Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 14.10 DO 20.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Żeby w Twoim związku zapanował spokój i radość postaraj się żeby najpierw te uczucia zagościły w Tobie. Jeśli Ty sama odczuwasz ciągłe zdenerwowanie, zakłopotanie i różne negatywne emocje, to powodujesz że Ty i Twoja ukochana osoba nie możesz znaleźć wspólnego języka i wspólnej radości z życia.

Jeśli przyjmiesz samotny Baranie postawę, że miłość jest albo jej nie ma, zamiast wytrwale szukać i samemu znaleźć sobie obiekt westchnień możesz być bardzo długo sama. To dobry tydzień na zmianę sposobu myślenia a poznasz odpowiednią osobę szybciej niż się spodziewasz.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA -Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BYK

W najbliższym czasie w Twoim związku zajdzie wiele zmiennych emocji i zdarzeń, negatywne złe okoliczności będą się przeplatać z chwilami szczęścia. To będzie próba dla Waszej relacji, gdyż dowiesz się jak dużą wagę przykładacie do zachodzących wydarzeń, czy równie blisko jesteście w złych chwilach czy tylko wtedy gdy spotka Was radość potrafcie przeżywać to oboje i dzielić się emocjami.

Samotny Byku mimo, że wytrwale szukasz miłości z góry nastawiasz się na klęskę więc nie dziw się że ku niej zmierzasz. Tym razem po raz kolejny poznasz interesującą osobę ale tym razem wyobrażaj sobie pozytywne zakończenie rozwoju znajomości.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

BLIŹNIAK

To trudny tydzień dla Ciebie będzie, możesz podjąć ważną decyzje i świadomie zrezygnować z nieudanej relacji. Uznasz, że podtrzymywanie tego związku na siłę lub tylko po ty, żeby nie być samotnym nie przynosi Ci już satysfakcji.

Samotny Bliźniaku jeśli będziesz nieustanie zadręczał się wizją samotności wpakujesz się w związek z osobą która nie przyniesie Ci w życiu szczęścia, miłość może być gwałtowna ale krótkotrwała a Ty po raz kolejny będziesz leczył załamane serce.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

RAK

Ostatnio miewasz ciężki okres bo czujesz się bardzo niepewnie w swoim związku, tylko czyhasz na każdy przejaw obojętności ukochanego po to tylko, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jednak masz racje, że Twój partner ma romans. A nie przyszło Ci nawet do głowy, że szukasz dziury w całym.

Samotny Rak na swoje drodze spotka osobę, która fizycznie bardzo przypadnie mu do gustu. Jednak na początku tej znajomości nie wdawaj się w głębokie dyskusje, bo zaprzepaścisz szanse na coś bliższego.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA -Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

 

LEW

Żeby nauczyć się kochać drugą połowę trzeba pokochać siebie a u Ciebie jest z tym problem, co w sposób widoczny odbija się na Twoim związku. Wydaje Ci się, że partner nie spełnia twych oczekiwań, masz ciągłe żale i pretensje a czy nie jest tak, że to Ty sama siebie zawiodłaś i to właśnie czujesz.

Jeśli jesteś samotna Lwicą mniej się na baczności, najlepiej zamroź swe serce lodem, bo na Twojej drodze pojawi się czarujący człowiek i do tego z pełnym portfelem, jednak po maską będzie ukrywał swoje skłonności do różnych nałogów.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ- Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

  

PANNA

Skupiając cała swą uwagę na ukochanej osobie sama oddajesz się swemu partnerowi w niewolę. Uzależniasz własne szczęście tylko od jego szczęścia, pozwalasz mu wywierać na siebie całkowity wpływ. Zatrzymaj się, przemyśl to i zacznij żyć własnym życiem.

Samotna Panna może mieć poczucie utknięcia w egzaltacji. Twoje serce jest stale chłodne a żadna z nowo poznanych osób w ostatnim czasie nie wzbudziła nawet iskierki chęci bliższego poznania. Czas najwyższy przyjrzeć się sobie i odpowiedzieć na pytanie, czy odrzucasz miłość, bo tak naprawdę się jej boisz?.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PIĘKNA- Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

 

WAGA

Musisz sobie wreszcie uświadomić, że twoje negatywne opinie wydane pod wpływem emocji wobec ukochanego bardzo ostatnio popsuły Waszą relacje. Teraz jest doskonały moment by wybaczyć sobie wzajemne błędy wobec siebie i spędzić ze sobą więcej czasu na rozmowach i przytulaniu.

Samotna Waga właśnie wpadła w sidła zauroczenia. Jednak jeśli zależy Ci żeby zdobyć jego serce, nie bądź na każde jego zawołanie. Jeśli po raz kolejny zadzwoni w ostatniej chwili, żebyś do niego przyjechała, odmów, powiedz, ze masz już inne plany.

Anioł tygodnia- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

 

SKORPION

To dobry moment żeby dokonać radykalnej zmiany życia we dwoje. Popracuj nad tym i podnieś jakoś Waszej relacji, Twoja ukochana osoba, jak tylko zauważy Twoje starania od razu dołączy do Ciebie, kto wie ale może uda się zorganizować weekendowy wyjazd.

Samotny Skorpion będzie miał przyjemny tydzień, czeka Cię randka z niedawną poznaną osobę jednak nie bądź niewolnicą telefonu odbierając już pierwszy sygnał. Lepiej zastanów się czy on wnosi w Twoje życie coś pozytywnego i czy czujesz się dobrze po tym, jak spędziłaś z nim trochę czasu.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL-Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

 

STRZELEC

Nie potrafisz zrozumieć swoich emocji, wypełnia Cię uczuciowa pustka a przecież jesteś w długotrwałym związku. Nie powinno tak być kiedy obok śpi ktoś kogo kiedyś bardzo kochałaś a teraz zastanawiasz się nad sensem wspólnej przyszłości.

Samotny Strzelec może podjąć zła decyzje poprzez niespieprzającą okoliczność losu, niestety zdarzyło się, że on nie przyszedł na pierwszą randkę nawet nie dzwoniąc z uprzedzeniem, że się nie pojawi. Jednak zanim powiesz kategorycznie nie, sprawdź dokładnie może on jednak mówi szczerze i tego dnia naprawdę miał wyjątkowego pecha.

Anioł Tygodnia -ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

 

 

KOZIOROŻEC

Oczekujesz szczęścia w swoim związku ale jeśli tego nie dostajesz, nie robisz nic by to zmienić tylko zarzucasz partnerowi jego niedoskonałość. Masz skłonność do oskarżania partnera ale nie skupiasz się na sobie i nie szukasz sama możliwości poprawy relacji.

Samotny Koziorożec w tym tygodniu nie będzie skłonny do uniesień miłosnych ani podejmowania poszukiwań ukochanej osoby, tylko nie liczne koziorożce, które nieco wcześniej zawarły ciekawą znajomość teraz będą prowadzić rozwijający dialog.

Anioł tygodnia- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

  

WODNIK

Życie we dwoje nie zawsze bywa sielanką, bliskie zetkniecie się dwóch różnych osobowości czasem musi rodzić niezgodę ale dopóki tego nie zrozumiesz i nie zaczniesz nad tym pracować, jedyne wyjście jakie będziesz znajdować w wyniku powstających nieporozumień to odejście.

Samotny Wodnik pozna osobę dla której prawdziwa miłość nie potrzebuje zbyt wiele słów, z tego też powodu będziesz miała mętlik w głowie czy potrafisz być z kimś, od kogo może tylko kilka razy w życiu usłyszysz kocham.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.


RYBY

Dla Ciebie i partnera to bardzo trudny tydzień, w sferze emocji racjonalna analiza bardzo często zawodzi i tak jest w Waszym przypadku. Jednak zanim podejmiesz decyzje o odejściu przeczekaj najgorszy moment i wsłuchaj się na odpowiedź z nieba, odejść czy zostać? Dopiero wtedy podejmij decyzje.

Wiele osób odczuwa nie ustaną potrzebę opowiadania o sobie i swoim życiu innym, tym razem samotna Rybo padnie na Ciebie i z tego też powodu nowo poznana osoba nie będzie chciała kontynuacji znajomości. No cóż, nic na to nie poradzisz, nawet nie poczujesz żalu, bo Ty po prostu potrzebowałaś się wygadać.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Porady życiowe, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl