Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 20.01 do 26.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

To czas kiedy szykuje się więcej rozrywek, bywanie w towarzystwie przysporzy Ci wiele radości, nowe znajomości dadzą szanse na przeżycie zmysłowej romantycznej przygody, niestety ale na trwałe uczucie jeszcze nie ma co liczyć., choć bardzo tego pragniesz.

FINANSE

Trudnych momentów nie zabraknie, to ciężki czas ale nie trać wiary w pomyślne zakończenie wielu spraw. Trudności w sumie powinny stać się dla Ciebie motorem do rozwoju, to znak, że jeszcze w wielu dziedzinach trzeba nadrobić swoją wiedzę.

ZDROWIE

W bliższym tygodniu zdrowie nie powinno przysporzyć większych kłopotów.

 

BYK
MIŁOŚĆ

To dobry moment, żeby poszukać wspólnych nowych zainteresowań z partnerem które wzbogacą Wasze życie, wszak nie można stale smakować tego samego. Warto nieustanie próbować żeby coś zmienić czy poprawić, wtedy standard Waszej relacji ulegnie znaczącej poprawie.

FINANSE

Możesz pozwolić sobie na chwilę odpoczynku, zakończyłeś korzystnie zadania Ci wyznaczone, zanim rozpoczniesz nowe zrób coś dla siebie, naładuj akumulatory lub zrób porządek ma biurku i szufladach, to działa odprężająco, wolny od śmieci, poczujesz się lekki i gotowy podjąć kolejne wyzywanie.

ZDROWIE

Uważaj na centymetry, los ma Cię nimi obdarzyć.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Być porzuconym nie jest sprzyja dobremu samopoczuciu, trudno Ci będzie się pogodzić, że tak późno dojrzałaś prawdę, którą inni znali już od dłuższego czasu. Wiele zrobić teraz nie możesz, jak posklejać złamane serce a na przyszłość szukaj relacji, która ma silną więź także na poziomie duchowym.

FINANSE

W pracy bardzo interesująco, podejmiesz kilka ważnych decyzji, które skierują Twoją karierę zawodową na nowy tor działania. Wiele się zmieni, firma może złożyć Ci propozycje w rozwijaniu współpracy z zagranicą. Nie wahaj się z pozytywną odpowiedzią, masz szanse poznania nowych ciekawych ludzi.

ZDROWIE

Zwrócić uwagę na funkcjonowanie swego organizmu, uważasz, że wszystko jest w normie?

 

RAK
MIŁOŚĆ

Czasem trzeba zwyczajnie zapomnieć o tym co było i przestać się oglądać za siebie. Ta relacja już nie powróci, a teraz nadszedł czas zacząć wszystko od początku. Wyobraź siebie, że Twoje życie to czysta biała kartka, od Ciebie zależy co na niej napiszesz.

FINANSE

To czas kiedy nie wiele będzie się działo, w pracy miła i ciepła atmosfera, prawie rodzinna, wszyscy sobie wzajemnie pomagają, ale wiesz, że taki czas jet tylko przejściowy i nie długo wszystko się wypali, a relacje wrócą do danych przyzwyczajeń, gdzie każdy działa we własnym, dobrze pojętym interesie.

ZDROWIE

Zdecydowanie zmień nawyki żywieniowe.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Relacje uczuciowe są u Ciebie na drugim planie, przestałeś dbać o to, jak wygląda Twoja znajomość, ponownie skupiłaś się na kontaktach towarzyskich. Twój partner chce Cię usidlić, a Ty się nie dajesz do tej roli, tylko, że on nie chce tego zrozumieć.

FINANSE,

Ostatnio poluzowałaś sztywny gorset dyscypliny i odpowiedzialności i ponownie podchodzisz do pracy na luźne, nie spieszy się z wykonaniem zadań, choć w swoim środowisku jesteś znany ze swego pracoholizmu, jednak Ty także potrzebujesz czasem przyjemności z lenistwa w pracy. Nawet szef przymknie na to oko.

ZDROWIE

Narażona jesteś na napięcia psychiczne.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Czasem warto więcej uwagi poświęć sobie niż partnerowi. Warto się skupić na własnym rozwoju, a jeśli jeszcze jesteś samotną Panną pamiętaj, że dbając o swój umysł i ciało jesteś jak latarnia morska działająca na mężczyzn dryfujących w okolicy.

FINANSE

To czas kiedy Twoja kariera zawodowa zostanie doceniona, możesz zyskać dodatkowe bonusy w postaci premii bądź podwyżki. Jeśli jesteś panną pracują handlu, teraz szczególnie będziesz przyciągać klientów do siebie, wzrośnie Twój utarg.

ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o gardło, inaczej czeka Cię wizyta u specjalisty.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To dobry dla Ciebie moment, nawiążesz nowe kontakty towarzyskie, widać, że zaczną cię kusić nowe pomysły na życie, zainspirujesz się pasją od nowych znajomych, ciesz się wolnością i życiem bo wkrótce nastąpi kolejna zmiana.

FINANSE

Nie wykluczone, że nadchodzi moment kiedy będziesz mogła powiększyć swoje imperium, uczynisz inwestycje, które wpłyną na korzystny dalszy rozwój firmy. Będziesz więc ambitnie dążyć do wytyczonego przez siebie celu. Zwróci uwagę na umowy, które decydują o rozwoju firmy na kilka następnych lat.

ZDROWIE

Przyda Ci sposób na uzyskania równowagi wewnętrznej np. joga czy medytacja.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

To moment w którym zakończą się relacje, które wyczerpały swój potencjał. Odejdziesz od ludzi, zakończysz znajomości, które nie mają Ci już nic do zaoferowania. Zechcesz zrobić porządek w swoim życiu i przyjmij to ze spokojem, tak będzie lepiej.

FINANSE

Teraz masz duże szanse aby sytuacja zawodowa uległa u Ciebie korzystnej zmianie. Jeśli jesteś Skorpionem bez pracy, wkrótce to się zmieni, rozmowy podjęte w tym tygodniu będą dla Ciebie owocne. Wpływa na Ciebie ma wibracja związana się z pojawieniem nowych sytuacji.

ZDROWIE

Zrób kompleksowe badania lekarskie.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

To czas kiedy łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości i nie zdziw się jeśli na Twojej drodze zupełnie przypadkowo pojawi się osoba w której się zakochasz. Miłość od pierwszego wejrzenia nie jest Twoją mocną stroną bo im szybciej się zapalasz tym szybciej wypalasz ale tym razem będzie inaczej, nie zmarnuj swej szansy.

FINANSE

Jeśli pozytywnie przejdziesz tą fazę rozwoju zawodowego dotrzesz do miejsca w którym lepiej widać przyszłość. Czujesz nieodpartą chęć rozwinięcia skrzydeł, poszukujesz w pracy stymulacji, wyzwań, pragniesz kierować zespołem, masz potrzebę sukcesu materialnego. Spełnienie zawodowe będzie Twoim głównym celem.

ZDROWIE

Ostrożnie prowadź i patrz pod nogi.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Jeśli chcesz mieć bliski związek wstań i wyjdź do ludzi którzy na Ciebie czekają, przebywając w czterech ścianach nie zmienisz swojego życia. Jeśli jednak boisz się konfrontacji w towarzystwie poczekaj z tym do wiosny a teraz zajmij się swoim ciałem i rozwojem.

FINANSE

Powiedz sobie teraz albo nigdy i zrób pierwszy krok w kierunku zmiany pracy. Nie możesz czekać w nieskończoność, ze sytuacja sama się wyklaruje. Nie podejmuj jednak drogi na skróty, rzucisz pracę a potem coś się znajdzie. Zmień ale wtedy gdy będziesz miała nowe konkretne miejsce na oku.

ZDROWIE

Zwróci uwagę by Twoja drobna dolegliwość nie nabrała cech chronicznych.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

To czas kiedy los testuje Twoje wzajemne relacje z partnerem, nie będzie łatwo, gdyż zmiany jakie zajdą w Was, nie będą podobne. Ty swoją drogę zechcesz skierować w innym kierunku a Twój partner zmierza zupełnie w inną stronę. Nie zadowolenie z Twego co jest bywa twórcze ale może się okazać, że tylko dla Ciebie, bądź na to przygotowana.

FINANSE

Wiele tutaj zależy od Twego nastawienia, jeśli Ty sam będziesz dążyć drogą do własnego rozwoju zajdziesz daleko, jeśli uznasz, ja wiem już wszystko najlepiej utkniesz w miejscu. Twórczość leży w Twoich rękach, lepsza praca też sama Cię nie znajdzie, to Ty musisz ją sobie poszukać.

ZDROWIE

Pomyśl o uzupełnieniu mikroelementów w organizmie.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Podejrzliwość i pesymizm jest w stanie zmienić każde zwycięstwo w klęskę. Wybaczyłaś mu jego błąd, nie ma co do tego wracać. Jeśli będziesz stale rozważać, że sytuacja może się powtórzyć nie zaznasz szczęścia gdyż niepokój będzie silniejszy a ciągła kontrola i uzyskiwanie dowodów nie wpłynie korzystnie na Twój związek.

FINANSE

Znów w pracy pojawi się przyspieszenie, nie przegap żadnej szansy zsyłanych przez życzliwy kosmos. Odkurz swoje ambicje, pamiętasz ile miałaś planów gdy rozpoczynałaś ten biznes a teraz, od dawna tkwisz w miejscu. Bierz się do roboty, teraz świat stoi dla Ciebie otworem.

ZDROWIE
Twoje ciało potrzebuje masaży i zabiegów antycellulitowych.

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl