Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 28.10 DO 03.11.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Życie we dwoje może sprawiać pewne problemy zwłaszcza jeśli nie potrafisz pohamować swojej wybuchowości względem partnera. On po raz kolejny będzie Ci się starał wytłumaczyć, że to co się dzieje w Twoim życiu i między Wami jest odpowiedzialnością wyłącznie Twoją na wskutek Twego zachowania.

Samotny Baran nie będzie potrafił podjąć decyzji co do pewnej osoby, która zabiegać będzie o Twoje względy. Nie jesteś przekonana czy ta osoba, będzie tą właściwą ale pamiętaj, że miłość to zawsze ryzyko, nie ma na nią gwarancji.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ GABRIEL-Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 

BYK

To może być dla Twego związku trudny tydzień. Twój partner będzie wyjątkowo czepiał się Ciebie o wszystko nie mając ku temu większego powodu. Najlepiej dla Was będzie przetrwać ten niekorzystny czas i nie prowokować niepotrzebnych napięć.

Samotny Byk może mieć pewne obawy przed intymnością i dopuszczenia kogokolwiek zbyt blisko siebie, z tego też powodu zdecydujesz się na anonimowy sex, żeby zaspokoić swoje potrzeby, tak wyda Ci się prościej.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BLIŹNIAK

Ten tydzień przyniesie Ci wsparcie partnera w ważnej dla Ciebie sprawie. Będziesz bardzo zadowolony z obrotu sytuacji bo przekonasz się, że możesz także liczyć na bliską Ci osobę w trudnych chwilach a nie tylko gdy dzieje się wszystko dobrze.

Samotny Bliźniak pozna osobę, która go oczaruje a Twoje wewnętrzne przekonanie będzie ci mówiło, że to jest dla Ciebie właściwa osoba, jednak zanim się zaangażujesz zwrócić uwagę czy druga strona uważa tak samo.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ-Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

RAK

Możesz być bardzo rozczarowany postawą partnera wobec pewnej sytuacji, jednak poczucie złości czy bezsilności niczego dobrego nie wniesie w tej sytuacji. Powinnaś skupić się na tym by wyraźnie określić to co nie podoba Ci się w jego zachowaniu i powiedzieć o tym bez nerwów.

Samotny Rak ten tydzień spędzi z rodziną, nie będzie miał ochoty na miłosne podboje, jednak mnie oczy szeroko otwarte, nie wiadomo w którym momencie czai się miłość i szansa poznania.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

LEW

To dla Ciebie trudna chwila. Decyzja o wspólnym zamieszkaniu owszem była słuszna ale jakoś dziwnie się z tym czujesz. Nie jest ani dobrze, ani źle tylko masz wrażenie jakbyś była nie „u siebie”. Z tego powodu zaczyna się rodzić uczucie frustracji, musisz coś z tym zrobić.

Osoby spod tego znaku nie będące w związku będą kontynuować znajomość zawartą jakiś czas temu, nowo poznana osoba jednak popadnie w jakieś kłopoty i to będzie dla Was próbą, okaże się na ile jesteś w stanie jej pomóc. On/a to doceni.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA-Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

 

PANNA

Ciągłe narzekania na Twoją połowę zdecydowanie nie poprawią relacji między Wami. Nie dojść, że narzekasz stale na błędy które wobec Ciebie popełnia to jeszcze karzesz go za to Twoim chłodem emocjonalnym, jeśli nie zmienisz zachowania licz się z jego odejściem albo przynajmniej ucieczce w romans.

Samotna Panna będzie miała świetną okazje do poznania osoby, która zna tylko z widzenia. Nadejdzie pora do rozpoznania czy ta osoba ma równie ciekawą osobowość co wygląd, czy jednak zauroczenie pryśnie jak bańka mydlana.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

 

WAGA

Ty i Twój partner nie będziecie mogli się dogadać w pewnej ważnej kwestii, posiadanie rodziny daleko może jest i dobra strona ale nie w momencie kiedy macie podjąć decyzje do kogo jedziecie pierwsi. Dyskusje w tym mnie kierunku nie wniosą wiele dobrego a decyzje podejmiecie w ostatniej chwili.

Samotna Waga pozna osobę, która niestety będzie miała zupełne inne poglądy na życie niż Twoje. Będziesz trochę zasmucony tym faktem bo jej osobowość, energia, chęć życia pozytywnie na Ciebie wpłynie.

Anioł tygodnia-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

SKORPION

Przeszłość była i minęła, nie możesz teraz tego już zmienić między Wami,doszło do zdrady z jego strony, stało się ale nieustanne karanie za błąd, który popełnił nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze.

Osoby spod tego znaku pozostające wolne zaczną zawierać znajomości poprzez środki masowego przekazu. Tylko pamiętaj w takiej znajomości nie angażuj się od pierwszego napisania, traktuj to raczej jako formę rozrywki a jeśli ktoś tak jest Ci zapisany, to uczucie samo się rozwinie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 

STRZELEC

Ostatnio czujesz się przytłoczona poprzez zachowanie swego partnera, ciągła kontrola zaczyna działać Ci na nerwy a Ty nawet nie masz pomysłu jak zmienić jego postępowanie. Jedna myśl jaka przychodzi Ci do głowy to go po prostu rzucić w tej chwili i mieć święty spokój.

W życiu samotnego Strzelca pojawi się osoba, która dawno temu zraniła a Wasza relacja zakończyła się nie fortunie. On będzie zabiegał o ponowne rozpoczęcie znajomości ale Ty jakoś nie potrafisz mu wybaczyć i zapomnieć tego jak z Tobą postąpił.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ UZDROWIENIA-Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

 

KOZIOROŻEC

Problemy finansowe jakie ostatnio Was gnębią negatywnie wpływają na Waszą relacje. Złościsz się na niego bo nie macie pieniędzy na to czy tamto. Oskarżasz go, że za mało zarabia, nawet nie wiedząc, że Twoje działania prowadzą do efektów przeciwnych niż zamierzone.

Samotny Koziorożec powinien być bardziej otwarty na miłość, bardziej cieszyć się pełnią życia inaczej trudno będzie poznać Ci właściwa twemu sercu osobę, nie zaszywaj się w domu tylko wyjdź do ludzi.

Anioł tygodnia-TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

WODNIK

Ten tydzień może nie być dla Ciebie nazbyt zadowalający, Twój partner zacznie dostrzegać problem w Twoim wyglądzie zewnętrznym, bez zupełnego powodu będzie Ci zarzucał to czy owo, ale zamiast reagować nerwowo, pomyśl, może powodem jest jego oczarowanie inną osobą?

Samotnik Wodnik rozpocznie miłą znajomość, nowo poznana osoba będzie spełniać twoje wymagania poza jednym, zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ-Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.


RYBY

Związałaś się z partnerem który ucieka od zobowiązań i masz trudne zadanie przed sobą, musisz nauczyć swoją połowę bliskości i kochać na nowo. Nie każdy jest stworzony do miłości tak jak Ty, Twoja połowa dopiero uczy się miłości od Ciebie a dlatego, że nigdy nie miała prawdziwego domu rodzinnego.

Samotna Ryba pozna ciekawą osobę jednak będzie miała wiele obaw przed tym by otworzyć swoje uczucia względem tej osoby. Jest postać wyda się zbyt dominująca i może obawiać się przytłoczenia przez nią.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl