Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 4.10 DO 10.04.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Jesteś osobą, która jest indywidualistą w związku i z tego też powodu między Tobą a partnerem po raz kolejny dojdzie do konfliktu. Twoja połowa dobrze się czuje mogąc pełnić rolę rodzica względem Ciebie, niestety Tobie to zupełnie nie odpowiada. Czasem masz ochotę zwiać gdzie pieprz rośnie.

Samotny Baranie przed Tobą znajomość, który wprowadzi Cię w czas zabawy i dobrego samopoczucia. Będziesz szczęśliwy ale pamiętaj, że szczęście to chwila ulotna i tak jak pojawiła się niespodziewanie może zniknąć nie wiadomo kiedy.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

 

 

BYK

Z przerażeniem załamujesz ręce dostrzegając jaki w Twoim życiu osobistym jest bałagan, nie wiesz dokąd prowadzi Twoja relacja przez co złościcie się na siebie wzajemnie. Chciałabyś wiedzieć na czym stoisz a tym czasem Twój związek nie jest ani jasny ani pewny.

Samotnego Byka ogarnie nieco lęk i niepokój przed przyszłością i szansą na znalezienie miłości, możesz więc być bardzo bierny w tym tygodniu wobec życia. Rutyna, to słowo teraz będzie Ci bardzo bliskie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SIŁY-Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.

 

 

BLIŹNIAK

Cokolwiek dajesz w związku tyle samo do Ciebie wraca a czasem więcej. Twoja połowa i Ty od dawna marzycie o wypadzie w góry ale Ty ciągle tylko planujesz, planujesz i nic więcej nie dochodzi do skutku. Twój partner zaczyna się złościć z tego powodu.

Samotny Bliźniak który od dawna jest kimś zainteresowany wreszcie otworzy się na te bliską znajomość, wylejesz wszystkie swoje uczucia wobec tej osoby, które od miesięcy trzymasz pod kontrolą.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

 

RAK

Relacje między Tobą a partnerem nie są najlepsze w obecnym czasie, mimo tego, że parter Cię zdradził i oszukał teraz stara się jak tylko może żeby odzyskać Twoje zaufanie. Ty jednak nie potrafisz się uwolnić od tego ciężaru który należy już do przeszłości jednak mimo wszystko spróbuj dać jeszcze jedną szanse.

Samotny Rak nie będzie zainteresowany znajomością która nie ma przyszłości, chcesz przeżywać uczucia, bezpiecznie je okazywać, kochać i być kochanym a ta osoba choć zabiega o Ciebie nie da Ci poczucia bezpieczeństwa.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA -Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

LEW

Jesteś bardzo aktywna w kwestii zawodowej przez co coraz mniej aktywna w sprawach rodzinnych, ciągle Cię nie ma, ciągle dokądś się spieszysz, Twoja połowa ma już naprawdę dosyć takiej sytuacji i przed Tobą ważna rozmowa decydująca o Waszej przyszłości.

Samotny Lew pozna osobę, która oczaruje go swoim sposobem wyrażania siebie ale żeby rozwinąć te znajomość, to Ty Lwie będziesz musiał podjąć wyzywanie by rozwinąć te relacje. Zrobić wyraźne kroki, a nawet zaprosić na spotkanie.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

PANNA

Jeśli chcesz dojść do porozumienia z partnerem przyjrzyj się całej wizji konfliktu, rozważ go krok po kroku, bo w obecnym czasie nieustanie drzecie ze sobą koty ale tak naprawdę żadne z Was nie wie o co Wam chodzi. Zdobądźcie się na otwartość i szczerość wobec siebie.

Samotna Panna która wcześniej była w związku może się spodziewać zabiegania o wybaczenie osoby, którą kiedyś bardzo kochałaś ale teraz nie jesteś pewna czy chcesz jeszcze z nią przezywać wspólne chwile.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

 

 

WAGA

Ta rozmowa z Twoją połową może mieć dwie wersje zakończenia, jeśli go wysłuchasz do końca i dopiero wtedy wyrazisz swoją opinię jest szansa, że cały problem rozejdzie kościach, jeśli przerwiesz mu w pół słowa nie okażesz szacunku całej sytuacji a tym bardziej partnerowi a wtedy wejście na ścieżkę wojenną masz już zapewnione.

Samotna Waga może mieć wiele szczęśliwych chwil w tym tygodniu, płeć przeciwną będziesz przyciągać bardziej niż zwykle ale Ty będziesz wyjątkowo spokojna i nie dasz się skusić na szybką randkę.

Anioł tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

 

 

SKORPION

Jeśli wymagasz uczciwości wobec swego partnera to Ty także mu ją okaż, nie próbuj nim manipulować bo to spowoduje narastanie nie porozumień między Wami. Dobrze by dla Was było gdybyście weekend spędzili na jakimś fajnym wypadzie to poprawi jakość Waszej relacji.

Samotny Skorpion bezpiecznie pozbędzie się relacji której już nie chce, nie chcesz być nie miła i nie wiesz jak odmówić kolejnej randki a tym bardziej urwać kontakt, teraz uda Ci się skutecznie pozbyć niechcianego adoratora raz na zawsze.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 

 

STRZELEC

Twój partner będzie oczekiwał tego, że powiesz mu wszystko co Cię boli w tym związku, co Ci nie pasuje, tylko pamiętaj unikaj tonu pełnego wyrzutu, może on rzeczywiście chce znać Twoje potrzeby w związku więc mów o nich z prawdziwym pragnieniem a nie rozczarowaniem.

Samotny Strzelec który nieco wcześniej nawiązał interesująca znajomość ze spokojem będzie tworzył harmonijną relację. Nie będzie się spieszył z rozwijaniem uczucia, wyjątkowo chce się czuć dobrze i bezpiecznie w tym związku.

Anioł Tygodnia -ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

 

 

KOZIOROŻEC

Nie zapominaj o tym, że prawdziwa siła Twojej relacji kryje się w szczerym, nie zagłuszonym głosie serca wobec swego partnera. To przyjemny tydzień pełen stabilizacji, radości w przebywaniu w swoim towarzystwie, spędzaniu wspólnego czasu wykorzystaj to na maksa.

Samotny Koziorożec pozna kogoś o nietypowych oczach, zakochasz się w czyimś spojrzeniu co u Ciebie bywa rzadkością bo z reguły twardo stąpasz po ziemi. Nowo poznana osoba całkowicie zburzy Twój spokój.

Anioł tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO -Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

 

WODNIK

Twój partner doceni to co robisz dla niego z pełnym oddaniem wobec Twojej osoby a Ty wreszcie poczujesz się potrzebna, upragniona wobec kogoś, kogo Ty także kochasz. Wasz związek będziesz przeżywał powtórny tydzień miodowy.

Samotnik Wodnik pozna osobę, która zechce z nim wejść w romans bo nie będzie to osoba wolna. Jeśli jednak nie chcesz ryzykować, że możesz się zakochać bez przyszłości omijaj te znajomość szerokim łukiem.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ UZDROWIENIA - Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek. Najwyraźniej szykuje się jakiś nowy, lepszy początek.


RYBY

No i przyszły pierwsze kłopoty w Waszym związku, po okresie ind dyli zaczęłaś powoli dostrzegać wady Twego partnera a on z pewnością Twoje i od Was zależy co z tym zrobicie. Czy Wasza relacja przerodzi się coś trwałego, czy rozdzieli Was przykre nieporozumienie, bo już nie patrzysz na niego przez mgiełka zauroczenia tylko dostrzegasz go w świetle dziennym.

Samotną Rybę czeka tydzień zastoju i stagnacji w przezywaniu emocji. W Twoim życiu nie będzie się działo nic nadzwyczajnego zwłaszcza u ryb z pierwszej dekady może więc poświęć ten czas na dbanie o swój umysł i ciało.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ METATRON- Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek. Wspomaga również Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl