Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 21.10 DO 27.10.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Dzieląc przestrzeń z innymi osobami zmuszona jest akceptować pewien zakres ruchu i zakłóceń, tylko problem jest w tym, że Tobie się wydaje, że cała przestrzeń należy do Ciebie, dla swego partnera zostawiasz jej nie wielki kawałek więc nie dziw się, że między Wami wybuchają nieustanne konflikty, zmień to, bo w tym tygodniu może być naprawdę źle.

Samotny Baran może nie być zadowolony z rozwoju znajomości, którą nawiązał w niedalekiej przeszłości. Nowa poznana osoba zarzuca Ci niewierność a Ty wiesz, że się myli, potrafisz być wierna, jeśli tylko spotkasz odpowiednią osobę.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 

BYK

Dla Ciebie i Twego partnera ten tydzień nie będzie należał do najłatwiejszych, to może być trudny dla Was oboje maraton pytań i odpowiedzi na temat przyszłości Waszej relacji. Wiesz, że nie możesz tak dalej kroczyć w związku w którym nie wiesz co niesie przyszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy.

Samotny Byk pozna bardzo interesującą osobę z którą może nawiązać bliższa relacje pod warunkiem, że oboje zaakceptujecie swoje potrzeby i zrozumiecie osobowość, jeśli to się Wam uda, nie pożałujecie, wzajemnie potraficie być wspaniałymi kochankami.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

BLIŹNIAK

Ogólnie związek przynosi Ci satysfakcje ale może Ci dokuczać pragnienie do dawnych przyzwyczajeń, wychodzisz kiedy chcesz i gdzie chcesz i nikt Cię o to nie pyta, a teraz musisz się tłumaczyć z każdego wyjścia a zdarza się, że i pytać o pozwolenie, sama nie wiesz czy jesteś w stanie to wytrzymać.

Samotny Bliźniak nie będzie potrafił dotrzeć do osoby która mu się od dawna bardzo podoba, wiesz, że Ty także wpadłeś jej w oko, a jednak ona Ci tego nie okazuje, a Ty nie rozumiesz jej lęku przed ujawnieniem swego pożądania wobec Ciebie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ SIŁY-Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.

 

RAK

Tydzień upłynie pod znakiem spokoju w związku, przed Wami pojawią się szanse na stymulowanie rozwoju związku, podtrzymywanie uczuć i wzbudzenie emocji tam gdzie już ich nie ma. Wasze serca otworzą się na nowo dla siebie wzajemnie, znikną stare żale a nadejdzie nowy lepszy czas dla związku.

Samotny Rak pozna osobę, która będzie go nieco przerażać swoją odwagą w miłości, osobę która jest nie zależna a w miłości jeśli ktoś wzbudzi jej zainteresowanie, zdobędzie, dzielnie pokonując wszystkie przeszkody. Dla twej wrażliwej natury lepiej by było zrezygnować z tej znajomości chyba, że interesuje Cię przeżycie przygody życia.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 

LEW

Ty i Twoja połowa pójdziecie na kompromis w kwestii urządzania mieszkania, to będzie dla Was dobry tydzień na budowanie wspólnego gniazdka, dokonywanie wyborów pójdzie Wam bez konfliktów co przyjemnie zaskoczy Ciebie i partnera. Po raz kolejny przekonacie się jak wiele Was łączy.

Samotny Lew w tym tygodniu nie będzie miał ochoty na podboje miłosne, jak nigdy będziesz miała w sobie potrzebę bycia samemu. To dobry moment na przemyślenia, rozliczenia się ze sposobu wykorzystania wszystkich możliwości by odnaleźć swe szczęście.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ŚWIATŁA-Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie.

 

PANNA

Twój związek przeżywa ciężki kryzys, bo znalazłaś się w niezbyt komfortowej sytuacji. Z jednej strony jesteś ze swoim partnerem, z drugiej wydaje Ci się, że zakochałaś się w kimś innym, tylko że ta druga osoba nie czyni poważniejszych deklaracji w Twoim kierunku a Ty nie wiesz co robić dalej.

Samotna Panna szuka idealnego związku i na Twoje drodze pojawi się osoba, która spełni Twoje wymagania. Jednak, żeby w związku było tak jak Ty pragniesz pamiętaj o tym, że wymagana jest ciężka praca obu stron a nie tylko osoby, która o Ciebie będzie zabiegać.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

WAGA

W tym tygodniu możesz się spodziewać pomocy i wsparcia od swego partnera w ważnej dla Ciebie sprawie. Nie zapomnij podziękować mu w zaciszu Waszej sypialni, za wszystko co dla Ciebie uczyni w tym trudnym dla Ciebie czasie.

Samotna Waga zainteresuje się kimś, kto niestety okaże się zupełnie inny, niż Twoje zdanie o tej osobie. Po bliższym poznaniu wyjdzie na jaw, że on jest zainteresowany tylko związkiem seksualnym z Tobą a nie poważną znajomością

Anioł tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ-Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

 

SKORPION

Twoja relacja stanęła w martwym punkcie, po tym co uczynił Twój partner wobec Ciebie. Jednak dobrze by było gdybyś postarała się o tym zapomnieć bo on teraz bardzo się stara, żeby naprawić swój błąd a Ty wciąż nie potrzebnie wracasz myślami do przeszłości. Okaż mu choćby odrobinę ciepła i życzliwości. Każdy ma prawo do błędów a on swój błąd rozumie.

Samotny Skorpion pozna osobę, która tak jak ona szuka kogoś, kto zapewni im stały, bezpieczny i spokojny związek. Jednak zrobienie pierwszego kroku będzie należało do Ciebie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI-Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi.

 

STRZELEC

Wasza relacje w tym tygodniu może przeżywać renesans uczuć, Ty i Twoja połowa będziecie dzwonić do siebie częściej niż zwykle po to tylko, że by usłyszeć swoje głosy i przekazać sobie kilka ciepłych słów. A wieczorem będzie dbać o wzajemne odprężenie by ujrzeć promienną i uśmiechnięta twarz partnera.

Samotny Strzelec będzie szukał osoby tylko takiej, która zaakceptuje ich nie zależność a do tego będzie energiczny i obdarzony bogatą osobowością. Los może być dla Ciebie łaskawy i ześle Ci kogoś zbliżonego do Twego wyśnionego ideału, tylko wcale nie łatwo będzie Ci wzbudzić jej zainteresowanie.

Anioł Tygodnia -ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

 

KOZIOROŻEC

Ty i partner macie ostateczny czas na podjęcie decyzji o wspólnym wyjeździe na dłużej, boisz się jednak, że taki wyjazd może negatywnie wpłynąć na Waszą relację, z dala od domu i rodziny zdani tylko na siebie, masz obawy, że możecie nie przetrwać tej ciężkiej próby. Jednak masz tego świadomość, że jeśli zostaniesz a on wyjdzie to związek na odległość także nie przetrwa.

Ten tydzień dla samotnego Koziorożca będzie bardzo spokojny, nie będzie zawirowań miłosnych, zauroczeń. Większość czasu spędzisz w domowym zaciszu, wychodząc po pracy z domu, tylko wtedy kiedy to będzie naprawdę konieczne.

Anioł tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

WODNIK

W ciemny wieczór często siedzisz i myślisz jak bardzo jesteś samotna w tym związku. Partner często pracuje po godzinach, wraca bardzo późno a ty sama borykasz się z problemami dnia codziennego. Czujesz się opuszczona i zaniedbana, to moment by zdecydować się na poważną rozmowę.

Samotny Wodnik pozna osobę, która wzbudzi w nim intensywny pociąg seksualny, będzie to dla Ciebie znak, że Ciebie i tą osobę może połączyć coś naprawdę wyjątkowego i rzeczywiście tak może się stać, po warunkiem, że nie liczysz coś trwałego.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.


RYBY

Cieszysz się jak dziecko, bo wybierasz się setki kilometrów po to by zobaczyć się ze swoją ukochaną osobą. Wiesz, że spędzicie ze sobą cudne chwile oddając się rozkoszy i wcale się nie mylisz, po przyjeździe długo będziesz wspominać ten cudowny dla Was tydzień.

Samotna Ryba lepiej niech ma się na baczności, na jej drodze stanie osoba bardzo zmysłowa i namiętna ale niestety jeśli chodzi o trudne decyzje podejmuje je bardzo nie chętnie a Ty nie wiesz, czy potrafisz być z kimś, kto lubi niezależne związki.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl