Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 4.11 do 10.11.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Przy Twojej całej otwartości do otoczenia zdarza Ci się bywać łatwo wiernym zwłaszcza w miłości. Tym razem twa naiwność może Cię drogo kosztować. Uwierzyłaś, zaufałaś a teraz ponosisz tego konsekwencje, nie tylko załamanego serca ale i finansowe.

FINANSE

Ten tydzień może Ci przynieść postawę zwycięscy, udało Ci się wszystko korzystnie załatwić, Twój projekt był najlepszy ze wszystkich. Ćwiczyłeś, pracowałeś, włożyłeś wiele wysiłku by osiągnąć zamierzony cel a teraz spijasz śmietankę.

ZDROWIE

Stosuj się do zaleceń lekarza, a Ty podejmujesz leczenie na własną rękę.

 

BYK
MIŁOŚĆ

To dobry tydzień żeby śmiało realizować swoje życiowe zamierzenia, może się to nie podobać Twojemu partnerowi, jeśli pozwolisz by on stale Cię ograniczał, nie pozbędziesz się poczucia przegranego życia. Staw czoło wyzwaniu.

FINANSE

Zaczniesz zdawać sobie z tego sprawę, że Twoje życie zawodowe nie wygląda dokładanie tak jak sobie kiedyś wyznaczyłeś ale zamiast rozczulać się na sobą pomyśl co jeszcze możesz zrobić by podnieść standard swojej pracy, wszak na naukę nigdy nie jest za późno.

ZDROWIE

Wyjdź na spacer, to pomoże na meczący Cię ból głowy.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Nowo poznana osoba może i wyda Ci się interesująca ale pamiętaj, że daleko jej do bezinteresownej pomocy. Jeśli nie chcesz poczuć się wykorzystana nie ufaj od pierwszej chwili, pozwól jej zapracować na to zaufanie. Wybierz się na spotkanie towarzyskie, może czekać Cię tam niespodzianka.

FINANSE

To może być dla Ciebie trudny tydzień, możesz miewać chwilę gdy popadniesz w pułapkę nie fortunnych zdarzeń ale nie będzie miało to na Ciebie ujemnego wpływu, to co, że pech znów stanął na Twojej drodze, Ty zamiast się zamartwiać znajdziesz skuteczne rozwiązania.

ZDROWIE

Nim zabierzesz się do działania zafunduj sobie dopływ energii.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Jesteś wrażliwą osobą dlatego tak bardzo zrani Cię opinia na temat Twojej osoby wydana przez kogoś, kogo darzyłeś sympatią. Od tej pory Wasze relacje ulegną rozproszeniu a nawet powolnemu oddaleniu, dla Ciebie już nic nie będzie takie samo między Wami.

FINANSE

Ten tydzień możesz spędzić na pisaniu, na Twoim koncie zalega wiele listów na które trzeba odpisać. Na nie które zawodowe listy odpisz odręcznie, nie wysyłaj standardowej formułki, samodzielne pisanie korzystnie wpłynie na Twoja pozycje.

ZDROWIE

Może Ci towarzyszyć spadek energii i różnego rodzaju napięcia.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Twoja słabość do narzekania i pesymizmu negatywnie wpłynie na obecny czas w Twoim życiu emocjonalnym. Jedyne czego możesz pragnąć to zaszyć się gdzieś w kącie i wylać może łez. Jeśli nie masz ochoty walczyć ze smutnym nastrojem to mu się poddaj, pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie a łzy działają oczyszczająco.

FINANSE

Dostałeś od szefa nowe zadanie do wykonania ale Ty zamiast się cieszyć jesteś sfrustrowany, bo razem z zadaniem nie dostałeś ani podpowiedzi ani instrukcji jak sobie z tym poradzić. Poszukaj dobrych rad w tym kierunku, kiedy wykonasz zadanie sam, zwiększysz swój potencjał zawodowy.

ZDROWIE

Nie powinnaś obciążać organizmu zbędnym wysiłkiem i używkami.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

FINANSE

Jeśli zależy Ci na wyższej pozycji społecznej włącz życzliwość w stosunkach z ludźmi których spotykasz na co dzień. Ludzie reagują bardziej pozytywnie na życzliwość i wtedy uda się Ci szybciej osiągać cele a zwłaszcza pozytywnie załatwisz sprawy urzędowe, które czekają na Ciebie od dłuższego czasu.

ZDROWIE

Samopoczucie może być nie najlepsze.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Twoje życie emocjonalnie w najbliższym czasie niesie stabilizacje i bez większych niespodzianek. Wiele nie będzie się działo, w sprawach rodzinnych też jakoś cicho i spokojnie więc poświęć ten czas na odpoczynek. Waszak nie zawsze jest tak cicho.

FINANSE

Urok życia i pracy zawodowej polega na tym, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć. Życie ma dla nas zawsze przygotowane nowe lekcje i tym razem będzie u Ciebie podobnie, nowe miejsce pracy wymaga od Ciebie częściowo przekwalifikowania ale Ty śmiało podejmiesz to wyzywanie.

ZDROWIE

Uważaj na choroby gastryczne i żołądek.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Twoje życie emocjonalne nabierze nieco tempa. Zaczniesz częściej bywać, wychodzić na spotkania, podejmiesz kursy tańca lub inne przyjemności zbyt długo już się poświęcałaś dla innych a nic dla siebie.

FINANSE

Zakładanie firmy czy rozpoczynanie ważnego przedsięwzięcia wymaga przed rozpoczęciem położenia pod nie podwalin i teraz jest doskonały moment żeby się tym zająć, będziesz niezwykle twórczy a analiza każdego czynnika który pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu przyjdzie Ci niezwykle łatwo.

ZDROWIE

Zatroszcz się o swoja dietę by była bogata w oczyszczający błonnik.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Przed tobą moment rozliczenia się ze swoją przeszłością. Pewną decyzje podjęłaś zbyt pochopnie bez przemyśleń i teraz żałujesz jednak powrót do przeszłości może okazać się nie możliwy. Samotny Strzelec z trzeciej dekady, ma szanse poznać kogoś, kto dla niego zechce ukraść gwiazdkę z nieba.

FINANSE

Ten tydzień niesie ze sobą sprawdzian dla Ciebie, pojawi się świetna okazja do zrobienia dobrego interesu ale od Ciebie zależy czy uda Cię się ją rozpoznać czy nie. To także dobry czas żeby przeanalizować kondycje firmy, aby ocenić jej zyski, czy prosperuje coraz lepiej czy są wahania.

ZDROWIE

Aktywność fizyczna jest dla Ciebie gwarancja zachowania dobrej figury.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu staniesz się bardziej otwarta na innych i towarzyska. Pogoda ducha nie będzie Cię opuszczać nawet chwilach gdy nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Więcej czasu spędzisz na świeżym powietrzu dzięki osobie, która ma zamiłowanie do natury a Ty do niej.

FINANSE

Jeśli jesteś Koziorożcem zajmującym się sferą sprzedaży, wiesz, że dawna strategia nie jest już odpowiednią, trzeba zmienić działania, ustalić nowe plany, trzeba rozbudować jeśli oczekujemy większych zysków.

ZDROWIE

Masz dużo energii ale pamiętaj o rozsądnym zarządzaniu.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

To czy uregulujesz swoje sprawy miłosne czy dalej będziesz balansować na granicy dwóch związków zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jedna z tych znajomości doprowadza Cię do ekscytujących zbliżeń druga zaspokaja Twój intelekt.

FINANSE

Jeśli szukasz pracy spraw, żeby ustalić swoje cele jasno i przejrzyście, musisz wiedzieć co chcesz robić a nie szukać na opak, że może trafi się okazja do zmiany na lepsze. Musisz rozpoznać swoje wszystkie możliwości dzięki, którym możesz zmienić pracę na lepszą.

ZDROWIE

Zadbaj o układ kostny, znajdź czas na wizytę u dentysty.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Przed Tobą interesujące perspektywy na niezwykły romans i tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie w tym kierunku czy odrzucisz bo taka gra miłosna nie jest dla Ciebie. Jednak czasem bywa tak, że romans zaczyna stanowić podstawy do życiowego partnerstwa, u Ciebie może być podobnie.

FINANSE

Motywacja to słowo ostatnio staje się dla Ciebie zupełnie obce, nie masz na nic ochoty, nie chce niczego Ci się zmienić, do podjęcia kurs językowego zbierasz się już od roku. To tydzień na znalezienie bodźca który napędzi Cie do aktywnego spełniania marzeń.

ZDROWIE
Przemęczenie
i słabsza forma fizyczna mogą Cię skłonić do większej troski o zdrowie.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl