Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 25.11 do 01.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Ten tydzień sprzyja szczęściu rodzinnemu, namiętności, płodności. Będzie dużo radości, razem z partnerem spędzicie wiele radosnych chwil na wzmacnianiu Waszej relacji. Ostanie momenty przynosiły wiele nerwowych sytuacji a teraz nie opuszcza Was poczucie zakochania w sobie. Samotne Barany w miłości nie powinny zawsze brać pod uwagę tylko własne zdanie, czasem mogą się mylić.

FINANSE

W pracy tydzień szybko minie, czeka Ci wiele ciekawych nowych zadań do wykonania ale ze wszystkich poradzisz sobie bez mrugnięcia okiem. Będzie też okazja do nauki czegoś nowego, może rozpoczniesz jakiś kurs albo znajdziesz dla siebie nowe hobby.

ZDROWIE

Unikaj stresów, bardzo szkodzą Twoim nerwom.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Na Twoje drodze może pojawić się osoba która rozpali w Tobie uczucia, jednak rozwój relacji wcale nie będzie łatwy, po bliższym poznaniu okaże się, że dzieli Was odległość a Wasze priorytety na życie różnią się, jednak magicznej siły przyciągania między Wami nie da się ominąć.

FINANSE

Będziesz mieć pewność, że decyzje które podejmiesz jest w nich moc i siła. Postawisz działać, by zaszły pewne zmiany w Twojej karierze zawodowej, zbyt długo spoczywałeś już na laurach, przez co masz wrażenie, że stoisz w martwym punkcie.

ZDROWIE

Zastosuj dietę lekkostrawną.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Tajemniczość nie jest Twoją mocną stroną, jednak przebywanie w tym towarzystwie będzie wymagało nieco od Ciebie zachowania pewnych faktów z twego życia. Musisz jednak liczyć się z tym, że z czasem ta osoba dowie się, iż nie jesteś osobą wolną. Korzystaj z zaproszeń.

FINANSE

Ostanie zdarzenia w pracy wymagały od Ciebie całkowitej odpowiedzialności. Wiesz, że okoliczności zewnętrzne nie zawsze rysują odpowiednią ścieżkę którą chcemy podążać i musimy sami z determinacją dążyć do wybranej przez siebie drogi. Otwórz nowe drzwi i poszerz swoje horyzonty.

ZDROWIE

Nie zapominaj o codziennych spacerach.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Twój partner zaczyna mieć dosyć pewnych sytuacji między Wami, uważa, że trudno Cię rozgryźć nawet po latach znajomości, czasem zupełnie nie wie o co Ci chodzi i tym razem także dojdzie do nieporozumień między Wami, zamiast jednak zamykać się w sobie powiedz wprost co Cię gnębi.

FINANSE

Masz wrażenie, że każdy kolejny dzień w pracy to porażka, ale nie robisz nic by to zmienić, nie potrafisz siebie zmotywować i zacząć wreszcie podejmować jakieś kroki, działania by wyjść na prostą tylko czekasz na to co niesie los. Nie zaciągaj kolejnego kredytu bo wpadasz w błędne koło.

ZDROWIE

Spokój cierpliwość pozytywnie na Ciebie wpłyną

 

LEW
MIŁOŚĆ

Tego nie da się uniknąć, sobotnia impreza w towarzystwie zawodowym będzie tak uda, że los nie ochroni Cię przed zdradą partnera. Jednak jeśli już to się stanie, żyj dalej i nie wracaj myślami do tego. Będziesz miał dużo szczęścia bo zdrada nie wyjdzie na jaw.

FINANSE

Zanim odejdziesz ze starej pracy spróbuj pogodzić się ze wszystkim współpracownikami, nie pal za sobą mostów, bo bywa że wracamy do miejsca z którego odeszliśmy. W nowej pracy będziesz zadowolony gdyż miejsce pracy ma o wiele wyższy standard niż poprzednie.

ZDROWIE

Zregeneruj swoje siły.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu będziesz odbierać liczne dowody zainteresowania od osoby która od dawna ma Cię na oku. Będziesz musiał ustosunkować się jakoś do jej zalotów, albo je odrzucisz albo zaczniesz razem z nią prowadzić te grę miłosną. Panny będące w związku mogą spodziewać się poważnych deklaracji.

FINANSE

Przed Tobą ważne wystąpienie, musisz być dobrze przygotowany, by Twój projekt został przyjęty potrzebne Ci poparcie większości. Najlepszym rozwiązaniem jest pokazanie, że jesteś otwarty na świat i wysłanie pozytywnej energii. Zadbaj o swój entuzjazm.

ZDROWIE

Jeśli masz skłonność do tycia to uważaj na to co jesz, możesz przytyć parę centymetrów w czułych miejscach.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

W Twoim związku mogą się pojawić problemy materialne, zaczęty remont ma wyższe koszty niż to założyliście ale obarczanie winą siebie wzajemnie nie jest najlepszych wyjściem z sytuacji. Na kredyt Was nie stać, pomyślcie może ktoś z przyjaciół Wam pożyczy. Samotni niech korzystają z możliwości każdego wyjścia, miłość może czaić się wszędzie.

FINANSE

Wpadłaś w sidła materializmu, zapomniałaś, że przed wszystkim jesteś istotą duchową i straciłaś cały zapał do pracy, nic już Cie nie cieszy, nowe rzeczy, które teraz mogłaś sobie kupić już tak nie cieszą. Zadbaj o swoje marzenia i zbuduj z nich wspaniałą przyszłość.

ZDROWIE

Pomyśl o basenie!

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Będą okazje do podróżowania, bywania na imprezach, wykorzystaj możliwości jakie niesie los i nie zamykaj się w domu. Możesz poznać wiele wspaniałych nowych ludzi a znajomości z nimi zawarte będą na dłużej niż przez jeden wieczór.

FINANSE

Masz przed sobą ważne zadanie do wykonania, więc jeśli chcesz do swojego zespołu przyciągnąć ciekawe i kompetentne osoby musisz im zaoferować interesujące perspektywy. Razem zobowiążecie się do osiągnięcia maksymalnego zysku i zdobędzie to.

ZDROWIE

Twój stan zdrowia może lekko się pogorszyć.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Zapragniesz swobody, wygody, przygody, nieco samotności i wszystko było by możliwe do zrealizowania gdyby nie to, że jesteś w związku a nie chcesz tego psuć, nie wiesz tylko czy partner zrozumie Twoją potrzebę bycia samemu i pozwoli sobie na taką rozłąkę.

FINANSE

Potrzeba spełnienia zawodowego zaprowadzi Cie do laboratoriów czy bibliotek. Będziesz skłaniała się ku pracy nad sobą i zdobycia nowej wiedzy. Wszystko to co zaczniesz zakończysz sukcesem i wejdziesz na wyższy etap rozwoju.

ZDROWIE

Korzystaj z każdej możliwości podróży.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Tydzień okaże się mniej dynamiczny niż się spodziewałeś, kontakty towarzyskie będą ograniczone, poczujesz się tak jakby wszyscy o Tobie zapomnieli. Humor jednak poprawi Ci weekendowe wyjście, będziesz bawić się jak nigdy a Twoje powodzenie zwiększy się.

FINANSE

Twoje wyniki pracy nie będą dla Ciebie zadowalające w nadchodzącym tygodniu, uznasz, że nie osiągasz tego co miałaś w założeniu nawet w połowie. Będziesz szukać rozwiązania swojego problemu tworząc nowy plan dla swoich działań.

ZDROWIE

Częściej spoglądaj na strzałkę wagi łazienkowej.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Planety nie zamierzają Cie do niczego zmuszać i jeśli sama się nie zmobilizujesz to czas przecieknie Ci przez palce, nim się obejrzysz minie kolejny tydzień a Ty będziesz mieć poczucie straconego życia i uciekających chwil. Jeśli nie masz pomysłu na dalsze życie, zrób sobie jakiś plan.

FINANSE

Przed Tobą czas kiedy podejmiesz decyzje o zmianie w sferze pracy. Uznasz, że zawodowo nie realizujesz się w profesji którą teraz wykonujesz i zmienisz całkowicie tor działania a nawet może zawód. Jeśli planujesz wzięcie kredytu dobrze rozważ czy w Twojej sytuacji jest to właściwa decyzja.

ZDROWIE

Pomyśl o sposobie na uzyskanie równowagi wewnętrznej, może joga lub medytacja?

 

RYBY

MIŁOŚĆ

To czas samodoskonalenia się, pracy nad sobą, poszukujesz nowych dróg w swoim życiu i teraz jest dobry moment by to zacząć. Nikt nie podniesie standardu Twego związku czy życia jeśli Ty sama tego nie zrobisz. Nowa znajomość przyniesie Ci wiele satysfakcji.

FINANSE

Zdasz sobie sprawę, że w interesach rozmowa jest równie ważna jak słuchanie. Zaczniesz więcej czytać by poszerzyć zakres swego słownictwa a także ćwicz swój głos. Pamiętaj, żeby w czasie rozmów zawodowych zawsze okazać lojalność wobec swojej firmy i zachować dyskrecje w wymaganym kierunku.

ZDROWIE
Odżywiaj się zdrowo, ograniczaj mięso lub zrezygnuj z niego.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl