Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 25.11 DO 01.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Barany będące w związku w sumie czeka tydzień spokoju, sen z powiek będą Wam tylko spędzać Wasze kłopoty finansowe i długi, których od dawna próbujecie się pozbyć a jednak nic Wam w tym kierunku nie wychodzi.

Samotne Barany będą miały dogodną okazję do poznania nowych osób, nie powinny bronić się brakiem czasem i z niej skorzystać. Dzięki tej osobie będzie szansa urzeczywistnienia twych marzeń o miłości.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ -Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

BYK

Byki będące jeszcze w związku nie formalnym podejmą ważna życiową decyzje, wyrażą chęć zawarcia związku małżeńskiego. Uznasz, że między Wami jest już tak duża harmonia, że czas najwyższy podjąć zdecydowane życiowe decyzje.

Samotny Byk może mieć poczucie winy, gdyż odrzucił zainteresowania osoby która od dawna chciała być z nim blisko. Teraz trochę żałujesz, bo sumie to była dosyć ciekawa osoba a Ty niesłusznie podejrzewałaś go o złe intencje.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

 

BLIŹNIAK

Miedzy Tobą a partnerem pojawi się nieco agresji i niechęć w swoim kierunku. Będzie pewna awersja wobec siebie wzajemnie. Kłótnie w tym tygodniu Was nie ominą dlatego najlepiej zachować cierpliwość, unikając wzajemnych oskarżeń bo grozi Wam rozstanie.

Osoby spod tego znaku nie będące w związku oddadzą się marzeniom o miłości, każde je ma, każdy o czymś śni ale Twoje są szczególne, zaszywając się w domu marzy Ci się romantyczna przygoda, ale jak chcesz ją przeżyć, we śnie?

Anioł Tygodnia- ANIELKI PRZEWODNIK- Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

 

RAK

Raki będące w związku mogą mieć poczucie osamotnienia, będą mieć wrażenie, że żyją ze sobą ale jakby obok siebie. Taka postawa będzie powodować u Ciebie chęć szukania innego uczucia, które spełni Twoje oczekiwania.

Samotny Rak pozna osobę która jest obdarzona naturalnym autorytetem, między Wami oczarowanie będzie od pierwszej chwili ale Tobie zabraknie pewności siebie i nie raz zadasz sobie pytanie, co on we mnie widzi?

Anioł Tygodnia-ANIOŁ NAWRÓCENIA-Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

LEW

To okres zadowolenia i szczęścia w związku który tworzysz ale uważaj na pokusy, które Cie nie ominą. Możesz zdradzić partnera, a ta zdrada może na zawsze odmienić bieg twego związku mimo, że nie wyjdzie na jaw.

Samotne Lwy czeka wiele radosnych spotkań, imprez w miły gronie. Na spotkaniach będziesz się bawić wyśmienicie, żadnych nie snack nie będzie i mimo, że nikt nie zauroczy twego serca, będziesz miała poczucie, że już dawno nie byłaś taka szczęśliwa.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI-Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

 

PANNA

Panny będące w związku czeka okres domowego szczęścia. Ten tydzień będzie leciał powoli i nie będzie wymagał od Ciebie zbytniego wysiłku ani angażowania się w sprawy partnera. Zróbcie plany na weekend i spędzie go wspólnie.

Panny bez pary czeka tydzień nostalgii i wspomnień. Może odezwać się, ktoś z kim dawno nie miałaś kontaktu a nawet może być radość ze spotkania. Zapragniesz zaprezentować się w jak najlepszym świetle, bardziej zniewalająco ale porzuć nadzieje na wspólny powrót do siebie.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

 

 

WAGA

Waga będąca w związku musi zadbać o poprawę relacji między Tobą a partnerem. Miedzy Wami zaczyna brakować przyjaźni, oddalacie się od siebie, wracając z pracy nie macie o czym ze sobą rozmawiać. To czas by rozwiązać ten problem.

Waga powinna mieć się na baczności, nowo pozna osoba stworzy grę pozorów a Ty jej ulegniesz. Twoje działanie może być nierozważne, zbyt szybko zaufasz a potem będziesz lała łzy, że ktoś Cię skrzywdził.

Anioł tygodnia-ANIOŁ ŚWIATŁA- Anioły pomagają Ci również odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

 

SKORPION

Twoja relacja nie jest na najgorszym etapie a jednak stres jaki Tobie towarzyszy nie sprzyja bliskości między Wami. Powinnaś zadbać o to, by jak najszybciej pozbyć się zdenerwowania ze swego życia inaczej zaczniecie tonąć w zagrożeniach dla przyszłości relacji.

Samotne Skorpiony czekają przyjemne nowiny. Jeśli już wcześniej kogoś poznałaś a teraz czekasz na kontakt to on się odezwie. W weekend będzie szansa wyjścia, nie zmarnuj jej, nigdy nie wiadomo, kiedy spotkasz miłość.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

STRZELEC

Twoja połowa jest naprawdę szczęśliwa, że jesteś z nią w związku, jednak cóż to za związek gdy brakuje w nim moralnego oparcia, spędza samotnie wieczory podczas gdy Ty gonisz za erotyczną przygodą.

Samotne Strzelce czeka tydzień beztroskiego spokoju, ale też Twoje podejście do życia będzie lekkomyślne i niedbałe. Jeśli chcesz naprawdę się zakochać wymagana jest zmiana u Ciebie.

Anioł Tygodnia -ARCHANIOŁ URIEL-Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

 

KOZIOROŻEC

Przed Tobą czas kiedy Ty i partner znajdzie moment rozliczenia się ze swego postępowania wobec siebie. To czas kiedy będziesz mogła przyznać się do własnych błędów i przewinień. Jednak po takiej rozmowie ulży Wam oboje i na nowo wprowadzicie swoją relacje na przyjazny tor.

Samotny Koziorożec powinien zwrócić uwagę na nowe znajomości, które pojawią się w Twoim życiu. Ale o swoje szczęście musisz bardziej zadbać, nie powinnaś zanadto liczyć na łaskawość losu, ani też załamywać się w swojej samotności.

Anioł tygodnia-ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek

 

 

WODNIK

Twoje potrzeby materialne w obecnym czasie są wyższe niż możliwości Twoje i partnera, na tym tle dochodzi do konfliktów między Wami, bo uważasz, że Twoja połowa nie wykorzystuje wszystkich możliwości jakie może jej nieść rozwój zawodowy.

Na drodze samotnego Wodnika pojawi się osoba, która wyzwoli w nim namiętność. Jednak na czułość i bliskość relacji z tą osobą nie ma co liczyć. Musisz dobrze się zastanowić czy nie wyjdziesz z tego ze złamanym sercem.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA-Anioły otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.


RYBY

Twój związek przynosi Ci wiele nieporozumień, zakłopotania, czujesz się w nim jednocześnie szczęśliwa i nieszczęśliwa. Gdy partner jest z Tobą i obok Ciebie rozpływasz się w swoim szczęściu, gdy nie ma dla Ciebie czasu czujesz się zagubiona. Powinnaś przeanalizować swą postawę.

Samotna Ryba dostrzeże swoje życiowe zawiłości, które stoją na drodze do jej szczęścia. To tydzień przemyśleń, w którym odnajdziesz w życiu cel i śmiało wkroczysz na prostą ścieżkę, która prowadzi do miłości.

Anioł Tygodnia-TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl