Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 06.01 DO 12.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Między Tobą a partnerem nadszedł czas na przeprowadzenie poważnych rozmów, czego Ty ciągle skutecznie unikasz, boisz się odpowiedzialności za kogoś, za związek, wolisz mieć poczucie wolności, które wcale nie daje Ci szczęścia.

Samotny Baran pozna w czasie wyjazdu interesującą osobę ale od samego początku ocenisz ją zbyt krytycznie, działając w ten sposób zaprzepaszczasz swą szanse na miłość. Bądź bardziej tolerancyjna i otwarta.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

 

BYK

Od dłuższego ze swoja połową prowadzisz bezsensowny spór, który nie niesie ze sobą niczego dobrego, żadne z Was nie ma racji i nikt z Was nie jest winy zaistniałej sytuacji ale też nikt nie chce się do tego przyznać. W tym tygodniu nie rozwiążcie sporu ani nie nastąpi poprawa nastroju w Waszym związku.

Byk bez pary wejdzie w nowe interesujące znajomości, jednak nikt z nowo poznanych osób nie zauroczy Twego serca, jakoś tak uznasz, że brakuje tego czegoś i nie ma co sobie zawracać głowy.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SIŁY -Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.

 

BLIŹNIAK

Od dawna macie pewne plany dotyczące Waszej przyszłości jednak obecny okres niesie, że nadal realizacje tych celów trzeba odłożyć na późniejszy czas, zarówno Ty i partner zaczynacie już czuć napięcie z tego powodu ale niczego nie da się przyspieszyć.

Samotny Bliźniak wcale nie będzie miał ochoty na bliskie relacje, będziesz czerpać radość życia i wolności i wcale nie głowie Ci będzie się wiązać ani szukać miłości.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA -Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

 

RAK

Razem z partnerem stracie się o kredyt na Wasze wspólne gniazdko, jednak sytuacja okaże się mało sprzyjająca, nie dojść, że dostaliście odmowę z banku to jeszcze pozycja twojej pracy zaczyna być pod znakiem zapytania, co będzie dalej. Jednak nie zamartwiaj się tylko poszukaj innych możliwości rozwoju.

Samotny Rak popadnie w nostalgiczny nastrój, zamiast skupić się na zawieraniu nowych znajomości będziesz wracać myślami do przeszłości choć wiesz, że nie ma już szansa na powrót.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA-Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat.

 

 

LEW

Zapomnij chociaż przez chwilę o tym do czego nawykłeś i zacznij ze swoją połową cieszyć się życiem, więcej działaj a mniej składaj sobie słownych obietnic, chcesz wyjść do kina, nie ma sprawy, zrób to i nie przeliczaj tego na codzienne wydatki, bo inaczej zawsze będzie coś bardziej potrzebne niż przyjemność.

Lew bez pary postawi na swoim i zwycięży, sama w pojedynkę łatwo Ci się idzie przez życie ale on tak bardzo nalega że zgodzisz się na randkę, jednak już po spotkaniu wyjdzie na jaw, że wcale nie myliłaś się co do tej osoby.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL-Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek

 

 PANNA

Wydaje Ci się, że twoje problemy można rozwiązać tylko w tradycyjny sposób, jednak czas pokazuje jak bardzo się mylisz. Twój partner skutecznie pomaga Ci zrozumieć pewne fakty i widać, że w Tobie na nowo zrodzi się nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone.

Samotna Panna która mu już kogoś na oku będzie coraz bliżej zdobycia swego celu, w sumie partner jest już na wyciągnięcie ręki jednak jakoś ciągle Ci się wymyka.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

 WAGA

Sytuacja która pojawiła się w Twoim związku nie jest łatwa, swoją połowę obdarzasz owszem głęboką miłością ale pojawił się ktoś jeszcze, kogo darzysz szczerym uczuciem przyjaźni i widać, iż często zastanawiasz się który z nich jest dla Ciebie ważniejszy.

Waga bez pary uwikła się w relację która będzie wymagała podjęcia natychmiastowej decyzji, jeśli wejdziesz w ten trójkąt możesz wyjść z niego ze złamanym sercem.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne

 

 

SKORPION

Musisz uzbroić się w cierpliwość, Twój partner bardzo Cie kocha ale nie jest gotowy by podjąć odważne decyzje dotyczące Waszej przyszłości. On potrzebuje czas, żeby dojrzeć dla tych ważnych deklaracji i musisz to zrozumieć a nie obrażać się bez powodu.

Samotny Skorpion przypomni sobie osobę która dawno temu zawróciła mu w głowie i teraz znów zechcesz nawiązać z nią bliską relacje, nie patrzysz tylko, że ta osoba dawno już żyje swoim życiem.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.

 

 

STRZELEC

Twój trud by zdobyć czyjeś serce został wreszcie nagrodzony ale Ty wcale nie jesteś szczęśliwa z tego powodu, uwikłałaś się w związek a teraz nie wiesz jak się z niego uwolnić. Twój partner nawet nie wie, co chodzi Ci po głowie i nie rozumie dlaczego ciągle nie masz czasu na wspólne spotkania.

Strzelec bez pary w nadchodzącym tygodniu pozna fantastyczną osobę, która ma w sobie cudowny dar przekonywania, a dostrzeżesz to tylko dlatego, gdyż już po pierwszej randce stwierdzisz, że chcesz spędzić z nią życie.

ANIOŁ TYGODNIA – ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

 

KOZIOROŻEC

Czasem nie potrafisz dogadać się ze swoim partnerem, jednak sama nie nie umiesz ogarnąć całości, najlepszym rozwiązaniem w Waszej sytuacji jest skorzystanie z „rady” kogoś doświadczonego, ale najpierw sama idź na rozmowę a dopiero potem namów na nią partnera

Samotny Koziorożec może się przygotować na miły tydzień, będziesz przyciągać życzliwych ludzi i korzystne sploty okoliczności.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

 

 

WODNIK

Między Tobą a partnerem zapanują dobre stosunki, wykażecie wobec siebie więcej zrozumienia i cierpliwości, wzajemne żale pójdą w nie pamięć. Razem podejmiecie ważne decyzje dotyczące Waszej wspólnej przyszłości choć droga do realizacji tych planów jest długa i trudna ale Ty wierzysz, że dacie radę.

Wodnik bez pary pozna osobę która go bardzo zainteresuje, zaczniesz dopatrywać się w niej samych plusów a swoje życie skupisz na poznaniu jej bliżej.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELKA SIŁA-Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

RYBY

Sama świadomie wybrałaś taką drogę, wybrałaś życie z kochankiem zostawiając męża, dlaczego teraz zadajesz sobie pytanie, pytasz sama siebie czy Twój wybór był prawidłowy, nie możesz się zadręczać bo to niczego nie zmieni, powrotu już nie ma.

Jeśli Twoje serce Rybo jest samotne ten tydzień może to zmienić, na horyzoncie towarzyskim pojawi się osoba która będzie miała intrygującą postać, jednak minusem będzie, że ona zaciekawi nie tylko Ciebie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA-Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki. Uwierz, że właśnie teraz tworzysz swoje nowe, lepsze życie.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl