartym szlakiem w sferze zawodowej jest bardzo korzystne jeśli zależy Ci na stabilizacji, jeśli jednak pragniesz odmiany musisz wreszcie opracować nową strategię a przed wszystkim określić dokładnie jaka praca przyniesie Ci jeszcze satysfakcje.

ZDROWIE

Dobrą kondycję zapewni Ci regularne uprawienie sportu.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Porzucić kłopoty i troski, zacznij bawić się życiem, ostatni czas dla Ciebie to czas wegetacji, pustki uczuciowej. Teraz jest dobry moment żeby dokonać zamiast ale jeśli będziesz tylko czekał na to, że szczęście znajdzie Ci samo jesteś w błędzie.

FINANSE

Zastanów się dokładnie nad swoją mocną stroną to pozwoli Ci wyodrębnić Twoje atuty i zdobyć wyższą pozycje zawodową. Ważne jest żebyś jak najlepiej spożytkował to co potrafisz najlepiej i podszkolił to, w czym nadal masz spore zaległości.

ZDROWIE

Las o tej porze ma naprawdę wiele uroku, nie omijaj go szerokim łukiem.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Ciesz się związkiem i tym, że szczere uczucie przytrafia się tylko nielicznym. Ty miałaś to szczęście, jednak obawy i lęki zakorzenione w tobie gdzieś głęboko nie pozwalają Ci przeżywać radosnych chwil miłosnych.

FINANSE

Czujesz się osaczona w swojej pracy, nie potrafisz cieszyć się tym co do tej pory sprawiało Ci satysfakcje to znak, że nie dzieje się najlepiej. Nie musisz od razu zmieniać pracy ale zdobycie wiedzy w nieznanych Ci jeszcze obszarach przyniesie Ci wiele satysfakcji.

ZDROWIE

Spacery w pobliżu rzeczki czy wokół stawu pozytywnie wpłyną na Twoją kondycje psychiczną.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Uwolnij się od starych wyobrażeń o miłości inaczej nigdy nie uda Ci się stworzyć stabilnego związku. Ciągłe burze nie wpływają korzystnie na Wasze relacje a tym bardziej na stworzenie jakiegokolwiek związku. Jak on może zostać przy tobie, jeśli Ty już na pierwszej randce nie myślisz o niczym tylko o tym, co w nim zmienisz.

FINANSE

To bardzo ważny tydzień dla Twoich sprawach zawodowych, może czekać Cię rozmowa z szefem decydująca o twojej dalszej pracy w tej firmie, jeśli jednak nie jesteś przekonana czy chcesz w niej zostać pomyśl czy nie lepiej przejść na własny rachunek.

ZDROWIE

Wyprawa na grzybki wskazana.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Zaakceptuj chwilową samotność bądź odosobnienie w związku. Rozpraw się z demonami przeszłości, oczyść konflikty, wyrównaj rachunki, wybacz błędy sobie i innym. Zweryfikuj czy droga do Twego wewnętrznego świata jest czysta i jasna. Każdy ma czasem potrzebę przebywania samemu.

FINANSE

To dosyć leniwy tydzień, stale Ci będzie towarzyszyć poczucie lenistwa, do każdego zadania pochodziła będziesz ze stoickim spokojem opóźniając jego wykonanie. Zafunduj sobie coś, co doda Ci energetycznego kopa a wszystko wróci do normy.

ZDROWIE

Aura pogodowa nadal pozwala na wycieczki rowerowe.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Rozpoczął się dla Ciebie czas przemiany i transformacji. Podejmiesz właściwe decyzje by oczyścić swoja duszę. Staniesz się bardziej otwarta na to by dążyć do poprawy jakości swego życia. Wynikiem Twoich działań będzie osiągniecie dojrzałości emocjonalnej co bardzo wzmocni Cię na przyszłość.

FINANSE

Ten tydzień jest tygodniem, który przeznaczysz na rozważania i decydowanie się w którym kierunku ma podążyć Twoja kariera zawodowa. Od pewno czasu masz wrażenie, że drepczesz w miejscu lub kręcisz się w kółko. To najlepsza pora przy przyjrzeć się innym możliwością i dokonać niezbędnych zmian.

ZDROWIE

Spotkania z przyjaciółmi to także dobra forma rozrywki poprawiająca samopoczucie.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Podejmiesz decyzje by nauczyć się czegoś nowego, czegoś co poprawi Twoje samopoczucie ale też zaowocuje otwarciem się Twojej kobiecości. Wiesz, że praca nad sobą wymaga żmudnej wytrwałości wykonywania poszczególnych etapów. Dobrze by było gdybyś bliżej zaprzyjaźniła się ze sztuką np. zapisała na kurs malarstwa czy pisania.

FINANSE

Nie zabraknie Ci energii na realizacje nowych pomysłów. Jeśli planujesz podpisanie ważnej inwestycji lub umowy pożyczki dokładnie czytaj to , co jest zapisane drobnym drukiem, bo w późniejszym czasie koszty mogą się okazać wyższe niż się spodziewałeś.

ZDROWIE

Kawa w ogrodzie w słoneczny dzień nadal jeszcze jest możliwa więc nie rezygnuj z tego.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Najtrudniej usunąć lub przekształcić to co nie zostało uświadomione a Ciebie dręczy dawne uczucie miłości, choć wiesz, że nie masz szans ani możliwości żeby ona wróciła bo Wasze drogi już się trwale rozeszły a jednak nie potrafisz poddać się terapii zapomnienia.

FINANSE

Jako podwładna oczekujesz, że Twoje umiejętności zostaną prawidło ocenione a przed oczekujesz godziwej finansowej zapłaty. Niestety, jeśli liczysz na premię lub podwyżkę, to wciąż to odległe szanse, Twoja pensja nie ma tendencji wzrostowej.

ZDROWIE

Wybierasz się w góry to świetnie, nie mogłaś wybrać lepszej pory.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twój partner nosi w sobie cechy które Cię jednocześnie przyciągają i przerażają , być może Wasza relacje jest karmiczna a Ty boisz się stawić czoła wyzwaniu. Odgrywasz przed nim show ale nawet nie wiesz, że scenariusz dla Was został już napisany przed wiekami.

FINANSE

Wreszcie podejmiesz właściwe decyzje i zaczniesz realizować swoje ambicje zawodowe. Może obudzić się w Tobie pragnienie władzy lub wyższego stanowiska. Jeśli zajmujesz się w pracy liczbami, to uważaj w tym tygodniu możesz mieć tendencje do pomyłek.

ZDROWIE

Zrób jesienna odnowę biologiczną, potrzebujesz tego po lecie.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Jeśli już jesteś w związku nie bój się i zanurz się w nim CAŁA, poczuj, posmakuj, dotykaj, włącz wszystkie bodźce nawet te które budzą w Tobie lęki. Pokonaj wszystkie bariery które w Tobie drzemią, jeśli nie otworzysz się na miłość z obawy, że może Cię zranić, nie przeżyjesz jej.

FINANSE

Jeśli jesteś Wodnikiem który od dłuższego czasu miewa problemy ze znalezieniem pracy to czas najwyższy zrobić bilans poszukiwań, może się okazać, że popełniasz tak wiele błędów, że sam zrozumiesz dlaczego do tej pory nie było odzewu na Twoje zabiegania.

ZDROWIE

Bardzo kontakt jest u Ciebie ważny kontakt z naturą i ruch na świeżym powietrzu.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Czujesz się w dołku psychicznym bo zraziła Cię porażka, którą ostatnio przeżyłaś ale czas żalu i rozpaczy już minął. Nie trać wiary w miłość i nie zrażaj się porażką, bo życie masz tylko jedno a czas tak szybko płynie i szkoda zmarnowanych nocy na jałowe rozważania, co by było gdyby....

FINANSE

W tym tygodniu widać, ze zajmiesz się porządkowaniem swojego biurka i poczty elektronicznej. Dopiero teraz zauważysz jak wiele zaległych spraw wciąż masz do wykonania , koniecznie odpisz na zaległe listy zawodowe, niech to będą listy krótkie ale na temat, wtedy szybko się z tym uporasz.

ZDROWIE
Powietrze jest jeszcze tak ciepłe, że codzienne spacery są wskazane.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl