Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 11.11 DO 17.11.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Ten tydzień sprzyja inwestycją rodziną, ty i Twój partner dokończycie ostanie poprawki po remoncie bądź zaczniecie go właśnie w tym tygodniu. Tylko daj swojej połowie dojść do głosu w sprawie wystroju, ona też ma coś do powiedzenia bo mieszka razem z Tobą. A Tobie czasem zdarza się o tym zapominać i narzucasz swoją wolę.

Samotny Baran w tym tygodni zrobi przegląd znajomości i dojdzie do wniosku, że nie które z nich nie są warte kontynuowania, inne utrzymywane na siłę, po zrobieniu czystek będziesz miał okazje na nowo zapełnić kalendarz zupełnie z kimś innym.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA-Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia.

 

BYK

W Twoim związku pojawią się trudności finansowe, to będzie próbą dla Waszej relacji, w wyniku pojawiających się problemów, przekonacie się jak solidne fundamenty ma Wasze gniazdko, czy jednak okaże się, że to był zamek zbudowany na lodzie. Zwycięską próbą wyjdą tylko te związki w których istnieje prawdziwa miłość.

Byki nie będące w związku zapragną dokonać zmian w swoim życiu, uznasz, że od dawna ktoś lub coś ogranicza Cię do wyjścia miłości naprzeciw i raz na zawsze rozstaniesz się z przeszłością.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

 BLIŹNIAK

Twój związek może przechodzić trudny moment, zapragniesz wyzwolenia, poznawania nowych ludzi, swobody, przygody, coś co dawno się dla Ciebie skończyło, a teraz odezwie się w tobie duch wolności. Jeśli uważasz, że Twój związek jest dobry nie zepsuj tego.

Samotne Bliźnięta będą miały wiele okazji do zawarcia nowych ciekawych znajomości, jednak nikt tak naprawdę nie oczaruje ich serca. Trzeba będzie odpowiedź sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz po miłości i drugiej osobie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY ŚWIATŁA-Anioły pomagają Ci również odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

 

 RAK

To spokojny tydzień dla Twego ogniska domowego, Ty i partner bardzo się do siebie zbliżycie. Raki które myślą o powiększeniu rodziny podejmą wreszcie decyzje w tym kierunku. Pamiętacie o wieczorach, zróbcie coś odmiennego niż tylko patrzenie w telewizor.

Samotny Rak nie przepuść okazji żeby wreszcie poznać osobę za którą od dawna wodzi wzrokiem. Teraz wyda Cię już o wiele prostsze oczarowanie jego serca i wypicia wspólnej kawy.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ METATRON- Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek.

 

LEW

Miedzy Tobą a partnerem pojawi się nowy rozdział w Waszym związku, wydarzenia tego tygodnia ponownie scala nadszarpnięty związek między wami. Mocne przeżycia na zewnątrz wydobędą to jakie naprawę łącza Was uczucia. Uważajcie na drodze.

Lew nie od pary sprawy uczuć potraktuje konkretnie i rzeczowo, najpierw określi portret osoby z którą chciałby ułożyć sobie przyszłość a potem zabierze się do intensywnego szukania pożądanego celu.

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Twój partner może się czuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować/podejmowała decyzje bez jego zdania.

 

PANNA

Nie nieuniknione zmiany ale nie przejmuj się tym, jeśli i Twoja polowa od dawna nie czujecie się dobrze w tym związku, decyzja o rozstaniu będzie dla Was słuszna. Ważne jest żebyście nie rozstali się w gniewie bo może się okazać, że za jakiś czas zapragniecie wrócić do siebie po chwili odosobnienia.

Panna nie będąca jeszcze w związku może mieć tydzień bez wielkich wzruszeń, raczej skupi się na uporządkowaniu spraw z przeszłości i zakończeniu relacji, która nie przynosi spodziewanych efektów.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

WAGA

Nie będziesz w najlepszym nastroju, choć Twoja płowa będzie starać się, żebyś wreszcie obdarzyła go ciepłym uśmiechem ale Ty ciągle będziesz analizować słowa i wydarzenia minionego tygodnia. Nie potrafisz zapomnieć i przejść na tym do porządku dziennego a szkoda, bo czasu nie da się już cofnąć.

Samotna Waga stanie się bardziej aktywna, będziesz bywać wszędzie gdzie to możliwe a jeśli ktoś wpadnie Ci w oko, nie będziesz miała ograniczeń by podejść i przedstawić się pierwsza, wszak z tego tytułu korona z głowy nie spadnie a być możesz tego jedynego.

Anioł tygodnia-ANIOŁ UZDROWIENIA-Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

 

SKORPION

W stałych związkach niebo się wypogodzi. Ty i partner spędzicie ze sobą więcej czasu niż to zwykle bywa. Razem będziecie wykonywać codzienne czynności a czas spędzony w kuchni na wspólnym pichceniu na długo zapadnie Wam w pamięć.

Skorpion który już od dłuższego czasu jest sam obniży swe ambicje i zwiąże się z osobą, która nie jest wolna licząc na to, że kiedyś w przyszłości to się zmieni.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

STRZELEC

Twój temperament i urok który ożywi się szczególnie w tym tygodniu sprawi, że na nowo staniesz się atrakcyjna dla swego partnera. Spojrzy on na Ciebie oczami zakochanego mężczyzny i zechce Cię porwać na miły weekend spędzony tylko we dwoje.

Samotny Strzelec poczuje się niezwykle atrakcyjny i pewny siebie co pomoże mu w poderwaniu osoby, którą od dawna interesuje się z ukrycia, teraz już nic nie stanie Wam na drodze do wspólnego szczęścia.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.

 

KOZIOROŻEC

Ten tydzień może być dla Was bardzo interesujący pod warunkiem, że wykażesz się inicjatywą i wniesiesz coś pozytywnego do Waszego związku, zaplanujesz, nie będziesz tylko czekać z założonymi rękami na to, że partner coś wymyśli.

Jeśli jesteś Koziorożcem który dotychczas nie poznał osoby z która mógłby dzielić życie w tym tygodniu to się zmieni. Postaraj się być więc otwarta na nowe znajomości i nie zamykaj się w domu.

Anioł tygodnia-ARCHANIOŁ URIEL- Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację między sobą.

 

WODNIK

Może się okazać, że Ty i Twoja połowa zaczniecie nadawać na innych biegunach, zaczną Cię kusić nowe kontakty, zapragniesz zmian, podróży, wpadną Ci do głowy zupełnie nowe pomysły na życie, problem będzie to, że nie weźmiesz pod uwagę swojej połowy przy ich realizowaniu.

Samotny Wodnik teraz powinien być szczególnie otwarty na nowe znajomości bo los zechce ustabilizować Ci życie uczuciowe i zapełnić pustkę w sercu.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.


RYBY

Ten tydzień nie będzie sprzyjał miłosnym uniesieniom, Ty i partner zatracicie się w codzienności i jakoś żadne z Was nie zrobi nic by choć trochę wyrwać Was z tego marazmu a Tobie zaczną przychodzić do głowy rozważania na temat własnego życia i jego przyszłości, już wiesz, że Wasze priorytety na życie się różnią.

Samotna Ryba powinna ograniczyć swe zaufanie do nowo poznanych osób, propozycje i wyznania będą piękne niestety ta osoba, poza słowami nie potrafi wywiązać się z moralnych zobowiązań.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA-Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Namiętność, Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl