Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 02.12 DO 08.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Tydzień nie zwiastuje większych nie powodzeń ani konfliktów, remont dobiega końca, na weekend macie zaplanowany krótki wyjazd tylko we dwoje więc ten przyjemnie spędzony czas naładuje Wasze akumulatory miłości do siebie.

Samotny Baran na swoje drodze spotka osobę subtelną i wrażliwą, niestety Twoje czasem zbyt narwane zachowanie i mówienie wprost tego co myślisz może zrazić go/ją do Ciebie. Lepiej zachowaj emocje na wodzy.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ- Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

BYK

Czeka Cię próba związku, na jaw wyjdzie jak bardzo jesteś pełen zrozumienia i tolerancji wobec wybryków swojego partnera. Mimo tego, że na imprezę wybrał się bez Ciebie to zachowaj spokój sytuacji i nie daj się wyprowadzić z równowagi a Twoja relacja przetrwa kolejne miesiące.

Byk bez pary pozna osobę z którą nic nie jest pewne i nie ma utartych metod działania a także nie obowiązują żadne reguły. Nowo poznana osoba zechce szybko zaciągnąć Cie do łóżka i jeśli nie szukasz przygody tylko miłości zrezygnuj z tej znajomości.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek

 

BLIŹNIAK

Twoje życie rodzinnie ulegnie zmianie, jeśli od dawna marzysz o dzieciach w związku Twoja połowa powie słowa na które czekasz od wielu miesięcy; bierzmy się do roboty. Jeśli Twój związek nie jest jeszcze zalegalizowany możesz spodziewać się oświadczyn.

Samotny Bliźniak ten tydzień nie spędzi w domu a na poszukiwaniu drugiej połowy. Osoba poznana w towarzystwie wyda Ci się interesująca, jej/jego powaga i stateczność zachwycą Twoją niestałą duszę. Niestety ale beztroskich spóźniań na randkę on/a nie zaakceptuje.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

 

RAK

W związku życie uczuciowe Raków będzie kwitło, Ty i parter, spędzicie ze sobą więcej czasu niż w ostatnich tygodniach, razem poruszcie drażniące Was kwestie zadłużeń i dochodów i nawet nie skończy się to konfliktem co będzie dziwne dla Ciebie.

Samotny Rak rozczaruje osobę która już jakiś czas temu wpadła mu w oko, teraz będzie szansa ponownego spotkania i nie wytłumaczysz się tak łatwo z braku telefonu, choć obiecałaś zadzwonić. Powiedzenie; przepraszam zgubiłam Twój numer może raz na zawsze przekreślić Twoje szanse.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioł uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

 

LEW

Twój partner poprosi Cię o pomoc w sprawie, która jet dla Ciebie drażniącym tematem, nie jesteś skąpa ale pożyczenie tak sporej kwoty pieniężnej o jaką poprosi Cię Twoja połowa jest dla Ciebie nie lada wyzywaniem, mimo miłości do niego zabezpiecz się jakąś umową.

Na drodze samotnego Lwa stanie osoba, która bardzo go oczaruje, nowo poznana osoba będzie za wszelką cenę starła się popisać przed Tobą z racji czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum a dopiero na samym końcu będzie starała się zaciągnąć Cię do łóżka.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ NAWRÓCENIA -Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

 

PANNA

Możesz usłyszeć słowa które zaskoczą Cię, Twoja połowa wyzna Ci, że ma szerokie zainteresowanie i potrzebuje wyzywań i życie codzienne nudzi go z Tobą lecz zamiast zrywać, zastanów się może jednak ma rację i stwórz dla Was nowe zajęcia, które okażą się źródłem radości.

Samotna Panna ma szanse na poznanie miłości życia, nie powiesz o nim inaczej jak chodzący konkret, a jeśli nie ulegniesz mu od razu roztoczy przed Tobą swój cały czar. Randki z nim zapamiętasz na długo.

Anioł Tygodnia –ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wam

 

WAGA

W miłości czasem warto zachować rozsądek, czasem reagujesz zbyt emocjonalnie na błędy i wady Twego partnera, ale złe wiatry szybko miną między Wami i przyjdzie czas słodkich pojednań. Razem potrzebujecie więcej podniet i zmian.

Waga bez pary pozna kogoś, kto gra rolę zagubionej istotki a tak naprawdę bądź czujna bo ta osoba może Cię tylko wykorzystać do roli pocieszyciela złamanego serca. Gdy rany będą wyleczone zniknie z twego życia bez słowa wyjaśnienia.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

 

 

SKORPION

Jesteś wszędzie tam gdzie coś się dzieje, ale Twój partner nie nadąża za Twoim temperamentem, jeśli chcesz zachować trwałość uczuć między Wami poświęć więcej czasu na Wasz związek a mniej na potrzeby i problemy innych.

Samotny Skorpion, który jeszcze nie dawno był w związku znów dostrzeże nadzieje na lepsze jutro. Osoba z którą rozstałeś się jakiś czas temu a właściwie ona z Tobą, nawiąże ponownie kontakt i będzie składać propozycje powrotu do siebie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

 

STRZELEC

Twoje relacje z bliską Twemu sercu osobą zyskają nowy początek. W Twoim związku ożyje świeżość uczuć a Ty i Twój partner zbliżycie się do siebie na nowo, co szybko zostanie zauważone przez Waszych wspólnych znajomych.

Strzelec który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia może być zaskoczony. Twoja samotność dobiega końca a na Twojej drodze pojawi się właściwa osoba. Gdy się poznacie nie możesz zachować się obojętnie i czekać nie jej krok, bo tym razem on należy do Ciebie.

Anioł Tygodnia-ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

 

KOZIOROŻEC

Ty i partner przekonacie się, że w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku możecie dojść do większego porozumienia niż zarzucając się wzajemnymi pretensjami, kto winy atmosfery między Wami.

Twój wysiłek samotny Koziorożcu zaowocuje kilkoma randkami jednak znajomość nadal rozwija się opornie i czasem lepiej odpuść niż tracić czas, marząc że druga strona wykaże więcej inicjatywy.

Anioł Tygodnia –ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnera

 

WODNIK

Możesz spodziewać się niespodziewanych wyznań ze strony osoby z którą od dawna jesteś w związku, jednak pilnuj żeby Twój partner nie wycofał się z danych Ci obietnic. Zadbaj jednak o to, żeby Wasz dom był miejscem do którego chętnie się wraca.

Wodnik który nie ma jeszcze pary spędzi tydzień na przyjemnych flirtach, jakoś zabraknie Ci ochoty do bardziej intensywnego działania i tydzień spędzisz samotnie w domu, co najwyżej w odwiedzinach u przyjaciół.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

RYBY

Jeśli masz plany związane z Waszą przyszłością nie bój się o tym powiedzieć swojemu partnerowi, wspólne zamieszkanie bądź zmiana miejsca zamieszkania wyjdzie Wam tylko na dobre. Uważajcie przy zakupach na raty możecie wpaść w finansową pułapkę.

Ryba bez pary pozna osobę, która może wykorzystać jej dobre i wrażliwe serce. Nowo poznana osoba będzie sprawiała wrażenie zagubionej życiowo a Ty zlitujesz się nad nią i weźmiesz pod swoją opiekę.


Anioł Tygodnia-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 
Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl