Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 16.12 DO 22.12.2013
Autor:
Anna Bell

 

BARAN

Pewien etap relacji miedzy Wami zakończył się, Ty i parter przeszliście na kolejny etap i zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu. Przepełnia Cię energia, ta miłość dodaje Ci skrzydeł co bardzo pozytywnie wpływa na rozwój Waszego związku.

Samotny Baranie przed Tobą czas kiedy trafi Ci się okazja rozwinięcia znajomości z osobą która od dawna już istnieje w Twoim życiu,do tej pory nie było to realizowane ale teraz firmowa impreza może w tym pomóc.

Anioł tygodnia – ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

BYK

Uczucie osamotnienia w związku nie jest zbyt przyjemne i Ciebie zaczyna to męczyć, Twoja połowa tak skupia się na sobie i swojej karierze, że zapomina, że Ty czekasz stęskniona na jakiekolwiek cieplejsze gesty z jego strony, ale czasem wystarczy nie czekać a samemu coś dać z siebie, on może zwyczajnie myśli, iż nie potrzebujesz tyle czasu spędzać z mim , skoro nic w tym kierunku nie robisz.

Jeśli jesteś Bykiem bez pary otwórz się na wszystko co nowe, nie bój się chodzić na randki, zawierać nowe znajomości, jest szansa, że metodą prób i błędów trafisz na tego właściwego. To dobry tydzień by zacząć dla siebie nową drogę.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

BLIŹNIAK

Miedzy Wami relacja nieustanie zmienia się, rozchodzicie się i schodzicie, z biegiem czasu nic się nie zmieniło na lepsze. To dobry tydzień żeby wreszcie przeprowadzić poważna rozmowę między Wami decydującą o Waszej dalszej przyszłości.

Samotny Bliźniak marzy o miłości od pierwszej chwili ale każdy kandydat który będzie stawał na Twojej drodze nie będzie spełniał Twoich oczekiwań i w tym tygodniu pojawi się kolejny wielbiciel Ciebie, jednak odrzucisz go bo będzie za mało bogaty.

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- Samotne BLiźniaki nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

RAK

Twój związek przygotowuje się do zmian, będą to zmiany na lepsze ale do Ciebie należy przejęcie sterów. Jednak nie działaj pochopnie, nie przyspieszaj niczego, czasem lepiej cierpliwie zaczekać, wtedy efekt zmiany będzie trwały.

Dla Samotnego Raka to tydzień spokoju, raczej skupi się na obowiązkach domowych i rodzinnych niż szukaniu miłości, uznasz, że skoro do tej pory nic się nie zmieniło to na jakiś czas postanowisz sobie podusić.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Samotny Raku pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

LEW

Zbyt łatwo sądzisz partnera po tym, co powiedział a czego nie. Podajesz go dużej krytyce, ale uważaj jeśli nie zmienisz swego nastawienia on może zniknąć z Twego życia bez słowa wyjaśnienia. W tym tygodniu zadbaj o sferę intymną między Wami ale i o swoje ciało, trochę opuściłaś się w tym kierunku.

Samotny Lew pozna kogoś, kogo otoczy sporym zainteresowaniem ze swojej strony. Widać drogi Lwie, że rak oczarujesz się tą osobą iż będziesz miał nadzieje na miłość między Wami. To nowa znajomość dla Ciebie będzie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SIŁY- Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Samotnym Lwom Anioł siły doda otuchy i otwiera na wewnętrzną moc, pomagając otworzyć się bardziej na życie towarzyskie i uczuciowe

PANNA

Teraz jest wszystko w porządku i nie ma sensu przygotowywać się na grosze dni, bo one w Waszym związku mogą długo nie nadejść. Dobra passa między Wami może trwać aż do końca roku i postaraj się nie robić z igły wideł.

Samotna Panna jeśli chce znaleźć swe przeznaczenie powinna skoncentrować siły i okazać otaczającemu go światu, iż jest gotowa na miłość, wtedy obok pojawi się osoba godna twego zainteresowania.

Anioł Tygodnia – ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.

 

WAGA

Zaczyna Wam brakować siły na ile ważne jest Wasze uczucie i miłość, zaczynacie wątpić czy ten związek przetrwa kolejny rok, ciągle obawiacie się jutra, wciąż mylisz że to koniec. Jedyne co Ci pozostaje to wierność sobie, jeśli związek ma przetrwać to tak się stanie, jeśli to już koniec, nie ma sensu utrzymywać tego na siłę.

Waga bez pary w tym tygodniu wyciszy swe emocje, stwierdzisz, że Twoje serce stało się tak mroźne, iż nie jest w stanie obdarzyć nikogo miłością. Dobrze jest w czasie spokoju skupiać się na rozwoju duchowym.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

SKORPION

W waszej relacji pojawiła się pewna tajemnica, ale lepiej jej nie zgłębiać, bo możesz odkryć coś, co zniszczy Wasz związek lub przynajmniej zachwieje jego przyszłością. To stało się dawno temu, zanim jeszcze Twój parter był z Tobą, nie ma sensu tego rozgrzebywać.

Samotny Skorpion pozna osobę która w niewole porwie jego duszę, zauroczenie fizyczne będzie tak silne jakiego nigdy nie odczuwałaś a między Wami pojawi się magiczna siła przyciągania, ale pamiętaj by się sparzyć się gdy ogień zgaśnie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA-Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Jeżeli jesteś samotny Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię z negatywnych myśli.

 

STRZELEC

To czas zmian, zmian samego siebie jeśli zależy Ci na tym, żeby związek przetrwał, za sobą musisz zostawić nawykowe rozrywki i bardziej skupić się na Waszych kłopotach dnia codziennego, Twój parter ma dosyć radzenia sobie ze wszystkim samotnie.

Strzelec bez pary nie będzie czuł się samotny, dla Ciebie życie to pokusa i w tym tygodniu taka zjawi się na Twojej drodze. Uznasz, iż nie masz nic do stracenia i rzucisz się bez leku w nieznane sobie wody.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość

 

KOZIOROŻEC

To będzie trudny tydzień, nadejdzie czas kiedy zupełnie nie będziesz mogła znaleźć wspólnego języka ze swoją połową. Konflikty i spory będą dominować w Waszej relacji i czasem wydaje się, że Ty nawet nie chcesz ustąpić, żeby było inaczej, świadomie powodując napięcie między Wami.

Samotny Koziorożec zbudował wokół siebie mur przez który trudno się przebić, jeśli sama nie zburzysz tych umocnień nikt nie dotrze do twego serca a w Twoim otoczeniu są osoby które chciałby Cię bliżej poznać.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

 

WODNIK

W tym tygodniu możesz dokonać zaskakującego odkrycia, Twój związek okazał się inny niż Ci się wydawało, Ty i parter od dawna żyjecie swoimi sprawami, nie ma między Wami zaufania a z Twojej strony była już zdrada i choć to bolesne uznasz, że najlepszą decyzją będzie rozstanie.

Samotny Wodnik pozna osobę z którą najpierw zwiąże się w przyjaźni, dopiero potem zrodzi się miłość. Uczucie które przeżyjesz będzie bardzo mistyczne, będziesz bardzo zaskoczona, bo nie sądziłaś, że w ogóle takie istnieje.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ PRZEMIJANIA- W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować na nowy początek

 

RYBY

Będziesz szczęśliwa udało Wam się pokonać kryzys w związku, choć wiele razy myślałaś, że to koniec sprawa okazała się wygrana. Twoja połowa podjęła decyzja i chce spędzić z Tobą święta i nowy rok, wyjazd który dla Was zaplanował, przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania.

Samotna Ryba, która nie co wcześniej poznała kogoś i już zaczęła się spotykać z ta osobą uzna, z perspektywy czasu, że nie ma szans na kontynuacje tej relacji, zbyt mocno się od siebie różnicie.

Anioł Tygodnia – ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl