Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 18.11 DO 24.11.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Początek tygodnia przyniesie Tobie i partnerowi spór. Masz świadomość Waszej trudnej sytuacji jednak uważasz, że Twoja połowa zupełnie Cię nie rozumie i z tego też powodu tkwicie w miejscu. Podejmujesz samotna walkę by dokonać zmian w Waszym życiu, podnieść jakość relacji i ten tydzień niczego nie zmieni w Waszej sytuacji.

Jeśli jesteś Baranem szukającym miłości to na obecnym poziomie musisz postarać się bardziej w towarzystwie, sama wychodząc z inicjatywą bliższego poznania. Popracujesz też nad swoim wyglądem zewnętrznym, mierzysz wysoko, bo masz sama wiele zalet, ale ostatnio przytyło Ci się nieco a nawet więcej ponad program.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ METATRON- Wspomaga również Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.

 

BYK

Możesz być wściekła bez powodu, najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie zejście Ci z drogi. Jesteś znudzona związkiem i uważasz, że Twoja połowa zupełnie nie pobudza Cię do działania, wręcz odwrotnie wzbudza w Tobie niechęć i masz do niej coraz mniej sympatii. Czas na szybką reakcje.

Samotny Byk potrzebuje w obecnym czasie miłości bardziej niż zwykle, możesz też z tego powodu szukać bardziej intensywnie co oczywiście okaże się skuteczne. Poznasz osobę która ma takie same pasje i zainteresowania co Cię niezmiennie ucieszy.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

BLIŹNIAK

W tym tygodniu Ty i partner osiągniecie równowagę w związku drogą wspólnego porozumienia. Nie będziecie wchodzić w konflikty, wszelkie nie porozumienia szybko wyjaśniać i żadne z Was nie będzie próbowało dominować. Fajnie by było, gdyby taką harmonię udało się utrzymać na dłużej.

Bliźniak bez pary w tym tygodniu wcale nie będzie jej szukał, skupisz się raczej na własnym rozwoju intelektualnym, ewentualnie w weekend zrobisz coś dla własnej przyjemności np. weekend w SPA. Ale pamiętaj miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA - Obecność tych aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.

 

RAK

Miałaś gotowy scenariusz na ten związek jednak nie wzięłaś pod uwagę, że w życiu zdarzają się różne niespodzianki i nie zawsze będzie tak jak tego oczekujemy. Teraz nie wiesz co z tym zrobić, zagubiłaś się, bo zdrady ze strony partnera nigdy nie brałaś pod uwagę.

Samotny Rak w tym tygodniu może odczuwać zwiększone zainteresowanie swoją osobą a ktoś, kto od dawna od Tobie myśli zacznie zbliżać się do Ciebie. Jeśli zależy Ci na miłości bądź bardziej otwarta.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

LEW

Związałaś się z osobą która nie zawsze bierze pod uwagę Twoją niezależność. Uważasz, że pewne zachowania i plany partnera zmuszają Cię do działania w określonym kierunku i nawet może nie jest to zła droga ale złości Cię to, że Twoja połowa nawet nie pyta Cię o zdanie, wybierając trasę dla Waszej relacji.

Samotny Lew może popełnić gafę, której długo będziesz żałować, zbyt surowo ocenisz osobę która zechce zdobyć Twe serce i odrzucisz jej zaloty. Czas będzie Ci sprzyjał w nawiązywaniu nowych kontaktów. Ty to uwielbiasz, jesteś wtedy w swoim żywiole.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

 

PANNA

Układ w którym jesteś nie powinien wzbudzać w Tobie powodów do narzekań a jednak, nie przestajesz się czepiać partnera o to czy owo. Jeśli tak dalej pójdzie w Waszej relacji pojawi się niepotrzebne napięcie a zabraknie namiętności i żaru. Wtedy to będziesz rozczarowana.

Samotna Panna pozna osobę która może się jej wydawać nieco nudna, jednak nie rezygnuj z tej znajomości i daj Wam szanse. Może się okazać, że naprawdę wiele Was łączy. Zmiany przyjmuj ze spokojem.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

WAGA

W Waszej relacji przybędzie rozrywek i przyjemności co bardzo zbliży Was do siebie. Tydzień lekki i przyjemny nie obciążony obowiązkami codzienności. Takie chwile ostatni czasy zdarzały się bardzo rzadko więc wykorzystaj ten czas. Doceń swą połowę bardziej niż zwykle.

Samotna Waga powinna przestać zabiegać o osobę która nie reaguje na jej starania. Zbyt długo trwonisz energie na kogoś, kto nie jest Tobą zainteresowany i jest szansa, że dotrze do Ciebie, że jesteś na straconej pozycji, gdyż dowiesz się, że ta osoba weszła w związek z kimś innym.

Anioł tygodnia-ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

 

SKORPION

Staraj się być bardziej przewidująca w działaniach swego partnera. Czas zagonił go nadmiernych obowiązków zawodowych a Ty masz żal, że zupełnie nie ma dla Ciebie czasu, nie rozumiejąc, że on musi wykonać coś na już, więc zamiast narzekać zorganizuj mu coś przyjemnego na weekend a na pewno kiedyś Ci się, za to odwdzięczy.

Skorpion nie będący w związku zjedna sobie wiele sympatii u nowo poznanych osób jednak nikt tak naprawdę nie podbije Twego serca i nie znajdziesz nadal tego jedynego. Szukasz wyjątkowego uczucia i wolisz być sama niż zadowolić się byle czym.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.

 

STRZELEC

W miłości i w życiu obowiązuje jedna zasada, ile dajesz, tylko samo dostajesz, tyle, że zapomniałaś o stosowaniu tej zasady i Twoim związku chcesz tylko brać, brać i brać. Twoja połowa ma dosyć nieustannie uprzyjemniać Ci życie i jeśli nie zamienisz się z nią rolami, może zniknąć z Twego życia bez słowa wyjaśnienia.

Jeśli jesteś samotnym Strzelcem będącym w podróży masz szanse poznać naprawdę wyjątkową osobę niestety odległość między Wami sprawi, że relacja może nie przetrwać próby czasu ale wspólne chwile będziesz długo wspominać.

Anioł Tygodnia -ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

 

KOZIOROŻEC

Dbając o ciepło domowego ogniska czasami wymagasz od siebie zbyt wiele, chcesz być perfekcyjna zadowalając partnera pod każdym względem a dodatkowo prowadzisz tylko ze względu na niego dom otwarty i w tym całym rozgardiaszu zapomniałaś o sobie. To odpowiedni moment by dokonać zmian.

Samotny Koziorożec będzie miał naprawdę szanse, żeby jego sytuacja życiowa uległa zmianie, jednak panuj nad emocjami i nie wypowiadaj na głos swoich krytycznych uwag wobec osoby która chce nawiązać z Tobą bliższą relacje.

Anioł tygodnia- ANIOŁ PRZEMIJANIA-Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

 

WODNIK

Nie wykluczone, że nadejdzie czas zrobienia bilansu swego związku, to moment rozliczenia się z tego co naprawdę osiągnęliście wspólnie w tej relacji. Może się okazać, że przez lata bycia ze sobą nie macie zbyt wiele wspólnych wspomnień. Przestań się karmić złudzenia i spójrz realnie na Wasz związek.

Osoby spod tego znaku nie będące w związku czeka przyjemny tydzień, różne flirty, szanse na przygody, a może nawet miłość staną przed Tobą otworem pamiętaj tylko, żeby sprawdzić czy osobą z którą wybierz się na randkę jest stanu wolnego.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ-Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.


RYBY

To dobry czas na tworzenie rodzinnej atmosfery, Ty i partner zaczniecie więcej czasu spędzać razem, wspólne rozmowy wieczorami bardzo Was do siebie zbliżą. Wracasz, zamykasz drzwi i czujesz się dobrze w domu, dopiero teraz odkryjesz jakie to cudowne uczucie.

Samotnej Rybie czas będzie sprzyjał uniesieniom miłosnym. Jednak osoba poznana w sieci nie zawsze może być tą za którą się podaje dlatego podchodź z dystansem do takich znajomości, zaufaj swojej intuicji w tym przypadku.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ SIŁY-Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Porady życiowe, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl