Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 30.12 DO 05.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Drobne przykrości w związku Was nie ominą ale tym razem Ty pierwsza wyciągniesz rękę do zgody i wzajemne niesnaski szybko miną i dalej będziesz spokojnie kontynuować podjęte działania polegające na podniesieniu standardu Waszego związku.

Samotny Baran uświadomi sobie swoje uczucia względem osoby która już dawno bywa w jego otoczeniu jednak nie łączy ich nic bliższego, zechcesz zbliżyć się do tej osoby i poznać bliżej. Twoje działa będą skuteczne.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA-pozwala Ci uświadomić, że to jest dobry moment na, aby poznać nową miłość lub odbudować relacje w istniejącym związku.

BYK

Jesteś w rozpaczy, „pociąg odjechał” a szanse nie zostały wykorzystane. Wydaje ci się, że to koniec Waszej relacji jednak on zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Zjawi się w Sylwestrowy wieczór i zaprosi do wspólnej zabawy, wyzna Ci uczucia na które czekasz od dawna.

Byk bez pary w tym tygodniu nie będzie zainteresowany szukaniem głębszego uczucia. W jego otoczeniu będą pojawiać się różne osoby, które nawet przykują twój wzrok ale tak naprawdę nikt nie zwróci Twojej głębszej uwagi.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA-osoby w związku wpadną na interesujący pomysł, żeby podnieść jego jakość.

BLIŹNIAK

To szczęśliwy czas dla Was, będzie razem ze sobą całkiem blisko i na nowo odkryjecie łączące Was uczucia. Wspólna zabawa w towarzystwie przyniesie Wam wiele radości a wy zauważycie, że tego właśnie brakuje w Waszym związku do pełni szczęścia -zabawy.

Samotny Bliźniak ma w sobie wiele pragnień o miłości jednak iluzje jakie nosi w swojej głowie nie mają pokrycia w rzeczywistości, z jednej strony pragniesz romantycznego uczucia z drugiej chcesz być w pełni wolna. Tego nie da się pogodzić ze sobą.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA- Obecność tych Aniołów pomoże zniknąć problemom w związku i odbudować radość i szczęście.

RAK

To czas spokoju dla Twojej relacji, wygodnego życia i wspólnego cieszenia się tym co niesie Wam los. Będzie czuć się stabilnie i bezpiecznie w Waszym domu, Wasza miłość znajdzie ujście. Odkryjecie jak bardzo Ty i Twój partner jesteście sobie wzajemnie potrzebni.

Rak bez pary będzie nieco zasmucony swoją sytuacja, widać, że bardzo pragniesz miłości, drugiej połowy a kolejny tydzień niczego nie zmieni. Samotność zaczyna Cię uwierać ale zamiast spędzać czas w domu wyjdź do towarzystwa.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ METATRON- Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek.

 

LEW

Los niesie ci wiele pokus, nie łatwo będzie zapanować nad swoimi emocjami, Twój czas spędzony w towarzystwie innych będzie ciężką próbą dla Waszego związku. Jednak jest szansa, że podejmiesz właściwa decyzję i być może nawet zrezygnujesz z wyjazdowej pracy dla dobra Waszego związku.

Samotny Lew najpierw znajdzie pocieszenie w ramionach kogoś nowo poznanego a potem będzie narzekał, że uwikłał się w głupią sytuację. Tak naprawdę nie szukałeś miłości tylko przygody, tylko jak wytłumaczyć to drugiej osobie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Jeżeli jesteś osobom samotną, anioły białego promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię z negatywnych myśli, a jednocześnie pomagają otworzyć się na spotkanie idealnego partnera.

 

PANNA

Między Wami nie zawsze dobrze się układa, popełniacie wiele błędów wobec siebie ale zaczniesz zrozumieć, że nie można przerobić partnera na swój obraz i podobieństwo i zaczniesz doceniać to co masz i nauczysz się cenić jego osobę taką jaki jest, to poprawi Wasze relacje.

Samotna Panna wejdzie w dosyć skomplikowaną znajomość, w tej relacji będzie Was troje, jednak kolejne dni będą powoli wyjaśniały sytuacje i stosunku z nowo poznaną osobą zaczną się powoli wyjaśniać.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- Anioły złotego promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

 

WAGA

To wspaniały dla Was czas, razem z przyjaciółmi będziecie dzielić się wspólną radością. Okoliczności zewnętrzne będą pozytywnie wpływać na Wasz związek, wieczory będą bardziej czułe, będzie więcej deklaracji i wyznań.

Samotna Waga szukająca miłości musi zmienić postawę od obecnie prezentowanej. Pragniesz uczucia ale bronisz się przed swoimi myślami i uczuciami, co powoduje u Ciebie niepokój i rozdrażnienie. Popracuj nad tym, by zrozumieć jakie czynniki doprowadziły Cie do przyjęcia takiej pozy.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

 

SKORPION

Ciężkie chwile między Wami powoli odchodzą w zapomnienie, można powiedzieć, że Wasz związek wyzdrowiał po ciężkiej chorobie. Dzięki ciężkiej pracy nad sobą i relacją odnieśliście sukces, a Wasze cierpienia i troski są już za Wami, teraz zaczynacie nowy jasny okres dla Was.

Samotny Skorpion który od dawna ma na oku pewną osobę powinien przedsięwziąć jakieś kroki by zbliżyć się do niej, zadbać o rozwinięcie relacji, nie możesz ciągle czekać na jej okazanie zainteresowania skoro ona nawet nie wie, że o niej myślisz.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości.

 

STRZELEC

Twoje życie się nie skończyło, mimo smutku i żalu, że on zupełnie nie zwraca na Ciebie uwagi, baw się, rozejrzyj się wokół, on nie jest pękiem świata, mimo, że to Twój partner masz prawo do innego towarzystwa. Przestań myśleć o swoim nieszczęśliwym związku a na swoje życie spojrzysz z innej perspektywy.

Strzelec który jeszcze nie ustrzelił żadnego serca, może być pewny, że ten tydzień niczego w jego życiu nie zmieni. Będziesz się dobrze bawić w towarzystwie, korzystać z życia i wcale nie odczujesz negatywnych emocji z powodu swej samotności.

ANIOŁ TYGODNIA – ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.

 

 

KOZIOROŻEC

Zebraliście dużo negatywnego doświadczenia w Waszym związku a nadal poprawnie nie potraficie ocenić siebie i własnych potrzeb, być może winą tego jest egoistyczne podejście każdego z Was a może nie umiejętność skoncentrowania się na konkretnej sprawie. Jednak uda się Wam złagodzić konflikt i doprowadzić do zgody.

Samotny Koziorożec tydzień spędzi na rozważaniach i wspomnieniu dawnej miłości. Już wiesz, że tamte relacje nie powrócą jednak nie jesteś jeszcze gotowy by otworzyć swoje serce na nową miłość.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL- Gabriel próbuje przekazać Ci cenne informacje, które otworzą Twoje serce na wielkie uczucie.

 

WODNIK

Lubisz zwracać na siebie uwagę innych, lubisz flirty w miłości i nie wiele Cie interesuje, że w tym czasie Twój partner szaleje z zazdrości, zupełnie nie rozumiesz jego postawy, tylko uważasz, że skoro on nie dba o Ciebie w wystarczający sposób by zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby, zrobi to ktoś inny.

Wodnik bez pary pozna interesującą osobę jednak po pierwszej randce Twoje zauroczenie osłabnie, stanie się wątpliwe czy ogóle masz ochotę na kolejna randkę, jeśli nie chcesz więcej, nie rób niepotrzebnej nadziei drugiej stronie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi.

 

RYBY

Rybą będących w zalegalizowanych w związkach tydzień niesie szczęście rodzinne. Nic negatywnego nie zmąci Waszej relacji, nie będzie nie potrzebnego napięcia, cieszcie się tym chwilami , bo to chwile od losu i reguły bywają one ulotne.

Ryba bez pary odetnie się od przeszłości, od dawnych przyzwyczajeń i związków i otworzy swoje serce na przyjęcie miłości. Będziesz szczęśliwa, mimo, że nadal sama, zaiskrzy w Tobie nadzieja na lepszą przyszłość.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL- Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację między sobą.

 

Kategorie:

Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl