Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 30.12 do 05.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

To wspaniały dla Ciebie tydzień na bywanie w towarzystwie, jeśli znajdziesz chwile czasu oczywiście podejmiesz wyzywanie wybrania się w krótką podróż. Energii Ci nie zabranie, choć Barany posiadające rodzinę będą wymigiwać się z imprezy sylwestrowej, ten dzień chcą spędzić w domowym towarzystwie.

FINANSE

To co zaplanowałaś w kwestii rozwoju zawodowego jest możliwe do zrealizowania w krótkim czasie ale wymaga dużo siły i kreatywności z Twojej strony. To może być dla Ciebie naprawdę twórczy okres zwłaszcza pod względem intelektualnym.

ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o nerwy, zwrócić uwagę na krążenie.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Silna konkurencja w sprawie serca pewnej osoby przynosi Tobie wątpliwości czy Ty w ogóle jesteś w stanie sprostać jego wymaganiom. Może on i Tobie okazuje zainteresowanie ale zaczniesz się wycofywać, zrozumiesz, że zbyt wiele czasu i tak już straciłaś na oczekiwanie poważniejszego kroku z jego strony.

FINANSE

W sprawach zawodowych zwracaj uwagę na zawierane umowy bądź propozycje pracy zwłaszcza weekendowych, nie dojść, że będą to puste obietnice, to jeszcze mogą pojawić kłopoty z uzyskaniem wynagrodzenia za pracę.

ZDROWIE

Pomyśl o odpoczynku i zbilansowanej diecie.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Wydarzenia w sprawach miłosnych będą inne niż oczekiwałaś, ktoś na kogo zaproszenie liczyłaś nie wyszedł z żadną inicjatywą. Teraz nie wiesz jak się ustosunkować do tej znajomości, czy w ogóle chcesz o nią zabiegać dalej. To dobry czas by dokonać wyboru, jeśli on nie sprostał Twoim wymaganiom, nie przeciągaj znajomości.

FINANSE

Twój sukces zawodowy przejdzie najśmielsze oczekiwania, końcowy bilans finansowy roku wyszedł z większa nadwyżką niż zakładałaś na początku roku. Pokonałaś tyle trudności, zrobiłaś tak dużo dla swego biznesu, teraz przyszedł czas na świętowanie.

ZDROWIE

Całonocny taniec pozytywnie wpłynie na Twój nastrój.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Będziesz pełna energii, szczera i otwarta, w Twoim domu zagości wiele osób a Ty zechcesz podzielić się z innymi, wszystkim co posiadasz. Nie zapominaj, żeby czasem odpocząć i pozwól innym biegać przy Tobie, mimo że Ty jesteś gospodynią, jest jeszcze gospodarz przyjęcia.

FINANSE

Możesz spodziewać się niekorzystnego rozwoju pewnej sprawy, ktoś z szefostwa zarzuci Ci nie wypełnienie zadań ale musisz nauczyć się bronić swojej pozycji. Opanuj gniew w czasie rozmowy, zastosuj siłę argumentów a wyjdziesz z tego ataku zwycięsko.

ZDROWIE

Mogą Ci dokuczać rożne nerwobóle lub inne dolegliwości bólowe.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Jesteś osobą która doskonale radzi sobie w każdej sytuacji, to nic, że nikt nie zaprosił Cie na bal, sama sobie znajdziesz miejsce gdzie będziesz się doskonale bawić. Jesteś kobietą przedsiębiorczą i nawet samotna potrafisz dobrze się bawić w swoim towarzystwie. Jeśli możesz wybierz się w krótką podróż a zapomnisz o wszystkim co Cię gnębi.

FINANSE

Korzystaj z chwili, tu i teraz, pojawią się okazje do dodatkowych zarobków. Może praca nie zupełnie spełnienia Twoje wymagania ale pomyśl, że uda Ci się zdobyć nowe doświadczenie, zarobić potrzebne Ci pieniądze a przed wszystkim zawrzeć interesujące kontakty.

ZDROWIE

Pomyśl o regularnej gimnastyce, ostatnio przybyło Ci w centymetrach.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze życia pojawi się ktoś, kto w pełni spełni Twoje oczekiwania, ktoś, kto dużo osiągnął i umie trzeźwo oceniać swoje możliwości, zdając sobie sprawę do czego prowadzą podjęte wysiłki a tym razem podejmie wyzywanie by zdobyć Twoje serce.

Panny które są już w związku będą miały ochotę na mały „sok w bok” No cóż, tylko silna emocjonalnie Panna poradzi sobie z tym „pożerającym” ją ogniem namiętności.

FINANSE

W Twojej pracy zawodowej pojawi się wiele chaosu, do samego końca nie będziesz mieć pewności czy Twoja umowa o pracę zostanie przedłużona, mimo pozytywnej rozmowy z szefem nadal nic nie wiesz i tkwisz w stanie zawieszenia. Czas pokaże, że sprawy dalszej pracy rozwiążą się dla Ciebie korzystnie ale pod warunkiem, że zgodzisz się na przyjecie dyżuru w wolne dni.

ZDROWIE

Zadbaj o swą odporność, nie dopuść do zapalenia płuc.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

Aktywny tydzień w sprawach towarzyskich, nie zabranie Ci wspólnych spotkań ze znajomymi a także nowych znajomości. Wielkiej miłości przy Tobie nie będzie ale pojawi się okazja do flirtu i erotycznej przygody.

Wagi w związku czeka harmonijny tydzień w relacjach partnerskich.

FINANSE

Ten niesie wiele niepokoju w sferze zawodowej, jeśli jesteś Wagą poszukującą pracy w tym kierunku nadal widać niewielkie zmiany. Żeby szybciej podjąć jakąś pracę musisz określić to czego dokładnie szukasz lub podjąć jakąkolwiek pracę dorywczą po to, by przerwać towarzyszący Ci od dłuższego czasu zastój zawodowy.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na wprowadzenie diety bezsolnej.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Czasem zamiast robić z igły widły lepiej poczekać a problemy rozwiążą się same i tym razem ta sytuacja dotyczy Ciebie. W Nowym Roku zaczną się u Ciebie zmiany na lepsze i to bez Twojego udziału i zabiegania o to, to taki „prezent od losu”.

FINANSE

Twój sposób kontaktowania się z innymi nie jest najlepszy. Ten czas to dla Ciebie czas rozważań w tym kierunku, kolejny konflikt ze współpracownikami nie wyszedł Ci na dobre, teraz jesteś w pracy na warunkowym. Zajmij mi się tym w czasie wolnym, poszukaj takich sposobów kontaktowania się z innymi by w przyszłości uniknąć takich konfliktów.

ZDROWIE

Musisz uważać by nie popaść w uzależnienie, wiesz, że w tym kierunku jesteś mało odporna.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Ten tydzień niesie u Ciebie nową korzystna znajomość, początek relacji będzie bardzo udany bo mężczyzna szybko przystąpi do rozwoju znajomości, zaproszenie na randkę będzie codziennie, wspólny Sylwester ale koniec tygodnia zapowiada już milczenie.

Strzelca będącego w związku czeka ciężka przeprawa, przed Tobą i partnerem szczera rozmowa decydująca o Waszej przyszłości.

FINANSE

Ten czas poświecisz raczej na wypoczynek niż sprawy zawodowe. Spojrzysz na swoją karierę z innej perspektywy i już wiesz, że trzeba będzie rozejrzeć się za nowymi możliwościami rozwoju dla siebie. Nabieraj siły bo wkrótce wejdziesz w kierat pracy i podejmiesz nowe szkolenia.

ZDROWIE

Trzeba będzie zrobić badania żeby wykluczyć pewne zagrożenia.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Ten tydzień niesie pozytywne prognozy zarówno dla Koziorożców będących w związku jak i samotnych. Przebieg spraw będzie pomyślny, wszystko to co zostało zaplanowane uda się zrealizować bez najmniejszego potknięcia.

FINANSE

Podjęłaś na siebie bardzo dużo obowiązków a teraz okazuje się, że wykonanie wszystkich zadań przerosło Twoje możliwości. Wiesz, że teraz musisz podołać temu brzemieniu tylko nie znajdujesz rozwiązania jak to wszystko ogarnąć przed końcem roku. Nie bój się poprosić o pomoc.

ZDROWIE

Może Ci dokuczać podwyższona temperatura i różne stany zapalne.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Szczęśliwy tydzień dla Ciebie Wodniku, to czas dzielenia się z innymi Twoja radością i energią jaka w sobie masz, dobra passa w Twoim życiu nadal trwa. Stosunki z innymi będą bardzo poprawne a nowe znajomości zagoszczą w Twoim życiu na długie lata.

FINANSE

Czasem szef Cię nie rozumie, mimo tego, że dobrze wykonujesz zadanie, sama sobie stwarzasz przeszkody żeby właściwie ocenić siebie. Być może to Twoja skłonność do samouwielbienia tak na Ciebie działa, jesteś pełna energii i każdy cel chcesz wykonać perfekcyjnie.

ZDROWIE

Zadbaj o równowagę emocjonalną i fizyczną u siebie.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Obrażona na cały świat nie zwracasz uwagi na przeprosiny partnera. On już nie będzie więcej o to zabiegał, rezygnuje z aktywnych działań więc zmień swoją postawę, chyba że zależy Ci na zakończeniu tego związku.

Ryba singel-ka straci rozum na widok pewnego przystojniaka, już nic, tylko on będzie się liczył i jego uśmiech.

FINANSE

Ten tydzień przyniesie Ci nowe wyzywania dzięki czemu będziesz mogła nabrać doświadczenia w nieznanym jeszcze Tobie obszarze. Rzucisz się w nieznane Tobie wody bez lęku a gdy będzie już po zobaczysz, że to wcale nie było takie trudne a nie sprzyjające okoliczności, które się pojawią nie przeszkodzą Ci jeszcze raz spróbować.

ZDROWIE
Zapisz się jak najszybciej do specjalisty, jest konieczność szczegółowych badań.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl