Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 06.01 do 12.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

To ciekawa lekcja dla Ciebie, trzeba będzie wyciągnąć odpowiednie wnioski, żeby zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości. Teraz osoba, którą uraziłaś przyjęła przeprosiny i szybko zapomniała o sprawie, jednak drugi raz taka szansa może się nie powtórzyć.

FINANSE

To czas kiedy jest u Ciebie możliwy spory postęp w sprawach zawodowych, wszelkie przeszkody, problemy pokonasz z łatwością zwycięscy. Nawiążesz interesujące znajomości, poznasz ciekawych ludzi, pojawią się szanse na lepiej płatną pracę.

ZDROWIE

Zachowasz dobry nastrój a pozytywne myślenie przyczyni się do dobrego samopoczucia.

 

BYK
MIŁOŚĆ

Słodki puchar szczęścia niesie zawsze nutę goryczy i Ty właśnie tej goryczy doświadczasz, nie jest łatwo uwierzyć w to co słyszysz a jednak prawda jest dla Ciebie bardzo bolesna. Staraj się jednak mądrze reagować, przed wszystkim znajdź w tym ukryty głębszy sens, nie oceniaj po pozorach.

FINANSE

Tempo wydarzeń na polu zawodowym zdecydowanie osłabnie, będziesz mieć poczucie stania w martwym punkcie, zachowaj spokój i nie działaj ryzykownie i na oślep byle tylko coś się działo, zmiany przyjdą już wkrótce.

ZDROWIE

Nawet jeśli masz niewiele czasu wystarczy parę brzuszków i ćwiczeń z hantlami by zauważyć zamiany.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Los rzuci Ci wyzywanie i Twoim utartym szlakom codzienności ale osoba która Ci towarzyszy przez życie może nie mieć ochoty na takie ryzykowane atrakcje. Przeprowadzka do innego kraju bywa fascynująca ale podjąć taką decyzje tylko dlatego, że jest akurat okazja i zostawić wszystko na co do tej pory pracowałaś, wymaga poważniejszych rozważań.

FINANSE

To czas bilansu zawodowego, trzeba będzie podsumować swoje działania z ostatnich miesięcy i albo zbierzesz plony albo będzie uczucie nierealizowanych celów, tak czy owak zaczniesz szukać na nowo celu i głębszego sensu swoich działań zawodowych.

ZDROWIE

Warto uprawiać sport i właściwie komponować posiłki.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Przydałby Ci się porządek w życiu uczuciowym, nie możesz zwodzić dwóch osób jednocześnie obiecując im wspólną przyszłość, kiedyś prawda wyjdzie na jaw i wtedy może okazać się, że stracisz wszystko, zastanów się co ważniejsze, nagła fascynacja czy stabilny sprawdzony układ?

FINANSE

Podlegasz aktualnie negatywnym wpływom innych, działasz tak, jak inni chcą a nie tak, czego Ty chcesz. Jeśli Twoje działania nie będą przemyślane możesz popełnić błąd, który przyniesie daleko idące konsekwencje. Możliwe, że pojawi się szansa wykazania w całkiem dla Ciebie nowych dziedzinach.

ZDROWIE

Wzmocnij swoją wątrobę bo da Ci się we znaki.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Od dawna gonisz czyjeś serce i wciąż jesteś na tym samym etapie, zastanów się czy ten ktoś świadomie Ci nie unika bo nie jest zainteresowany bliskością z Tobą. Nadeszła pora by przystanąć i ogarnąć całość, a potem wyostrzyć wzrok na szczegóły, być może tracisz cenny czas na coś co nigdy nie zostanie przypieczętowane.

FINANSE

Jeśli jesteś kobieta Lwem która prowadzi własny interes, to zwrócić uwagę na to, że zbyt wiele czasu poświęcasz na mgliste idee i rozważania a za mało czasu na aktywne i faktyczne działania by rozwinąć biznes. Potem narzekasz na marne finanse a tak naprawdę nie wiele zrobiłaś ku wzrostowi poza planami.

ZDROWIE

Dbaj nie tylko o ciało ale także o swoją duszę

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Jest szansa na poprawę relacji z innymi osobami, tydzień przyjemny i stabilny emocjonalnie, na Twojej drodze nie pojawią się żadne poważniejsze konflikty, nawet nie zauważysz kiedy upłynie Ci czas. To też odpowiedni moment by zająć się bardziej sobą a mniej innymi.

FINANSE

Dla Ciebie los niesie tydzień twórczy i owocny, możliwa zmiana pracy bądź podwyższenie kwalifikacji, wykorzystaj szanse jaką niesie Ci życie. Jeśli jesteś Panną, która od dłuższego czasu szuka pracy to nadszedł czas kiedy uda Ci się zaspokoić swoje ambicje.

ZDROWIE

Wsłuchaj się w sygnały płynące z organizmu.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To czas błogiego lenistwa w gronie bliskiej Ci osoby, będziesz czuła się szczęśliwa jak nigdy dotąd a Twoich myślach pojawią się nowe optymistyczne plany na dalszą wspólną przyszłość. Zabraknie Ci jednak czas na pielęgnowanie tych błogich chwil i szybko zapomnisz o swoich obietnicach.

FINANSE

Szef da Ci szanse podróży zawodowej, nie odrzucaj oferty tylko dlatego, że teraz nie masz na to ochoty. Szansa taka, może nie powtórzyć się szybko a dany wyjazd będzie przyszłościowo dla Ciebie bardzo owocny. To także dobry czas na edukację i zdobywanie prestiżu zawodowego.

ZDROWIE

Wykonuj te ćwiczenia które lubisz, nie ważne czy basen czy jogging.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

To dobry czas żeby zacząć dbać o swoją przyszłość i bezpieczeństwo emocjonalne ale bardziej stabilne niż te krótkotrwałe fascynacje i przyjemności. Inaczej przyjdzie moment, iż poczujesz się samotna i opuszczona a przecież było tak cudownie.

FINANSE

Jeśli zależy Ci na wyższej pozycji postępuj uczciwie i zgodnie z zasadami, nie wybieraj dróg na skróty, nie zawieraj pochopnie transakcji, bo z obietnic widać złote góry tylko dokładnie zanim podpiszesz umowę zapoznaj się z tekstem dokumentu.

ZDROWIE

Będziesz w formie ale nie zapominaj o regularnym trybie życia.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Ogarnie Cię nieprzezwyciężona potrzeba silnych więzi emocjonalnych i pragnienie posiadania kogoś komu można zaufać, problem będzie jednak to, że osoba którą obdarzysz takim zainteresowaniem nie odwzajemni tego, mimo, że bardzo Cię lubi.

FINANSE

Twój umysł będzie bardzo otwarty a szare komórki będą pracować na najwyższych obrotach, wykorzystaj ten czas w narobieniu zaległości których masz nie mało. Jeśli planujesz zmianę pracy rób to naprawdę kreatywnie a nie tylko słownie.

ZDROWIE

Siły będą Ci dopisywać pod warunkiem, że potraktujesz siebie z właściwą uwagą i troską.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Wyostrzona intuicja i zmysł obserwacji często ostrzega Cię przed pochopnym zawieraniem znajomości, tym razem jednak pozwól sobie na odrobinę luzu i nie analizuj każdego negatywnego zachowania tej osoby jako jego odrzucenie Ciebie, bo być może on tylko chce Cię przetrzymać w nie pewności.

FINANSE

Twoja pozycja w pracy może być wystawiona na ciężką próbę, ostanie redukcje pokazały, że tak naprawdę nikt, ze starego grona pracowników nie jest już bezpieczny. Staniesz w oko w oko z piętrzącymi się trudnościami, jednak mimo wszystko, kontroluj swoje emocje.

ZDROWIE

Dbaj o gardło.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Popełniane błędy dają o sobie znać przez długie lata, właściwie zaczniesz się zastanawiać czy kiedyś druga osoba zapomni o Twojej zdradzie, czy zawsze będzie Ci ją wypominać, gdy tylko pojawi się okazja. To dobry czas, żeby przeprowadzić poważną rozmowę w tym kierunku albo zapominacie o przeszłości albo o sobie.

FINANSE

Nareszcie coś zacznie się dziać, w sferze pracy zbyt długo siedzisz i czekasz z założonymi rękami, że praca sama Cię znajdzie. Los na Twojej drodze postawi osoby które będą miały korzystny wpływ na Twoje dalsze życie zarówno zawodowe jak i osobiste. Pomogą Ci się wyrwać z tego marazmu.

ZDROWIE

Dodawaj sobie energii poprzez pozytywną motywację.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

To nie będzie łatwe uwodnienie bliskiej Ci osobie kim naprawdę jesteś i jak bardzo myli się w Twojej ocenie, być może fakty przemawiają na Twoją niekorzyść ale prawda jest taka, że nie doszło do tego, co mówią i myślą inni, tylko jak uwodnić prawdę, skoro on nie chce nawet z Tobą rozmawiać.

FINANSE

Nie stać Cię na błędy gdy gra toczy się o tak wysoką stawkę a jednak nie uda Ci się ich uniknąć, co też negatywnie wpłynie na twój dalszy rozwój. Rezygnacja z kursu, który nie jest zgody z Twoim stanowiskiem i zawodem jaki wykonujesz okaże się krokiem w tył.

ZDROWIE
Od samego rana zaczynaj myśleć o rzeczach przyjemnych a zachowasz dobry nastrój.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl