Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 13.01 DO 19.01.2013
Autor:
Anna Bell

BARAN

W miłości nie nastawiaj się na domowe rewolucje, w tym tygodniu przygotuj się na to, że nie uda Ci się przeprowadzić żadnych poważnych rozmów ze swoim partnerem ale jeśli już doprowadzisz do rozmowy to i tak nie wiele osiągniesz.

Samotny Baran ma czas aby zebrać siły by już niedługo ostro ruszyć do przodu. Teraz w miłości niczego nie wskórasz więc zajmij się sobą, zrelaksuj i poświęć czas na swoje hobby.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

 

BYK

Nie pozwól żeby Twoje serce ogarnęły czarne myśli, Wasze kłopoty to stan przejściowy i niedługo sytuacja się wyjaśni. Wasze relacje wrócą do normy, a wy odpracujecie zaległości zwłaszcza w sypialni, do tego czasu dopracuj szczegółowo pewne pomysły które od dawna masz chęć zrealizować.

Samotny Byku przed Tobą czas próby, nie wiesz czy znajomość nie dawno zawarta ma szanse przetrwania i przejścia w coś bliższego, ale jeśli zależy Ci na czymś głębszym Ty też musisz się wykazać a nie tylko biernie czekać na jego kontakt.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

BLIŹNIAK

To dobry czas dla Twojego związku, relacje są czyste i jasne, nie ma żadnych niedomówień, tydzień przepłynie w miarę spokojnie, nie pojawią się żadne większe napięcia ani sytuacje które mogły by Wam dokuczyć.

Samotny Bliźniak zawrze interesującą relacje ale rozwinie się ona tylko wtedy jeśli będziesz uparta i śmiała w dążeniu do celu. Nie szukaj w tej sprawie pomocy u innych, bo możesz przeżyć rozczarowanie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

 

RAK

Twój partner w tym tygodniu może Cię zawieźć w zupełności, nie tylko nie znajdzie dla Ciebie czasu ale też nie będzie się zgadzał z Twoim zdaniem, mimo że Twoje argumenty będą bardzo konkretne. Pozostaje Ci miły uśmiech choć smutek w sercu będzie.

Rak bez pary pozna kogoś ale będzie problem, osoba która wzbudziła Twoje emocje wyjdzie na jakiś czas daleko i nie wiadomo kiedy wróci. Będziesz czuła się osamotniona, bo wiesz, że zaiskrzyło między Wami, a los Was rozdzielił.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość.

 

LEW

Lwie panuj nad emocjami, możesz powiedzieć swojej połowie o jedno słowo za dużo a to już wywoła prawdziwą burzę między Wami. Kłopoty finansowe piętrzą się u Was i rozmnażają ale to nie jest wina drugiej strony tylko Wasza wspólna.

Jeśli jesteś Lwem szukającym drugiej polowy w tym tygodniu Twój książę się nie zjawi. Przygotuj się najwyżej na niezobowiązujący flirt, miłą i urocza kolację i na tym koniec. Tak samo jako szybko w twoim życiu, tak samo zniknie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

PANNA

Nie mogłaś się dogadać ze swoim partnerem od dłuższego czasu, wreszcie to się zmieni, coś zrozumiesz, dogadacie się a Ty dowiesz się jak osiągnąć swój cel, zwłaszcza jeśli zależy Ci na legalizacji związku. Może sytuacja będzie od Ciebie wymagała błyskawicznego działania jednak nie będziesz sama, Twoja połowa też tego chce tylko się boi.

Panna bez pary stanie przed dylematem kogo wybrać, obie znajomości są bardzo interesujące, obie mają szanse rozwinąć się w przyszłości a Ty nadal nie wiesz, do którego z nich może zabić bardziej Twoje serce.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

WAGA

Już wkrótce może się okazać, ze Twój ukochany na poważne kłopoty, którymi nie chce Cię obarczać. Woli jak typowy „mężczyzna” zaszyć się w swojej jaskini a Ty zupełnie poczujesz się zdezorientowana, bo nie dojść, że będzie milczący to jeszcze opryskliwy.

Samotna Waga będzie rozpaczliwie tęsknić za miłością ale nie za nową ale za powrotem kogoś, kogo już nie ma przy Tobie. Kolejny tydzień niczego nie zmieni i czas już jednym cięciem odciąć się od przeszłości.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA-Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić.

 

SKORPION

Próba zaprzyjaźnienia się z kimś na kim Ci zależy nie przyniesie Ci żadnych efektów ani rezultatów. Zainteresowanie bliższa relacją będzie tylko z Twojej strony, więc przygotuj się że trafisz na mur nieporozumienia albo wręcz niechęci.

Samotny Skorpion będzie miał przejściowe trudności by znaleźć swoją połowę, będziesz czuć się osamotniona bardziej niż zwykle, wyda Ci, że wszyscy będą zajęci swoimi sprawami i nikt nie będzie miał czasu dla Ciebie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI-Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnerki.

 

STRZELEC

W miłości będzie zmiennie, początkowo piękny tydzień, wzajemnie zrozumienie i harmonia a potem czar jakby prysł i pojawi się ochłodzenie. Nie podejmuj jednak żadnych radykalnych decyzji, niekorzystna sytuacja sama minie, nawet nie zauważysz kiedy i jak znów wszystko wróci do normy.

Strzelec bez pary zauważy kogoś, kto będzie kusił Cię wzrokiem lecz będzie zbyt onieśmielony, żeby zbliżyć się do Ciebie. Nie naciskaj na adoratora ale okaż mu delikatnie także swe zainteresowanie jego osobą.

ANIOŁ TYGODNIA – TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

 

KOZIOROŻEC

Ogranie Cię złość, Twój parter zupełnie nie reaguje na Twoje prośby, będziesz mieć wrażenie, że rozmawiasz ze ścianą. Pozostaje Ci wzięcie kilka głębszych oddechów i zająć się spokojnie czymś innym.

Samotny Koziorożec będzie rozważał wejście w związek z osobą która darzy Cię uczuciem, lecz Twoje serce nie bije na jej widok, można wejść w związek by nie być samotny tylko czy ma to sens?

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

 

WODNIK

Twoja połowa i Ty przeżywacie renesans uczuć, randki między Wami będą bardzo romantyczne, co z tego, że jesteście parą z długoletnim stażem, Wam też się należy odrobina luzu i powiewu świeżości w związku.

Co z tego, że on obiecał że zadzwoni, że spotkacie się ponownie, czekasz tak długo samotny Wodniku a z jego strony milczenie, nadszedł czas by darować sobie te relację i przestać poważnie traktować jego słowa, z tego już nic nie będzie.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

RYBY

Twój partner Ci dokuczał, rzucał kłody pod nogi, nie był dla Ciebie dobry a Ty czułaś się uwięziona w relacji z nim, teraz nadejdzie moment, że Wasze drogi rozejdą się w niezwykły sposób, a Ty szybko o nim zapomnisz.

Samotna Ryba pozna kogoś, kto wyda się jej idealny, na horyzoncie pojawi się bardzo intrygująca postać ale nie zabiegaj o niego pierwsza, postaw na uwodzenie z wdziękiem i delikatnością a on także dojrzy Cię w tłumie więc pozwól mu się wykazać a będzie jadł Ci z ręki.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 


 

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl