Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 23.12 DO 29.12.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

Zabiegasz o to by bliska Ci osoba nie dowiedziała się zbyt dużo o twojej przeszłości, jednak skrywanie tajemnicy nie pozwoli Ci zbudować relacji pełnej otwarcia i szczerości, to dobry moment żeby teraz poruszyć ten temat, jest szansa, iż nie zakończy się zdenerwowaniem ani negatywnym konfliktem.

Baran bez pary zacznie tracić nadzieje, że jeszcze w jego życiu pojawi się miłość, zrobiłaś tak wiele, żeby odnaleźć drugą połowę a jednak samotność Cię nie opuszcza. Ten tydzień niesie nowe znajomość ale bardziej będzie to zauroczenie fizyczne niż prawdziwa miłość.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ METATRON- to czas kiedy w Twoim życiu nadchodzi moment dokonywania wyborów.

BYK

W tym tygodniu mężczyzna rządzi w Waszej relacji, Ty chętnie podporządkujesz i nie będziesz narzekać na plany dnia zorganizowane przez niego. Czas ten spędzicie w miłej atmosferze, na nowo odnajdziecie to, co dawno temu było utracone, wzajemną bliskość.

Samotny Byk zamiast szukać miłość zorganizuje sobie tydzień poświęcając się pracy, nie masz ochoty na flirty i spotkania, raczej będzie to dla Ciebie czas przemyśleń, szukania rozwiązań i odpowiedzi na pytanie gdzie szukać miłości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- to okres miłości i dobrobytu w związku.

BLIŹNIAK

Nieobecność Twego partnera w tym szczególnym dla Ciebie czasie będzie niosła konieczność przemyśleń na temat przyszłości Waszego związku. Rozważania dla Ciebie co ważniejsze rodzina czy jego praca będą stanowiły sens tego tygodnia.

Nie boisz się samotność, nie masz z kim spędzić świąt bo brakuje Ci pary, nie szkodzi zorganizowałaś sobie wyjazd i nie będziesz musiała uczestniczyć w tych wszystkich spotkaniach rodzinnych które w obecnym czasie Cie drażnią. Wyjazd zapowiada się pełen wrażeń.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- Jeśli chcesz poznać swoją połowę musisz bardziej otworzyć się na ludzi, nie skrywaj swego prawdziwego wnętrza.

RAK

To czas radości w gronie rodziny, czas cieszenia się tym co jeszcze zostało w Waszych uczuciach, będzie szukanie odpowiedzi na dużo pytań, a przed wszystkim czy zdołacie skleić, odzyskać to, co zostało zniszczone, Wasze zaufanie.

Śmiało wyjdź do ludzi, szukasz miłości i ją znajdziesz, nie bój zawierać nowych znajomości, chodzi na randki, przyjmować zaproszeń na spotkania towarzyskie, wśród tego tłumu znajdziesz taką osobę, która zrozumie Twą wrażliwą duszę.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- pomagają dostrzec piękno w Twoim życiu.

LEW

Wierność nie jest Twoją mocną stroną a los po raz kolejny wystawi Twój związek na próbę, nie wiesz co uczynić, co zrobić z tym fantem, nowo poznana osoba mocno zapadnie Ci w pamięć ale przecież Ty jesteś w związku. Na razie poprzestaniesz na fantazjach ale boisz się co przyniesie przyszłość.

Lwa bez pary czeka odnowienie znajomości sprzed lat, wiesz, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale ta osoba pozostawiła po sobie nie zaspokojone pragnienia dla Ciebie. Nie będziesz miał czasu na przemyślenia czy warto, raczej chwycisz to co przyniesie Ci los i razem z nią zatracisz się w wspólnym przeżywaniu radości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Samotny Lwy nie powinny bać się bliskości z ludźmi.

PANNA

Twój związek niesie dużo wątpliwości, jeśli chodzi o Waszą dalszą wspólną przyszłość, masz wiele życzeń związanych z jego funkcjonowaniem ale tak naprawdę nie realizujesz niczego konkretnego żeby poprawić Waszą relacje, liczysz, że partner zrobi to za Ciebie i on będzie walczył o Waszą miłość.

Samotna Panna wie, że nie nadszedł jeszcze czas by wchodzić w nową miłość kiedy stare rany jeszcze się nie zabliźniły. Nowo poznana osoba mocno przypadnie Ci do gustu ale będziesz miała wiele wątpliwości czy to przypadkiem nie będzie stanowiło tylko dla Ciebie lekarstwa na zranione serce.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ RAFAŁ- wskaże Ci drogę którą musisz iść aby doznać spełnienia w miłości.

WAGA

To co zostanie zaplanowane na ten tydzień zrealizujecie razem z partnerem bez najmniejszych potknięć. Wspólne odwiedziny w gronie rodziny jeszcze mocniej wpłyną na trwałość Waszej relacji, a kto wie co jeszcze się wydarzy, bo los szykuje Ci niespodziankę, może Twoja połowa się zdeklaruje.

Samotna Waga zechce ten czas poświęć sobie i rodzinie. Nie będziesz poszukiwać miłości, raczej skupisz się na pracy nad sobą, nad swoim rozwojem duchowym, bo chcesz wejść w Nowy Rok z nową wiarą w miłość.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- to czas decyzji które wpłyną na Twoje dalsze życie uczuciowe.

SKORPION

Ten tydzień niesie Tobie i Twojej połowie podjęcie ważnych decyzji dotyczących Waszego związku, może to być decyzja o wspólnym zamieszkaniu, budowie wspólnego domu, decyzji o ślubie czy powiększeniu rodziny. Dla Ciebie prognozy na przyszłość będą bardzo pozytywne.

Samotny Skorpion wyczekuje na miłość nie robiąc wiele by szukać tego uczucia. Uważasz, że miłość jest pisana lub nie, co jest nieco błędnym pojęciem bo jeśli nie będziesz poznawać nowych osób to jak możesz się w kimś zakochać?

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA- samotny pomaga otworzyć serce na prawdziwą miłość.

STRZELEC

Kłopoty i zamieszanie nie ominie Was, pojawią się niespodziewane sytuacje które wystawią Waszą relacje na próbę, odezwie się ktoś z przeszłości, kto kiedyś próbował popsuć relacje między Wami. Jednak jeśli zależy ci na Twoim związku zbagatelizuj tamtą znajomość i wyznanie miłości.

Długo szukasz swego celu i sensu życia, samotność zaczyna Ci ciążyć i choć wiesz, że ten tydzień niczego nie zmieni zaczniesz rozmyślać co możesz zrobić aby to zmienić. Na Twojej drodze pojawią się nowe osoby ale jakoś nikt w sposób szczególny nie oczaruje twego serca.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- pomaga w rozwijaniu uczuć i podnoszeniu jakości związku.

KOZIOROŻEC

Twój związek ostatnio szwankuje, Twoja połowa czuje się zmęczona negatywną sytuacją między Wami, teraz jest odpowiedni moment by poprawić relacje ale pamiętaj o unikaniu konfliktów i wszelkich napięć a nauczycie się zauważać radość jaką daje Wasz związek.

Samotny Koziorożec pozna osobę która na stałe zagości w jego myślach. Myślenie o niej nie będzie dawać Ci spokoju, stale będziesz szukać kontaktu z nią czy choćby przypadkowego spotkania, no cóż chyba znalazłaś miłość.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ- czuwa nad zachowaniem stabilności w związku, samotnym dodaje otuchy do działania.

WODNIK

Poświeciłaś dużo czasu i wysiłku żeby zorganizować wszystko jednak rezultat Twoich działań bynajmniej zacznie być wątpliwy. Nie wszyscy zjawią na zaplanowanej przez Ciebie uroczystości, zwłaszcza goście ze strony Twojej polowy zawiodą ale nie mniej żalu i pretensji do niego i nie psuj na nastroju bo on nie jest temu winny.

Wodnik bez pary wcale nie będzie cierpiał z tego tytułu, rozkwitnie Twoje życie towarzyskie i to będzie coś co przyniesie Ci wielką radość, uważaj o pewnego ciemnego blondyna, on nie jest wolny choć będzie Cię o tym zapewniał.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA- pomaga odkryć piękno w dotychczasowym związku i życiu.

RYBY

Czas goi rany i Ty o tym wiesz, jednak nie potrafisz wybaczyć do końca zdrady jaka pojawiła się w Waszym związku, nie potrafisz autentycznie odczuwać radość jaką niesie ten czas. Boisz się, choć niepotrzebnie, że Twoja połowa zawiedzie Cię jeszcze raz. Zapomnij i daj Wam szanse i naucz się wspólnej radości z życia między Wami.

Samotna Ryba powinna pomyśleć o zmianie stosunku do życia, cierpisz z powodu swej samotności i przestałaś cenić to co masz, rodzinę, oddanych przyjaciół, uważasz, że brak drugiej połowy stanowi skazę na Twoim życiu, która bardzo Cie uwiera.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ŚWIATŁA- obecność Ty Aniołów pokazuje, że w związku potrzeba jest bliskość siebie, samotnym wskaże drogę do miłości.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl