Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 20.01 DO 26.01.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Nie porozumienia z partnerem wkrótce przejdą do historii a Ty na nowo poczujesz się kochana i doceniana. Poprawa relacji sprawi, że nadejdzie czas na podjęcie ważnych decyzji związanych na przykład z powiększeniem rodziny czy budową domu.

Samotny Baran który od dawna jest w przyjaźni z pewną osobą nagle ujrzy te osobę w innym świetle, okaże się, że przyjaźń może przerodzić się w miłość, co będzie zaskoczeniem dla Was obojga.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

 

BYK

To czas kiedy Wasza relacja przejdzie ciężką próbę, jeśli okaże się, że w Waszej relacji nie ma wzajemności uczuć, związek może się rozpaść. Warto żebyś już teraz zastanowiła się czego oczekujesz po partnerze i czy on może Ci to dać.

Samotny Byk, który już nieco wcześniej zawarł interesującą znajomość zobaczy w tej nowo poznanej osobie mnóstwo cennych zalet, przyjmiesz to za dobrą wróżbę, gdyż ta osoba będzie prawie czytać w Twoich myślach.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 

BLIŹNIAK

Pohamuj swój temperament bo inaczej pod wpływem nowej znajomości możesz zrobić coś czego będziesz żałowała. Potem na naprawdę relacji z partnerem nie będzie już szans, bo on Ci nie wybaczy tego skoku w bok.

Bliźniak bez pary odda swoje serce osobie która zaimponuje mu wyższa klasą społeczną o pokaźnym kontem. Będziesz za wszelką cenne próbował przedstawić siebie z innej strony pozując na kogoś kim nie jesteś.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

 

RAK

W związku to dla Ciebie czas spokoju, wzajemnej tolerancji i rozkwitu uczuć. Twoje życie rodzinne i partnerskie nie zostanie niczym zmącone a najważniejsze mogą dla Ciebie spełnić się marzenia związane z dziećmi. Wykorzystaj ten dobry czas dla Waszej relacji na pozytywne zmiany.

Samotny Rak w towarzystwie pozna kogoś, kto przywróci Ci radość życia i zadowoleniem będziesz witał każdy dzień, nie planuj jednak za szybko przyszłości z tą osobą, ciesz się chwilą tu i teraz. Niech prawdziwe uczucie rozwija się w swoim tempie, inaczej nic z tego nie będzie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

LEW

Ten tydzień będzie wymagał od Ciebie cierpliwości i równowagi spokój, w każdej sytuacji zachowaj spokój i nie daj się partnerowi wyprowadzić z równowagi a Twój związek przetrwa te burzę. To dobry moment żeby nauczyć się „my” zamiast „ja” bo razem można osiągnąć dużo więcej.

Samotna Lwica stanie jeszcze bardziej atrakcyjna a Twoje walory nabiorą jeszcze bardziej magicznej mocy. Uważaj jednak w Twoim otoczeniu znajdą się osoby, które będą chciały tylko uwieźć Twoją nie mając poważniejszych zamiarów.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRÓŻ- Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

 

 

PANNA

W Twoim związku nastąpią spore zmiany, zaczniesz otwarcie mówić i swoich potrzebach, nie będziesz już rezygnować z własnych pomysłów w imię świętego spokoju, taka postawa może nieco zaskoczy Twoją połowę i zacznie się buntować ale czas pokazuje, że wyjdzie to Wam na dobre.

Panna bez pary będzie prowadzić sekretne schadzki z kimś, kto raczej nie może ofiarować Ci trwałego i oficjalnego związku, mając jednak nadzieje, że rozkochasz go w sobie na zawsze, możesz złamać serce samej sobie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

WAGA

Otoczona miłością ze strony partnera poczujesz, że drobne problemy ale dosyć męczące dla Waszej relacji rozwiązują się same. Nie denerwuj się jednak, jeśli pewnych spraw nie da się rozwiązać od razu, ponieważ Twoja pomoc w tym kierunku okaże się nie zastąpiona.

Jeśli jesteś samotna Waga widać, że przed wszystkim skupisz się na sobie, zainwestujesz we własny wygląd, zmienisz styl ubierania, wszystko po to by oczarować pewną osobę z Twojego otoczenia i gwiazdy pokazują, że Twoje działania przyniosą sukces.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELAKA SIŁA -Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

 

SKORPION

Jeśli zależy ci na tym, żeby Wasza relacja przetrwała kolejne miesiące nie wycofuj się z obietnic danych partnerowi i dotrzymuj słowa, takie działanie z Twojej strony podniesie Twój autorytety w oczach partnera i dostrzeże on na nowo, że można Ci ufać.

Samotny Skorpionie będziesz miała wiele powodów do radości bo Twoje sprawy uczuciowe będą układać sobie jak tylko sobie wymarzysz. Osoba którą poznałaś będzie szczerze zainteresowana Twoją osobą.

ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

 

STRZELEC

Chcą udzielić partnerowi cennych wskazówek sugerując mu czego oczekuje po nim druga strona, nie powinnaś zapominać, że zasada obwiązuje w obie strony, dając drugiej połowie własny przykład.

Jeśli jesteś Strzelem bez pary może to Ci się udać zmienić podczas zimowego wypoczynku. Znajomości zawarte w tym tygodniu mogą przerodzić się w coś trwalszego, jednak czy to będzie trwałe uczucie okaże się za kilka miesięcy, ciesz się jednak chwilą tu i teraz będzie przyjemnie.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁ PRZEMIJANIA- Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat.

 

 

KOZIOROŻEC

Złe wiatry z partnerem ucichną i przyszedł czas słodkiego pojednania. Koniec tygodnia niesie wiele wspólnych chwil spędzonych tylko we dwoje, a Wasze rozmowy będą szczere i będą niosły wiele wspólnych planów na przyszłość.

Koziorożec bez pary nie powinien zamykać się w domu. Wyjścia z przyjaciółmi na imprezę stworzą okazję do poszerzenia kręgu swoich znajomych i spotkania kogoś, kto Ci faktycznie będzie odpowiadał.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

 

 

WODNIK

Twoje życie uczuciowe będzie kwitło, Twój stały partner będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek. Będzie podejmował wszelkie starania żeby sprostać Twoim wymaganiom. W weekend możesz się spodziewać niespodzianki z jego strony. Choć nie masz ochoty na przelotne romanse pojawi się adorator.

Samotny Wodnik ten tydzień może poświęć bardziej na własne sprawy, niż szukanie miłości, w tym tygodniu nie pojawi się nikt ciekawy, nikt kto zainteresuje twoje serce, może co najwyżej nadawać na krótki romans.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

 

RYBY

Jeśli jesteś Rybą bez pary nie ukrywaj uczuć wobec osoby na której Ci zależy, inaczej nie uda Ci się do niej zbliżyć. Osoba, którą obdarzyłaś zainteresowaniem nawet nie wie, że wpadłeś jej w oko, więc nawet nie wykonuje kroku w Twoim kierunku. Chcesz być szczęśliwa, wyraź to co czujesz.

Jeśli jesteś samotną Rybą przekonasz się, że życie może zaskakiwać i robić niespodzianki, ponieważ niespodziewanie poznasz kogoś, kto zauroczy Twoje serce na dłużej mimo to, że w pierwszej chwili ta osoba zupełnie nie będzie w Twoim typie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ STRACHU- W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Historie miłosne, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl