Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 09.12 do 15.12.2013
Autor:
Anna Bell


BARAN
MIŁOŚĆ

Jesteś osobą żywiołową i spontaniczną, ale w tej relacji ważne jest opracowanie strategii i rozwijanie jej w zgodzie z obowiązującymi zasadami oraz rytmem. Niczego nie przyśpieszaj, niczego nie omijaj. Uzbrój się w cierpliwość a stworzysz harmonijną i udaną relacje.

FINANSE

Filozoficzne podejście do życia może ci ułatwiać rozwiązywanie problemów ale tym razem musisz więcej działać, a mniej mówić. Ogólny bilans tygodnia okaże się pozytywny, zarobisz dodatkowe pieniądze jednak sprawy urzędowe mogą przeciągnąć się do następnego tygodnia.

ZDROWIE

Zadbaj o swoje skołatane nerwy i wycisz emocje.

 

BYK
MIŁOŚĆ

To nie jest moment na podejmowanie życiowych decyzji, jeśli myślisz o rozstaniu wstrzymaj się z tą decyzja do końca roku, bywa, że czasem na koniec roku miewamy gorsze dni, chcemy wejść w nowy rok z czystą kartą a już w połowie roku żałujemy swoich wyborów. Pozwól bliskim Ci osobom odkryć swoje słabości,  a dopiero potem zadecyduj.

FINANSE

Rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom, podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z wyższą sferą może okazać się dla Ciebie zbyt negatywne w skutkach. Nie pokój się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkiej pożyczki.

ZDROWIE

Rozwijaj dar wymowy i jasność myślenia.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Los może założyć Ci na nos różowe okulary i poprzez te szkła będziesz oceniać osobę z która zechcesz stworzyć związek, po bliższym poznaniu okaże się, że najwyraźniej pomyliłaś się w jego ocenie, dlatego bądź ostrożna i nie spiesz się by wejść w bliską relacje.

FINANSE

Teraz jest dobry moment żebyś umocniła swoją pozycje zawodową. Zadbaj o lepsze relacje z najbliższym otoczeniem współpracowników. Zwrócić też na to, żeby rozwijać swój intelekt i wykorzystywać wiedzę jaką uzyskałeś do tej pory.

ZDROWIE

Zadbaj o lepszą kondycję fizyczną

 

RAK
MIŁOŚĆ

Tydzień okaże się mało dynamiczny, w stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie w kierunku osób trzecich, możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.

FINANSE

Nadejdzie odpowiedni czas żeby ustabilizować swoją pozycje, jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się jak z najlepszej strony,  a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Mniej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.

ZDROWIE

Nie popadaj w melancholię tylko wyjdź do ludzi.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Dla Ciebie to dobry moment na gruntowne porządki, czas na zmiany, trzeba usnąć ze swego życia wszystko to, co jest już nie aktualne, zwłaszcza musisz pozbyć się niefortunnych znajomości, niektórych i tak dni wydaja się policzone, pozostałe ograniczają Twoją życiową energię.

FINANSE

Masz ochotę rozpocząć nowy projekt dobrze się zastanów zanim podejmiesz jakikolwiek krok. Będąc na obecnej pozycji nie możesz ryzykować utartą pracy nie mając nic w zanadrzu. Popracuj nad tym, by podtrzymywać nowe kontakty.

ZDROWIE

Przebywaj w przestronnych pomieszczeniach żeby wyciszyć swoje nerwy.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Czasem trudno Ci zrozumieć sens Twego cierpienia i zadajesz sobie tyle razy pytanie, dlaczego to Ty zostałaś porzucona a nie ona. Nie zamykaj się jednak w sobie, wyjdź do przyjaciół, odczujesz z ich strony wiele miłości i akceptacji a szybko pokonasz swe smutki. Czasem coś musi przeminąć.

FINANSE

To dobra chwila żeby odkurzyć ambicje i zarzucone plany, zbyt długo tkwisz już w miejscu a w Twojej karierze nie wiele się dzieje. Jeśli jednak zrealizowałaś wszystko co miałaś wcześniej zaplanowane i teraz stoisz w miejscu od dłuższego czasu pomyśl o dokształceniu się

ZDROWIE

Zadbaj o cerę i włosy.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Prognozy na ten tydzień są optymistyczne dla Wagi z pierwszej dekady. Wagi będące w związku odczują jakie wartości niesie rodzina i zaczną jeszcze bardziej dbać o swoich bliskich, samotne Wagi mają szanse na zawarcie interesującej znajomości.

FINANSE

Nie warto walczyć będąc na straconej pozycji, decyzja w Twoim kierunku została już podjęta, powinnaś się cieszyć, że zamiast zwolnienia jest przeniesienie do innego działu a to, że pensja niższa , no cóż będziesz miała okazje rozejrzeć się po rynku pracy.

ZDROWIE

Masz skłonności do tycia, omijaj cukiernie.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Ty i Twój parter za wszelką cenę stracie przetrwać się trudne chwile. Uważasz, że nic ani nikt nie jest w stanie Was rozdzielić: ani przymusowe wyjazdy, ani brak pieniędzy, ani rodzina a jednak coraz rzadziej rozmawiacie o przyszłości.

FINANSE

Twoja pozycja tkwi w okresie zawieszenia, nawet nie wiesz, co mogłabyś zrobić dalej, jeśli jednak nic konkretnego nie przychodzi Ci na myśl, zajmij się poznaniem ludzi z branży, czasem warto skorzystać z doświadczenia innych. W przyszłość spoglądaj z większym optymizmem.

ZDROWIE

Zwróci większą uwagę na funkcjonowanie swego organizmu. To dobry moment na rzucanie nałogów.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Zbyt kurczowo trzymasz się tego co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową.

FINANSE

Masz bardzo pasjonujące hobby które Cię inspiruje, czasem warto połączyć pasje z osiąganiem zysków, wtedy praca stanie się dla Ciebie przyjemnością a nie złem koniecznym. Już teraz zapisz się na kurs językowy który podejmiesz od nowego roku.

ZDROWIE

Zadbaj o formę, gdyż strzałka wagi łazienkowej idzie w górę.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu nie zaszywaj się w domu jeśli jesteś Koziorożcem z grudnia, możesz być pewna, że w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która odmieni Twoje życie. Jeśli w Twoim sercu tli się jeszcze niepowodzenie z przeszłości, wystrzegaj się robienia porównań bo zaprzepaścisz szanse.

FINANSE

Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów zanim się zgodzisz, masz i tak wiele pracy a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie męczące nawet jeśli zarobki będą wyższe.

ZDROWIE

Ostrożnie prowadź i patrz pod nogi.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Tydzień w miarę przyjemny bez większych kłopotów osobistych, jednak zwrócić uwagę na finanse Twego partnera, zdaje się, że na pewne sprawy przymykasz oko, tylko po to by nie wywoływać kłótni a jednak, z powodu jego niekończących się długów stale czujesz niepokój.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz mogła kontynuować to co zaczęłaś nieco wcześniej, dokończysz cele, które od dawna wiszą na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty zainteresuj się sztuką, z pewnością ostatnio jest trochę do narobienia w tej dziedzinie.

ZDROWIE

Jeśli coś zacznie Ci dolegać, czym prędzej idź do lekarza.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu sprawy rodzinnie postawisz na pierwszym miejscu zwłaszcza na koniec tygodnia. W swoim związku poszukujesz nowej drogi ku doskonałości relacji, zadajesz trudne pytania, Twój partner może nie mieć tak uduchowionego podejścia i czasem będzie miał poczucie totalnego zagubienia, nie wpłynie to jednak na pogorszenie relacji.

FINANSE

Pojawi się propozycja zmiany pracy, chociaż pięknie brzmi, a zarobki wydają się naprawdę świetne podejdź do tego z dystansem, może się okazać, że to owszem sama oferta jest świetna ale krótkoterminowa. Wzbogać swoje sposoby poznawania świata.

ZDROWIE
Wyjdź choć na pięciominutowy spacer.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl