Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 16.12 do 22.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Jeśli jesteś na etapie szukania miłości to będzie okazja, żeby szybko zrealizować te pragnienia, tylko nie zachowuj dumy i nie ukrywaj tego, że mężczyzna naprawdę wpadł Ci w oko. Masz świetną możliwość żeby „zanurzyć” się w tym co nie znane więc nie przegap tego.

FINANSE

W życiu zawodowym pojawią się u Ciebie utrudnienia które negatywnie wpłyną na realizowane przez Ciebie zadania. Niestety nie zapowiada się na szybkie rozwiązanie spraw bądź czujny, gdyż z tego powodu mogą być nieprzyjemności.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na metody leczenia naturalnego.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Ucieczka ze związku nie jest wyjściem z sytuacji, problemy trzeba rozwiązywać a nie od nich uciekać. Usiądzie, porozmawiajcie, zrób partnerowi miła niespodziankę, zadbaj o to, żeby wyjścia z sytuacji nie szukać samemu tylko we dwoje.

FINANSE

Przyzwyczaiwszy się do swojej pozycji zawodowej nawet nie myślisz, że można by było coś zmienić, utknęłaś w miejscu, w swojej rutynie, nie podążasz drogą ku rozwojowi. Jednak Twoje finanse nie są u Ciebie powodem do dumy.

ZDROWIE

Możesz odczuwać osłabienie siły życiowej

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Nie musisz szukać wyjaśnień ani tłumaczeń decyzji które podejmujesz, to Twoje życie i Ty decydujesz o tym, jak chcesz je przeżyć, jeśli Twoje decyzje są impulsywne to znak, że prowadzą Cię uczucia, zaufaj swojej intuicji.

FINANSE

Wysiłek jaki poniosłaś na poprawę finansową swojej firmy nie przyniósł żadnego rezultatu, jeśli winą obarczasz za to tylko sytuację na rynku, a nie to, że jako szefowa, nie potrafisz dobrze zarządzać jesteś w błędzie, pomyśl o szkoleniu w tym kierunku.

ZDROWIE

Twoje blokady energetyczne są źródłem wielu chorób.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Czas na dokonanie wyboru już minął, teraz musisz się zdecydować z kim chcesz wejść w oficjalny związek, najlepiej przy dokonywaniu wyboru oceń partnera po podejściu do spraw codziennych, czy przejmuje inicjatywę i aktywnie działa czy raczej omija ten teren.

FINANSE

Będziesz niezwykle zadowolona z obrotu sytuacji, wreszcie uda się wyjaśnić te niezwykle skomplikowaną sprawę na którą pracujesz już od wielu tygodni. Gwiazdy przestrzegają by nie szaleć z wydatkami świątecznymi.

ZDROWIE

Przy drobnych dolegliwościach zastosuj techniki ziołolecznictwa.

 

LEW
MIŁOŚĆ

To czas kiedy Twoja pewność siebie będzie szczególnie widoczna, dzięki temu też odegrasz ważną rolę w życiu pewnego mężczyzny, który oczaruje Twoje serce a Ty jego. Planuj każde spotkanie z nim, nie zostawiaj niczego na pastwę losu.

FINANSE

To dobry moment dla Ciebie, jeśli prowadzisz własną działalność bądź pracujesz na własny rachunek uda Cię zarobić niezwykle dużo pieniędzy. Wszelkie zadania do wykonania także zrealizujesz z łatwością więc swoja dobrą passę wykorzystaj do maksimum.

ZDROWIE

Mogą Ci dokuczać różnego rodzaju nerwobóle.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Stoisz przed ważną decyzją i szukasz nauczyciela który pokaże Ci drogę do prawdy, jesteś gotowa przyjąć pomoc, ale tak naprawdę to Twoje życie i decyzje musisz podejmować sama. Rady możesz tylko wysłuchać, porównać z tym co Ty sama myślisz. Jeśli szukasz odpowiedź po co w ogóle zaczęłaś związek bez przyszłości to już za późno, teraz rozważ czy zakończyć czy trwać w tym dalej.

FINANSE

Trudności losowe które pojawią się na Twojej drodze zawodowej szybko i szczęśliwie się zakończą, dzięki czemu unikniesz zdenerwowania. Jest szansa, że to właśnie Ty zdobędziesz nagrodę jako pracownik roku.

ZDROWIE

Mogą pojawić się kłopoty z trawieniem wynikające z błędów w diecie.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Tydzień zapowiada się przyjemnie, w związku czas stabilizacji i spokoju, jedyne co powodować będzie napięcie między Wami to wybór gdzie najpierw jedziecie na święta. No cóż, sprawa nie jest łatwa i już od dawna spędza Ci sen z powiek a decyzji jak nie ma, tak nadal nie będzie.

FINANSE

W tym tygodniu musisz szczególnie uważać na to by nie utracić swojej posady, będą zwolnienia i to właśnie Ty jesteś pod lupą szefów, więc postaraj wykazywać się z jak najlepszej strony. Informacje ze strony współpracowników, kto straci posadę są bezsensowne, gdyż tak naprawdę nikt jeszcze nie został wytypowany.

ZDROWIE

Aby przyspieszyć powrót do zdrowia zalecany jest wyjazd leczniczy.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Kiedy się na coś uprzesz, nie sposób Cię inaczej przekonać ale stosowanie siłowych rozwiązań nie jest najlepszym wyjściem by rozwiązać problem. On jest równie uparty jak Ty, jeśli nie ustąpisz i nie zachowasz więcej spokoju wspólne życiem razem stoi pod znakiem zapytania.

FINANSE

Jeśli od dawna pracujesz nad realizacja bardzo trudnego zadania, zdobyciu wpływowego klienta to teraz uda Ci się zrobić prawidłowy krok dzięki czemu osiągniecie cel jest już naprawdę bliskie. Pamiętaj o szybkim terminie podpisania umowy, jeśli usłyszysz pozytywną odpowiedź na pytanie o współpracę.

ZDROWIE

Zalecany większy ruch i wysiłek fizyczny.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

W związku znajdź przed wszystkim siebie, utożsamiasz się z partnerem, robisz to czego on pragnie i popadasz w coraz to większe przygnębienie, że coś w Twoim życiu jest nie tak, niby masz wszystko a jednak masz wiele wątpliwości, czy tak właśnie ma wyglądać Twoje szczęście w związku.

FINANSE

W pracy pojawią się kłótnie ze współpracownikami, możesz poczuć się oszukany przez jednego z nich. Od dawna pomagałaś w ważnym projekcie ale śmietankę spiła tylko jedna osoba, Ty nawet nie dostałaś słowa pochwały ani dziękuje.

ZDROWIE

Pomyśl o zabiegasz upiększających.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Szczęście w miłości będzie Ci sprzyjać, los ześle Ci szanse odnowienia dano zerwanej znajomości, od Ciebie zależy czy zechcesz skorzystać z zaproszenia czy raczej uznasz, że to sprawa dawno zamknięta i nie ma co wracać do przeszłości.

FINANSE

Tydzień niesie czasowe problemy w sferze zawodowej, mimo tego, że są one czasowe nie można wykluczyć, iż poprawa sytuacji nie nadejdzie zbyt szybko. Powrót do pełnej stabilizacji może się znacząco opóźnić.

ZDROWIE

Może Ci dokuczać przeziębienie.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Miłość czasem przynosi łzy i tym razem będzie to u Ciebie, rozstanie z kimś bliskim bardzo Cię zaboli, ale nie możesz nic zrobić, bo nie Ty podjęłaś decyzje o rozstaniu a druga strona. Zdrada, która zdarzyła się między Wami dawno temu, niestety negatywnie wpłynęła na przyszłość związku, mimo że została już zapomniana.

FINANSE

Cokolwiek uczynisz, nie ma to teraz znaczenia, kredyt został wzięty, pieniądze wydane a problemy finansowe nadal ci towarzyszą, pozostaje Ci życie z kartą w ręku. W sprawach zawodowych pomyśl o rozwoju, jeśli wykonywana przez Ciebie praca nie przynosi odpowiednich zysków czas najwyższy pomyśleć o zmianie na korzystniejszą.

ZDROWIE

Towarzyszyć Ci może negatywne myślenie co niekorzystnie może wpłynąć na Twój stan emocjonalny.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

To dobry czas żeby wsłuchać się w swój wewnętrzny głos, więcej czasu poświęć sama sobie. Tracisz siły na codzienne płytkie troski i tak naprawdę już nie wiesz co się dla Ciebie liczy, co jest ważne. Funkcjonujesz ale nie jest szczęśliwa, czujesz się uwięziona we własnym życiu.

FINANSE

Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą dobrze zaplanuj każdy krok, przyszłościowo los może przynieś Ci niepowodzenie tego co chcesz rozpocząć. W finansach mogą się pojawić niespodziewane wydatki. Jeśli pracujesz na etacie czeka Cie wywyższenie i rozkwit kariery.

ZDROWIE
Pomyśl o kuracji odpornościowej.

 
 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl