Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 23.12 do 29.12.2012
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

Ten tydzień pokaże, że na poprawę relacji z partnerem nie ma co liczyć, od dłuższego czasu nie możecie znaleźć wspólnego języka a ten tydzień spędzony oddzielnie utwierdzi Was w przekonaniu, że tu już nie ma co ratować. Samotnym Baranom los wróży więcej szczęścia w miłości.

FINANSE

Życie na kredyt tylko do pewnego momentu przynosi satysfakcje, potem już wiesz, że wszystko trzeba będzie spłacić i tu zaczyna się problem u Ciebie, nie jest łatwo Ci tę kwestię rozwiązać. To czas, żeby teraz znaleźć skuteczne rozwiązanie dla Twoich kłopotów finansowych.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na choroby dziedziczne przekazywane z pokolenia na pokolenie, zadbaj o to, już teraz by tego uniknąć.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Nadszedł czas by spędzić więcej czasu z kimś, kto od niedawna stał się ci bardzo bliski. To będzie przyjemny czas dla Ciebie, dużo spotkań, dużo rozmów, dzięki czemu jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru w miłości.

FINANSE

Jeśli zależy Ci na lepszej pozycji zawodowej postaraj się działać miękko i niczego nie wymuszać. Spokojnie realizuj swój dokładnie opracowany plan. W relacjach ze współpracownikami unikaj konfliktów, nie interesuj się przesadnie pracą innych tylko skup się na swojej.

ZDROWIE

Tego tygodnia uważaj na zatrucia pokarmowe czyli dolegliwości spowodowane błędami dietetycznymi.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Nadejdzie czas gdzie zafascynujesz się zachodnim stylem życia, na święta wybierz się w podróż, zechcesz spędzić je na odpoczynku i korzystaniu z różnych atrakcji a nie w domowym zaciszu. W tracie udanego wyjazdu nie ominie Cie też romantyczna przygoda.

FINANSE

Możliwe że przyjedzie czas, że będzie konieczność całkowitej zmiany zawodu, pomyśl już dziś o tym, co chciałbyś robić w przyszłości gdybyś nie miał obecnej pracy. Ten tydzień może też zwiastować koniec jakiegoś etapu i rozpoczęcie drugiego, jednak nie bój się nadchodzących zmian, one niosą zmiany na lepsze.

ZDROWIE

Stresy i napięcia mogą powodować różne nieprzyjemne i dolegliwości nerwoból-owe.

 

RAK
MIŁOŚĆ

To czas oczekiwania i próby dla Waszej relacji. Jeśli uda Wam się na nowo zbliżyć do siebie w tym czasie, wiesz, że Wasz związek przetrwa kolejne dni, jeśli nie uda się Wam być ze sobą dłużej niż kilka godzin, bo pobyt we wspólnym towarzystwie zakończy się sporem to wiesz, że nie ma co już naprawiać.

Samotnym Rakom gwiazdy zapowiadają poznanie kogoś wyjątkowego.

FINANSE

Możesz być zły bo trudno Ci będzie zrealizować obrany przez Ciebie cel, ale zamiast miotać się w poczuciu bezsilności pomyśl o zmianie taktyki działania. Skoncentruj się, zbierz siły i podejmij właściwe kroki.

ZDROWIE

Ćwicz codziennie ale nie przemęczaj się.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Spędzisz dużo czasu w gronie rodziny, co Cię niezwykle uszczęśliwi. Zawsze zajęta pracą, nie masz zbytnio czasu na takie ekstrawagancje ale ten tydzień przyniesie Ci inne spojrzenie na te sprawę, dowiesz się jak ważne są takie relacje i postanowisz wprowadzić takie spotkania jako coś trwałego w Twoim grafiku.

FINANSE

Twoja praca zawodowa to całe Twoje życiem ale czasem warto sobie odpuść i korzystaj więcej z przyjemności życiowych. Ten tydzień przyniesie Ci szanse zawarcia przyszłościowo korzystnej umowy o współpracy z dużą firmą.

ZDROWIE

Przyczyny dolegliwości fizycznych tkwią w Twojej psychice.

PANNA

MIŁOŚĆ

Spędzisz dużo czasu na rozmyślaniu gdzie popełniłaś błąd, jedyne co poprawia Ci nastrój, podtrzymuje na duchu to na nadzieja, na jego powrót, jego kontakt do Ciebie. Kolejne dni pokażą, iż łudzisz się daremnie, relacje fizycznie się zakończyła i trzeba zrobić nowy plan na dalsze życie.

FINANSE

W pracy zawodowej może czekać Cię całkowita zmiana, widać, że może być u Ciebie przyszłościowo szansa wyjazdu za granicę ale na razie masz chwilę na złapanie oddechu. Wykorzystaj ten oddech, żeby się jeszcze raz nad tym zastanowić, czy naprawdę tego chcesz.

ZDROWIE

Może nastąpić spadek sił witalnych.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Czas kiedy Słońce świeci na niebie a nad związkiem nie czają się żadne czarne chmury właśnie gości u Ciebie. Bardzo pozytywny tydzień dla Waszego partnerstwa a niewielka chmurka jaka się pojawi w połowie tygodnia szybko zostanie rozwiana.

Samotna Waga znajdzie odpowiedź na pytanie kiedy spotka miłość, właśnie teraz.

FINANSE

Jeśli jesteś Wagą prowadzącą własny biznes to nadszedł odpowiedni czas żeby pomyśleć o reklamie, Twoje problemy finansowe nie biorą się od tak po prostu, czasem trzeba przypomnieć klientowi o sobie.

ZDROWIE

Może Ci towarzyszyć skłonność do przeziębień.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Osiągniesz błogi stan, dawno nie byłaś w tak dobrym humorze jaki niesie ten tydzień. Czas spędzony w towarzystwie czy z rodziną przyniesie pewne zmiany i odczujesz, że Twoje życie zaczyna mieć inny wymiar.

FINANSE

Jeśli jesteś Skorpionem prowadzącym własny biznes to nadszedł czas, jeśli ona jest względnie mała trzeba koniecznie rozszerzyć jej profil jeśli ma ona przetrwać kolejny krok. Warto też pomyśleć o zmianie nazwy gdyż obecna nie sprzyja przypływowi klienta.

ZDROWIE

Na poprawę Twego stanu zdrowia duży wpływ wywrze masaż, skorzystaj z tego dobrodziejstwa.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Kłopoty jakie towarzyszyły Ci w życiu osobistym zejdą na dalszy plan, zrozumiesz, że walczysz z wiatrakami i nie ma sensu podejmowanie przez Ciebie dalszych działań. Twoje życie teraz skupi się na sobie i wspólnie spędzonym czasie z zresztą rodziny. Będzie bardzo przyjemnie.

FINANSE

Pragnienia związane ze zmianą pracy dadzą teraz o sobie znać w sposób najmniej oczekiwany, będzie okazja do zmiany, jednak Ty teraz będziesz się wahać, czy aby decyzja o zmianie okaże się słuszna. Nie odmawiaj jednaj od razu, daj sobie czas na zastanowienie.

ZDROWIE

Zaistnienie konieczność zweryfikowania Twojej diety.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Będziesz się cieszyła dobrą energią a każdego kto stanie na Twojej drodze obdarzysz uśmiechem, towarzyszyć ci będzie duży zastrzyk energii od losu. W życiu rodzinnym dużo stabilizacji, samotnym los niesie ciekawą znajomość, która ma szansę rozwinąć się na dłużej.

FINANSE

To dla Ciebie dobry tydzień, nie dojść, że większość czasu spędzisz na wypoczynku, to jeszcze w czasie tego urlopu uda Ci się zawrzeć korzystne układy zawodowe, które przydadzą Ci się w przyszłości. Pamiętaj o planowaniu wydatków.

ZDROWIE

Skorzystaj z zabiegów upiększających.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

To czas kiedy będziesz przekonana, że osoba która jest u Twego boku, jest osobą właściwą dla Ciebie, być może Twój wybór nie wszystkim się podoba ale Ty widzisz sens Waszej relacji. Przyjmujesz kogoś w swoje życiem takim jakim jest i jesteś szczęśliwa, bo nie szukasz w nim zmiany.

FINANSE

Przed Tobą trudny czas, trzeba będzie przejść korzystnie przez egzamin, który jest przed Tobą, jeśli go nie zaliczysz będziesz musiał pożegnać z pracą wraz z nowym rokiem. Znajdź dobre sposobu relaksu, wymagany czas poświęć na naukę a nie zawalisz sprawy.

ZDROWIE

Pozytywną terapią dla Ciebie było by wykupienie karnetu na basen.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Jeśli do tej pory nie wiedziałaś kto z Was jest osobą bardziej dominującą w relacji nadchodzący czas pokaże to, widać, że Ty sama przyjmiesz rolę osoby podporządkowanej a Twój parter zechce grać pierwsze skrzypce i Tobie nie będzie to przeszkadzać.

FINANSE

Teraz jest Ci trudno i wydaje się Ci się, że nie masz siły, że nie dasz rady przebić się, że nie starczy Ci sił żeby dojść do celu, ale przypomnij sobie, że właśnie teraz przechodzisz „szkołę przetrwania” i jeszcze kilka kroków i będziesz u celu, wyjdziesz na finansową prostą.

ZDROWIE
Powrót do zdrowia przyspieszą alternatywne metody leczenia.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl