Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 09.12 DO 15.12.2013
Autor:
Anna Bell

 

 

BARAN

To czas kiedy Ty i partner przejdziecie pomyślnie kolejną fazę Waszego związku. Wasza relacja umocni się, stanie się bardziej dojrzała, pojawią się wspólne plany na przyszłość, które będą bardziej zmaterializowane jak wspólne zamieszkanie a może nawet wspólne kupno mieszkania.

Samotny Baran ma szanse na poznanie wśród ludzi osoby która sprosta jego wymaganiom, nieco romantyczną ale i dominującą o silnej osobowości, jednak jeśli nie podejmiesz kroków by poznać go bliżej okazja może Ci przejść koło nosa.

Anioł Tygodnia – ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cie na wymarzoną miłość.

BYK

Trudności jakie niosły ostanie tygodnie powoli zostają zażegnane, kilka poważnych rozmów podjętych jeszcze w tym tygodniu ostanie zakończą kryzys który od dawna próbujecie pokonać. Nie unikniecie konfliktów ale zrozumienie drugiej strony prawi, że szybciej uda się znaleźć kompromis.

Samotna Pani byk w przyjaznej atmosferze zawrze interesującą znajomość, która ma szanse na ciąg dalszy, on wykaże stosunkowo dużo zainteresowania, będzie dzwonił z zaskoczenia nawet częściej niż raz dziennie, niestety jest obawa, że szybko znudzi Ci się ta osoba.

 Anioł Tygodnia- ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł ten Byków będących w  związku pozwoli pozbyć się wszelkich napięć jakie zrodzą się w relacji; samotnym pozwoli zrozumieć ich samotność.

BLIŹNIAK

Zapowiada się dobry tydzień pod warunkiem, że nie będziesz rozmieniał się na drobne i szukał dziury w całym a także wymagane jest działanie fair wobec swojej połowy. Jeśli zaś w Twojej głowi tli się myśl o soku w bok trudno o uczciwość w relacji. Zaplanuj weekend tylko dla Was to ożywi Wasze uczucia.

Samotne Bliźniaki będą eksperymentować, poznawać nowe osoby, sprawdzać czy ona odpowiada jego wymaganiom, czy jest namiętna, czy ma dobrą kondycje fizyczną, niestety Twój test może go zniechęcić do Ciebie.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ – wskaże ci drogę jaką trzeba iść by doznać w miłości spełnienia.

 

RAK

Jeśli zależy Ci na przetrwaniu relacji wyjdź ze swojej skorupy, nie bój pokazać się swojemu partnerowi swoich najważniejszych zalet jak wrażliwość czy intuicję, jeśli będziesz stale wspominać przeszłość oraz to, że bliska Ci osoba może Cię zranić tak jak były partner, nie uda Cię rozwinąć tego związku.

Samotny Rak w tym tygodniu nie będzie miał raczej ochoty na miłosne podboje, bardziej się skupi na domowych porządkach niż szukaniu tego jedynego. To dobry moment, żeby też zadbać o siebie, zrobić porządki nie tylko w domu ale i w znajomościach, niektóre tylko Cię ograniczają.

Anioł Tygodnia – ANIOŁ NAWRÓCENIA - Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerką.

 

 

LEW

Jesteś znudzona związkiem, jednak zamiast myśleć o odejściu otwórz się na nowe emocjonalne doznania ze swoim partnerem, możesz wprowadzić powiew świeżość do Waszego związku, pomyśl więcej o tym co możecie robić wspólnie, jakąś hobby, pasje. Naucz się rozpoznawać prawdziwe piękno między Wami.

Lew bez pary zacznie bardziej intensywnie korzystać z życia, postanowisz się rozwijać, zawierać nowe znajomości, nie będziesz szukać miłości na siłę, raczej liczysz to, że to będzie miłość przypadkowo poznana od pierwszego wejrzenia.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

PANNA

To dobry moment żeby powrócić do przeszłości jeśli chodzi o Waszą bliskość, przypomnij sobie jak to było na początku między Wami,co wtedy Was fascynowało, za co pokochałaś tego człowieka a za co on Ciebie, pozwól Wam na nowo odkryć przyjemność płynąca z autentyczności bliskości.

Samotna Panna postanowi być bardziej twórcza by znaleźć miłość, już wiesz, że czekając tylko na nią zbyt długo jesteś samotna. Założenia konta na portalu randkowym jednak nie oznacza, że zrobiłaś milowy krok w tym kierunku.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

WAGA

Spadną na Ciebie problemy partnera, co może popsuć dobre relacje między Wami, zamiast jednak wpadać w złość, wykaż się rozwagą, nie działaj pospiesznie, nie wyciągaj pochopnych wniosków, a unikniesz błędów i pułapek. Problemów finansowych nie rozwiążecie kolejnym kredytem.

Waga bez pary odkurzy dawną znajomość, prognozy, że relacje na nowo uda się wskrzesić są naprawdę świetne, wtedy oboje byliście w związku i nic między Wami nie wyszło, teraz oboje jesteście samotni, więc zadbaj o to, by doszło do spotkania między Wami a nie tylko rozmowy telefonicznej.

Anioł Tygodnia -ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem.

 

SKORPION

Ten tydzień wymaga od Ciebie podjęcia ostatecznych decyzji co do przyszłość Twojego związku. Musisz się zastanowić czy jesteś w stanie wybaczyć błędy Twojemu partnerowi czy jednak Twoje urazy są tak silne, że nie potrafisz zapomnieć. Zaakceptuj to, że Twój partner jest inny niż Ty i nie wyznaje tych samych zasad.

Samotny Skorpion który już jakiś czas temu zawarł interesującą znajomość uzna, że udało się przejść przez kolejna fazę a on/a nadal jest zainteresowana kontynuowaniem rozwoju tej relacji Jednak skup się na tym, żeby randki między Wami były częstsze niż raz na dwa tygodnie.

Anioł Tygodnia -ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

 

STRZELEC

Nie lubisz monotonni i rutyny ale właśnie takimi słowami potrafisz tylko określić Twój związek. Zrób coś z tym, bo pole działania jest zarówno otwarte dla Ciebie jak i partnera, a Ty, tylko narzekasz, a on może nawet nie wie, jak bardzo nudzisz się w związku a Waszą relację ocenia jako stabilną a nie nudną.

Strzelec bez pary zakończy pewien etap swojej podróży, stwierdzisz, że szukanie miłości na siłę do tej pory w niczym Ci nie pomogło a nowe znajomości przetrwały najwyżej trzy miesiące. Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem odpoczynku i rozliczenia się ze swoich poczynań.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

KOZIOROŻEC

Dyscyplina to słowo dobre w pracy ale nie w związku. Owszem odpowiedzialność jest ważna ale czasem można poluzować i wprowadzić nutkę wolności. Zadbaj o więcej przyjemności dla Was, strać na nowo głowę dla swojej miłości.

Samotny Koziorożec nie za bardzo ma ochotę na miłośne podboje, osoba na której skupiłaś swe zainteresowania nie odwzajemnia w ogóle Twojej adoracji, może czas sobie odpuści i poszukać nowego obiektu westchnień.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

 

WODNIK

Wasze kłopoty finansowe skomplikowały zupełnie relacje między Wami, oskarżacie siebie wzajemnie kto z Was jest winien tej sytuacji. Zupełnie oddaliście się od siebie i nie znajdujesz rozwiązania jak dogadać się na nowo z partnerem. Spróbujecie przeprowadzić poważną rozmowę tylko we dwoje, bez wtrącania osób trzecich.

Samotny Wodnik wejdzie w znajomość jako ta trzecia. Powinnaś dobrze się zastanowić czy warto angażować się w tą relację, ile ona Ci da szczęścia w miłości a w jakim stopniu złamie Ci serce. Pamiętaj o docenianiu swego przeciwnika, nawet jeśli on twierdzi, że to prawie skończone.

Anioł Tygodnia-ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

RYBY

Twój stosunek do partnera ulega ostatnio oziębieniu, uważasz, ze Wasze drogi zupełnie się rozchodzą, gdyż Twoja połowa oddała się karierze a Ty nie cenisz tak wysoko zabiegania o dobrą pozycje w pracy. Jeśli sama nie zaczniesz szukać kompromisów między Wami, trudno mówić wspólnej przyszłości.

Samotna Ryba ma szanse przeżyć bardzo romantyczną przygodę, z góry wiesz, że to będzie tylko przygoda ale osoba, która będzie zabiegała o wejście z Tobą w tę namiętność bardzo przypadnie Ci do gustu.

Anioł Tygodnia-ARCHANIOŁ MICHAŁ-Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl