Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 02.12 do 08.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

W miłości okaż bezinteresowność wobec nowo poznanej osoby i pomóż jej sama z siebie. Przyszłość niesie, że ta nowo zawarta znajomość przyniesie Ci korzyści w postaci zyskania nowego przyjaciela a ostatnio naprawdę oddanych nie masz zbyt wielu wokół siebie.

FINANSE

To czas twórczej samorealizacji, jeśli w pracy pragniesz coś osiągnąć, zyskać więcej musisz sama wychodzić z inicjatywą działania. Z działań teraz podjętych plony zaczniesz dopiero zbierać w przyszłości. Jeśli jesteś Baranem który popełnił błąd zawodowy mniej odwagę się do niego przyznać.

ZDROWIE

Masz skłonność do tycia pomyśl o tym, żeby sport uprawiać bardziej regularnie.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Nadchodzący tydzień niesie Ci wielkie korzyści. Gwiazdy otoczą Cię przychylną mocą i staniesz się bardziej atrakcyjna dla osoby z którą się widujesz już od jakiegoś czasu. Wykorzystaj te dobrą aurę i nie bój się zbliżyć a wyjedzie z tej znajomości trwały związek.

FINANSE

Będzie u Ciebie więcej energii i chęci do działań zawodowych. Jeśli jesteś Bykiem, który niedawno otworzył działalność gospodarczą Twoje przychody się teraz zwiększą co przyniesie Ci wiele satysfakcji i nadzieję na lepsze jutro. Wytycz sobie nową ścieżkę działania, nie bój się sięgnąć po więcej.

ZDROWIE

Wykup karnet na basenie.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Przed Tobą tydzień pełen atrakcyjnych wrażeń ale i nie porozumień, skaczesz z kwiatka na kwiatek i czas najwyższy się zatrzymać. Osoba, którą ostatnio zwodzisz i mamisz obietnicami jest wyrozumiała i cierpliwa ale i ona straciła już ochotę na kontynuację spotkań.

FINANSE

W pracy będziesz musiał być gotowy do podjęcia pewnych działań, nie ominie Cię to, co jest dla Ciebie nieuniknione, może to przykre, że Tobie przypadło do wykonania to zadanie, jest trudne i może nie przynieś spodziewanych efektów ale nie masz wyboru. Bądź uparty w działaniu, nie podawaj się przy pierwszych trudnościach.

ZDROWIE

Zadbaj o suplementy w diecie.

 

RAK
MIŁOŚĆ

To doskonały czas kiedy ważniejsze będzie „my” a nie „ja”. Razem możecie osiągnąć o wiele więcej tylko musisz mu zaufać. On nie chce wykorzystać Twojej osoby, naprawdę mu zależy na Twojej bliskości i ma świadomość, że to co Was łączy jest cenne i może być trwałe. Ty też to zrozum.

FINANSE

Nowe zadania będą źródłem radości ale też źródłem konfliktów, trzymaj wtedy nerwy i emocje na wodzy, bo mogą paść nie potrzebne słowa, które wprowadzą nie zdrową atmosferę wśród współpracowników. Jeśli planujesz wzięcie pożyczki, dobrze się nad tym zastanów czy przyszłościowo jesteś w stanie ją spłacać.

ZDROWIE

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, niech panuje w nim okres harmonii a nie napięcia, jakie Ci ostatnio towarzyszy.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Cenisz wysoko ustabilizowane życie rodzinne, wygodne ale chcesz by domownicy pamiętali o Twoich upodobaniach niestety, Ty nawet nie wiesz jakie oni mają, przez co Wasze domowe konflikty stają się coraz bardziej poważniejsze i jeśli w końcu nie porozmawiacie ze sobą szczerze, powrót do domu z pracy, nie będzie już tak miły dla Ciebie.

FINANSE

Na niwie zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo przypadnie Ci do gustu. Widać, że będziesz zadowolony z tego co przyniesie Ci los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania a nikt jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, gdy dopniesz swego.

ZDROWIE

Może czekać Cię spadek odporności.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Twoje życie uczucie będzie kwitło, stały parter będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek, dogadzając Ci po każdym względem jednak pojawią się nowi adoratorzy co zachwieją poczuciem stabilizacji między Wami.

FINANSE

Możesz być rozczarowana nadchodzącym tygodniem podjęłaś wiele wysiłków by zrealizować wytyczony sobie cel jednak niestety ale efekty Twoich działań nie okazały się skuteczne. Jednak zamiast przejmować się sytuacją wyznacz sobie nowy plan działania.

ZDROWIE

Uważaj na urazy czy otarcia zwłaszcza mechaniczne.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To tydzień spokoju, w stałych związkach nie będzie większych wzruszeń, każde z Was będzie wykonywało swoje codzienne zadania, będzie przyjemnie ale nudo co da się zauważyć już pod koniec tygodnia. Wagi singel-ki zyskają sympatię kogoś o czyje uczucia dawno się starają.

FINANSE

Będziesz pewniejsza siebie i aktywniejsza, nawiążesz nowe znajomości zawodowe dzięki którym ujrzysz swoją pozycję zawodową zupełnie w innym świetle. Stwierdzisz, że on dawana tkwisz w miejscu i nie rozwijasz się zawodowo, do działań ruszysz z nową energią.

ZDROWIE

To czas na upragniony wypoczynek, wykorzystaj to.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Pohamuj swój temperament inaczej pod wpływem emocji możesz zrobić coś, co czego będziesz bardzo żałował. Dobrze by było zachować rozsadek a wyjdziecie z tego bez szwanku, jeśli się zapomnisz, możesz bardzo narozrabiać, jednak efekty Twoich działań zobaczysz dopiero w przyszłości.

FINANSE

Skorpiony będące na etapie szukania pracy los może zaskoczyć, propozycja pracy spadnie na Ciebie z zupełnie nie spodziewanej strony. Pamiętaj tyko by dobrze przygotować się do rozmowy zdobywając wiedzę na temat zadań do wykonania na tym stanowisku.

ZDROWIE

Złość wypocisz na siłowni.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

W stałych związkach nastąpią bardzo pozytywne zmiany Ty i partner zaczniecie mówić o swoich potrzebach, nie będziecie już unikać drażliwych tematów. Twoja połowa przestanie nieustanie narzekać i zamartwiać się na zapas, co Cię niezmiennie ucieszy.

FINANSE

Ostatnio unikasz ryzyka zawodowego przez co Twoja pozycja stoi w miejscu a Tobie wcale nie przynosi satysfakcji, wręcz przeciwnie czujesz się usidlona i nie wiesz co z tym zrobić. Konsekwencje wyznacz sobie nowe cele do realizacji. Unikaj nie planowych wydatków.

ZDROWIE

Mogą pojawić się zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Bywa, że los zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie na Twojej drodze pojawi się miłość, która Cię zaskoczy, w tym czasie będziesz kwitła , promieniowała szczęściem ale takie niespodzianki gwiazdy szykują tylko dla Koziorożców urodzonych w grudniu.

FINANSE

Nowa praca i nowe zdania do wykonania przyprawiają Cię o ból głowy, nie wiesz czy sobie poradzisz i czy dogadasz się ze współpracownikami. Dobrze zrobisz jeśli porozmawiasz sama z siebie z najbliżej otaczającymi Cię osobami bo sprawiasz wrażenie chłodnej.

ZDROWIE

Słabe tętnice i żyły.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Nieporozumienia z partnerem i bliskimi Ci osobami wkrótce przejdą do historii a Ty znów poczujesz się kochana i doceniana przez osoby z którymi pragniesz być blisko. Jednak podstawową zasadą jest dotrzymywanie przez Ciebie obietnic złożonym innym.

FINANSE

Nowe profity finansowe poprawią Twój nastrój, jednak zanim rzucisz się w wir wydatków pamiętaj, że poprawa jest tylko chwilowa i wydaj wszystkich pieniędzy od razu. W pracy będziesz musiała więcej planować żeby podołać wszystkim obowiązkom.

ZDROWIE

Twoje ciało potrzebuje masaży lub zabiegów antycellulitowych.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Ten tydzień zleci Ci bardzo szybko, większość czasu spędzisz na rozwiązywaniu drobnych ale męczących problemów bliskich Ci osób. Jednak mimo to, będziesz optymistycznie nastawiona do życia przez co ludzi będziesz przyciągać do siebie jak magnez. Koniec tygodnia zarezerwuj na odpoczynek.

FINANSE

Praca zawodowa będzie wymagała od Ciebie więcej kreatywności, prowadzisz działalność już dziś pomyśl o wysłaniu kartek świątecznych swoim najważniejszym klientom, jeśli chcesz wyrobić się ze wszystkim musisz mieć wszystko dokładnie zaplanowane.

ZDROWIE
Wybierz się do kosmetyczki lub fryzjera.

 

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl