Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 11.11 do 17.11.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Twoje relacje w związku bądź innymi bliskimi osobami wypłyną na wzburzone morze ale jeśli zapanujesz nad emocjami uda Ci się wyjść obroną ręką z tych trudnych konfliktowych sytuacji. Czasem warto się zatrzymać, oddać przemyśleniom i poszukać klucza do samego siebie.

FINANSE

Mądre planowanie przyszłości jest okazją do zmian. Aby osiągnąć zamierzony efekt trzeba będzie z góry zaplanować poszczególne etapy. Sprawy zawodowe w tym tygodniu będą wymagały dyplomacji. Panuj nad emocjami.

ZDROWIE

Pomyśl o nowej fryzurze lub modnym ciuszku to doskonale poprawi Ci humor.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Twoje stosunki z bliskimi mogą Cię nieco przytłoczyć, może się okazać, że konieczne wprowadzenie jest nowej harmonii między Wami, nowego sytemu wartości, nie wykluczone że w rodzinie pojawi się konflikt pokoleń. Nie odmawiaj zaproszeń na imprezy nawet te skromne, może spotkać Cię miła niespodzianka..

FINANSE

Żeby osiągnąć to czego pragniesz potrzebne Ci będą przed wszystkim wiara. Początkowa trudność to sygnał, że nie wszystko da się przewiedzieć. Spokój, cierpliwość a przed wszystkim właściwa strategia okażą się bardzo skuteczne.

ZDROWIE

Częściej spoglądaj na strzałkę wagi.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Sprawy domowe tym tygodniu będą układać się bardzo pomyślnie, nie widać szczególnych zagrożeń, skupicie się na codzienności i wykonaniu swoich obowiązków. Niektóre bliźniaki czeka rozpoczęcie remontu, to Was pochłonie bez reszty.

FINANSE

Twoja praca będzie wymagała od Ciebie pełnego zaangażowania, nie możesz rozmieniać się na drobne. Twoje umiejętności i doświadczenie zostaną teraz skutecznie wykorzystane żeby zrealizować obraną strategie.

ZDROWIE

Zastosuj lekkostrawną dietę, dbaj o żołądek i wątrobę.

 

RAK
MIŁOŚĆ

W życiu czasem jak w młynie, raz spokojnie raz silne wzburzone emocje i tak będzie w tym tygodniu. Sytuacja będzie wymagała od Ciebie podjęcia ważnych życiowych decyzji, które zadecydują o dalszej przyszłości. W weekend możesz spodziewać się gości. Lepiej bądź przygotowany.

FINANSE

Jeśli jesteś Rakiem mającym problemy ze znalezieniem pracy musisz wyjść ze swojej skorupy. W poszukiwaniu pracy a także na rozmowie o pracę wykorzystaj swe najważniejsze cechy, nie bój pokazywać się z jak najlepszej strony a Twoje problemy zawodowe wkrótce zostaną rozwiązane.

ZDROWIE

Uprawiając sport- unikaj brawury.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Realizacja Twoich życiowych celów musi opierać się na jakimś planie, gdy idziesz na oślep kręcisz się wkoło tak jak teraz, marzysz o zmianach ale w Twoim życiu nic się nie dzieje, nuda, stagnacja doprowadza Cie już do popadania w skrajności w skrajność, zatrzymaj się i zrób plan czego chcesz od życia i miłości.

FINANSE

Otwórz się na nowe emocje i doznania, będziesz miał okazje do wzięcia udziału w firmowych imprezach więc postaraj się o to, żeby Twoja odpowiedź była pozytywna. Zawarte nowe kontakty bardzo Ci się przysłużą w przyszłości.

ZDROWIE

Musisz koniecznie obudować zasoby siły fizycznych i psychicznych.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Teraz wiele zależy od Ciebie, jeśli porozmawiasz z rodziną doprowadzisz sprawy do pozytywnego końca, jeśli oczekujesz deklaracji od partnera nie możesz ukrywać swoich uczuć i tego czego oczekujesz po Waszej przyszłości, jeśli jesteś sama podejmij wyzywanie szukania miłości. Teraz Ty tu rządzisz nie los.

FINANSE

W sprawach zawodowych zainteresujesz się pewną sytuacja która negatywnie wpływa na Twoją opinie, z samą sprawą miałaś nie wiele wspólnego jednak dotknęła Cię ona bardzo bezpośrednio. W rozmowie w cztery oczy uda się wyjaśnić nieporozumienie.

ZDROWIE

Zadbaj o swoją formę i nie przeciążaj systemu nerwowego.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Jeśli chciałeś od dawna wyrazić to co czujesz i to co masz do powiedzenia drugiej osobie teraz będzie doskonała okazja. Nie możesz ciągle chodzić na kompromis, ustępować i wybierać mniejsze zło. Nie skrywaj swoich myśli bo będziesz lekceważona. Bądź otwarta i szczera.

FINANSE

Twoja pozycja zawodowa będzie wymagała wykazania się rozwagą, nie wolno Ci działać pospieszenie, dzięki czemu unikniesz błędów i pułapek, choćby finansowych lub mówiąc wprost kredytowych. Warto swoje decyzje czasem opierać na doświadczeniu innych.

ZDROWIE

Zadbaj o cerę i włosy.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Twoja obecna sytuacja emocjonalna nie wpływa na Ciebie korzystnie, wpakowałaś w romans z żonatym facetem a teraz płaczesz po nocach bo on mało się o Ciebie troszczy. Żeby dobrze odczytać intencje uważnie obserwuj jego zachowanie. Dostrzeż co naprawdę Was łączy.

FINANSE

Twój ostatni spór ze współpracownikiem nadal wpływa na zła jakość pracy między Wami, nie możesz nie ustanie chować urazy, zapomnij o tym co się stało, bo to Was tylko ogranicza i Wasza współpraca ma ostatnio bardzo złą jakość, co już zauważył szef.

ZDROWIE

Los obdarzy Cię dodrze dodając kilka centymetrów w biodrach, postaraj się temu zapobiec.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Tydzień pełen energii, będziesz elektryzować swego partnera pomysłami na życie, razem będzie tworzyć plan jak ma wyglądać przyszłość między Wami i życie każdego z Was. Będziesz w swoim żywiole bo zaplanujecie dużo zmian. Samotne Strzelce mają szanse poznać kogoś uczciwego i szczerego wobec nich.

FINANSE

Nigdy nie lubiłaś monotonii i rutyny ale obecna praca nie pozostawia Ci wiele manewrów do działania. Żeby cokolwiek zmienić musisz mieć nowatorskie i kreatywne pomysły do swego miejsca pracy. Albo poszukać innej, zmiana udała by się w zawrotnym tempie.

ZDROWIE

Nie pozwól żeby drobna dolegliwość nabrała cech chronicznych.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Spójrz uważniej na rodzinę która tworzysz bądź sam stworzyłeś,nie jest najlepiej, relacje są trudne, powietrze ciężkie, sytuacja wymaga zdecydowanie przewietrzenia. Potrzebne są zmiany i to duże, ale to zmiany zacznij od siebie.

FINANSE

W tym tygodniu dobrze by było gdybyś nieco poluzowała i spuściła z tonu. Nie musisz być perfekcyjna w każdym calu a Twoje oszczędności mają spory zapas, że możesz sobie zafundować coś ekstra.

ZDROWIE

Będziesz w dobrym nastroju dzięki swoim przyjaciołom.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Skrywanie w związku siebie, zakładanie maski by grać kogoś kim nie jesteś nie jest dobre, w końcu prawda wyszła na jaw tak jak teraz i nie wiesz jak się zachować. Rzuć te maskę i nie komplikuj więcej sytuacji a wyprostujesz jeszcze drogę między Wami.

FINANSE

Planujesz zmiany w sferze zawodowej, odkryj w sobie siłę i moc, dzięki której z łatwością pokonasz konkurentów. Warto jednak wykazać się koncentracją i konsekwencją działaniu jeśli Twoja poprzeczka jest ustawiona wysoko. Skorzystaj z możliwości podjęcia kursu.

ZDROWIE

Sprawdź czy nie potrzebujesz łykać magnezu i witamin.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Przed Tobą przyjemny tydzień życia we dwoje. Atmosfera w związku będzie bardzo stabilna. Ty i partner zrobicie dużo wspólnych rzeczy razem co jeszcze mocniej Was do siebie zbliży. Samotne wyjdą na przeciw miłości.

FINANSE

Dobry czas w sferze zawodowej, będziesz miała okazje umocnić swoją pozycję ale powściągnij swoją wrodzoną chęć chodzenia na kompromisy, bo Twoje zachowanie odzwierciedla Twój stosunek do spraw kariery. Możesz oczekiwać premii za roczny pozytywny wynik Twojej pracy.

ZDROWIE
Warto pomyśleć o nowatorskich metodach leczenia jeśli inne zawiodły.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl