Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 27.01 DO 02.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

W Twoim życiu zawiruje, mimo że od dłuższego czasu jesteś w udanym związku, na Twojej drodze pojawi się osoba z przeszłości, niestety nadal Twoje serce bije do niej w myśl zasady stara miłość nie rdzewieje, dla dobra twego związku zachowaj odporność w sercu.

Samotny Baran może się spodziewać chwil zastoju, w tym czasie warto się zastanowić; czego oczekujesz, do czego dążysz w relacji, jaką osobę pragniesz poznać na swojej drodze, czy działasz w kierunku miłości? Odpowiedzi na te pytania pozwolą znaleźć swoje przeznaczenie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PRZEMIJANIA- Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat.

 

BYK

To będzie miły tydzień dla Twego związku, razem ze swoją połową odkryjecie uczucia jakie Was łączą, to nie tylko wielka miłość ale i przyjaźń, pojawią się wspólne plany na przyszłość, a Ty będziesz mieć świadomość, że zawsze możesz liczyć na partnera.

Samotny Byk zechce zdobyć serce osoby która jest w innym związku, mieszanie się w cudzy związek nie przyniesie Ci szczęścia a dodatkowo spowoduje nieporozumienia w towarzystwie. Plotki mogą naruszyć twe dobre imię na długo.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

 

BLIŹNIAK

W związku czekają Cię pomyślne perspektywy, wykorzystasz swoje mocne strony, masz głowę pełną pomysłów i zechcesz niektóre wprowadzić w życie. To wpłynie na pomyślny rozwój Waszej relacji, jednak przy realizacji celów kontroluj wydatki, wszak to może przynieść konflikt między Wami.

Samotny Bliźniak powinien inaczej spojrzeć na swoje poszukiwania miłości, zamiast gonić, poczekaj, zatrzymaj się chwilę, być może gonisz za czymś nie realnym, z tego też powodu nie zauważasz tych., którym naprawdę na Tobie zależy.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

 

RAK

W związku u Ciebie zapanuje uczynność i bezinteresowność działań wobec siebie wzajemnie, to przyniesie Wam wiele harmonii, na nowo odkryjecie bliskość wobec siebie, czeka Was dobry tydzień, warto wykorzystać te chwile by były podparciem w gorszych dniach.

Jeśli jesteś samotnym Rakiem, którego interesuje od dawna już pewna osoby, wystarczy jeden odważny, ale rozważny krok, a reszta ułoży się sama, ta osoba, nawet nie wie, że się nią interesujesz więc sama, też nie czyni nic w Twoi kierunku.

ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

 

LEW

Szybkie tempo sprawi, że sprawy między Tobą a partnerem będą na drugim planie, z tego też powodu Twoja połowa będzie czuła się nieco zaniedbana, ale nie ma obawy wynagrodzisz w weekend mu to zaniedbanie i pojawi się między Wami wsparcie i harmonia.

Jeśli jesteś samotnym Lwem to w tym tygodniu będzie się działo u Ciebie wiele w sferze uczuć, przekonasz się, że miłość można spotkać w najmniej spodziewanym miejscu. Okazji do miłosnych eskapad nie zabraknie.

ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

 

 

PANNA

Tydzień dla Twego związku w miarę spokojny jednak Ciebie nie ominą gorące flirty, przez co możesz łatwo ulec podszeptom namiętności i sam popsujesz relację nad którą tak długo pracujesz, bo nowe znajomości może i będą namiętne ale krótkotrwałe.

Samotna Panna będzie miała szanse zdobyć czyjeś serce, jednak wiele zależy od twego, czy wyjdziesz z inicjatywą rozwoju, czy raczej będziesz cicho przyglądać się z boku, licząc, że to ona przejmie inicjatywę.

ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELAKA SIŁA -Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

 

WAGA

Fałszywe okazywanie uczuć wobec partnera do którego nie czujesz już nic, negatywnie wpływa na Ciebie samego, jeśli nie jesteś szczęśliwa w swoim związku, nie męcz się tylko przeprowadź z nim szczerą rozmowę, może coś jeszcze da się zmienić na lepsze między Wami.

Jeśli jesteś samotną Waga wykorzystaj swój zmysł obserwacji, przed Tobą czas gdzie będziesz mieć okazje poznania wiele ciekawych interesujących osób, być może wśród nich znajdzie się ktoś, kto bliżej przypadnie Ci do gustu.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ WSPARCIA- Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

 

SKORPION

Podchodzisz ostrożnie do obietnic spontanicznie składanych przez Twego partnera, nie raz już nie wywiązał się z danego Ci słowa, tym razem sytuacja się powtórzy, jeśli nie chcesz być dłużej oszukiwana, Ty też złóż obietnicę i dotrzymaj jej gdy partner zawiedzie.

Jeśli jesteś samotnym Skorpionem to dobry moment, żeby rozglądać się za kimś bliskim, na Twojej drodze będą się pojawić różne ciekawe interesujące osoby, jednak swój temperament trzymaj pod kontrolą i nie biegaj ze spotkania na spotkanie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

STRZELEC

Ten tydzień przyniesie Wam nowe problemy w związku, trzeba naprawdę wysilić się żeby je rozwiązać, jednak koniec tygodnia pomoże rozwiązać sprawę, która wydała się nierozwiązywalna a To Was niemiernie ucieszy. Zapowiada się więc weekendowe świętowanie.

Samotny Strzelec jeśli chce znaleźć swoją połowę powinien przyspieszyć tempo, codzienność odsunąć na bok i podążyć śladem ekscentrycznego pomysłu, bo od dawna siedząc tylko w czterech ścianach okazje przechodzą Ci kolo nosa.

ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

 

 

KOZIOROŻEC

Ty i parter od dawna macie różne projekty dotyczące Waszej relacji ale one nie urzeczywistnią się same, to dobry moment, żeby rozpocząć działanie ale wymagana jest od Was wytrwałość w dążeniu do celu.

Jeśli jesteś samotnym Koziorożcem los niesie Ci szanse poznania bliżej ciekawej osoby, wszystko zależy jednak od tego, czy wyświadczysz przysługę pewnej osobie i wtedy będziesz miał okazję ją poznać, czy nie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie.

 

 

WODNIK

Twoja relacja od dawna przynosi Ci frustracje, miewasz zbyt wiele pretensji do partnera, zamiast docenić to co masz widzisz tylko jego wady, spójrz na swoja połowę łagodniejszym okiem a to poprawi relacje między Wami, znikną konflikty.

Wodnik bez pary może oczekiwać powodzenia w miłości, ale musisz być optymistą. Nie stroń od ludzi i trudnych wyzwań, nie bój się pierwsza zaprosić na randkę, jeśli ktoś naprawdę wpadnie Ci w oko.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

 

RYBY

Będą w związku często działasz według zasady, wolisz być zdobywana, niż zdobywać ale tym razem rolę się odmienią, Twój partner się od Ciebie oddala i będziesz musiał dać z siebie wiele, by na nowo odzyskać bliskość między Wami.

Jeśli jesteś Rybą bez pary zrezygnuj z oczekiwania na wielką miłość, wtedy los zaskoczy Cię miłą niespodzianką, oczekując pojawienia się wyjątkowej osoby, nie zauważasz osób, które są blisko Ciebie i chciałby nawiązać przyjemną relację.

ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 


 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl