Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Su Dżok
Autor:
Usunięty Ekspert

Su Dżok to zdobywająca rzesze zwolenników na całym swiecie, skuteczna metoda przywracania naturalnej równowagi organizmu przez stymulacje punktów witalnych na dłoniach i stopach, opracowana przez południowokoreańskiego naukowca, prof.Park Jae Woo.

Stosunkowo krótki czas nauki oraz prostota terapii predystynują Su Dżok do czołówki nowoczesnej medycyny światowej, zarówno pod wzgledem jakości i niskich kosztów diagnozy, jak i stwierdzonej skutecznosci leczenia wielu schorzeń. Wszystkie znane do tej pory metody uzdrawiania naturalnego nie były tak łatwe do opanowania i nie przynosiły tak szybko efektów. Przy prawidłowym zastosowaniu można często uzyskać ulgę juz po paru sekundach (Su Dżok jest w Rosji stosowany przez lekarzy pogotowia ratunkowego).Terapia przynosi natychmiastowe i trwałe efekty przy schorzeniach narzadów ruchu, narządów wewnętrznych, ale także przy schorzeniach psychicznych.

Su Dżok to połączenie elementów nowoczesnej medycyny z tradycyjną medycyną chińską.

Od zamierzchłych czasów ludzkosć posiada wiedzę o tym, że poszczególne części naszego ciała współdziałają z innymi oraz z całym organizmem i wykorzystuje to w celu diagnozowania i leczenia chorób w akupunkturze, akupresurze, nagrzewaniu, przyzeganiu punktów itd.

W ciele człowieka jest mnóstwo systemów odpowiadajacych, będących energoinformacyjnymi kopiami całego organizmu lub poszczególnych części. Są one rozmieszczone zarówno na powierzchni ciała, jak i wewnątrz każdego z narzadów lub jego części i działanie ich jest podobne do działania systemu zdalnego sterowania. Te systemy lecznicze funkcjonują w następujacy sposób:

W chorym narządzie lub częsci ciała, z powodu zakłócenia cyrkulacji strumieni energetycznych, powstaje swoiste zwarcie elektryczne, które generuje fale elektromagnetyczne.Te fale rozchodzą się jednocześnie po ciele we wszystkich kierunkach, a w miejscu najbardziej rezonującym z danym narządem (częścia ciała) powstają tzw. punkty odpowiadające, które są czułe na bodźce zewnętrzne i bardzo bolesne przy ucisku. Naturalna lub sztuczna stymulacja tych punktów odpowiadających prowadzi do powstawania leczniczych fal elektromagnetycznych usuwających w nim zakłócenia na poziomie energetycznym i fizycznym.Takiego rodzaju korelacja odbywa sie zgodnie z zasadą wspólnych cech, wsród których najważniejszym elementem jest podobieństwo zewnętrzne.Występowanie cech podobieństwa pozwala na wsółdziałanie przedmiotów i zjawisk.Tę regółę potwierdza znana wszystkim zasada rezonansu magnetycznego, kiedy łatwy kontakt nawiązuje się z tymi ludźmi, którzy myślą i czują podobnie jak my.

W następnym artykule opiszę dokładniej co to jest Su Dżok i jakimi metodami można stymulować ośrodki energetyczne na dłoni i stopie.

Zachęcam równiez do przeczytania.

Dziękuję,

Łączę pozdrowienia.

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl