Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 3.02 do 09.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN
MIŁOŚĆ

To trudny tydzień dla Twego związku, może się okazać, że w Waszych relacjach potrzebne jest ponowne dopasowanie. Każdy z Was pracuje nad sobą, co oznacza wewnętrzne zmiany i dlatego co jakiś czas trzeba ponownie weryfikować swoje oczekiwania wobec drugiej osoby.

U wolnych Barnów nowe znajomości zaczną rozwijać się dynamicznie.

FINANSE

Motto na ten tydzień dla Ciebie: „im więcej zasiejesz, tym więcej zbierzesz” , czeka Cię sporo pracy ale efekty nie będą widoczne jeszcze w tym momencie. To dobry moment na rozbudowywanie sieci kontaktów, bo to by pozyskać dla swojej firmy nowych stałych klientów.

ZDROWIE

Oszczędzaj je i szanuj bo czeka Cię wyczerpujący tydzień.

 

BYK
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu będziesz w sposób szczególny przyciągać płeć przeciwną, będziesz elektryzować swoją wyobraźnią i fantazją więc wykorzystaj ten dobry czas na spotkanie swojej drugiej połowy, krąg wielbicieli będzie różnorodny.

FINANSE

Tworzysz pomysły a jednak nikt ich nie wyróżnia, nie mówi, że Twój pomysł jest lepszy od pomysłu innych, może czas najwyższy przyjrzeć się temu, da się zauważyć, iż Twój sposób pisania nie jest najlepszy, nie zachęca do czytania.

ZDROWIE

Podstawą zdrowia u Ciebie będzie sen i dieta.

 

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Losy Twojej znajomości mogą stanąć pod znakiem zapytania co będzie dalej, dlatego uważnie obserwuj co się dzieje w Twoim sercu, jeśli nie czujesz wielkich wzruszeń, nie zatrzymuj partnera na siłę i nie przedłużaj tego, co już zakończone.

FINANSE

Jeśli jesteś Bliźniakiem poszukującym pracy, w tym tygodniu możesz mieć szczęście, w czasie rozmów zostaniesz wybrany jako nowy pracownik. Pierwszy tydzień może być dla Ciebie trudny, ale nie daj po sobie poznać jak bardzo się boisz. Zachowaj odwagę w komunikacji z innymi.

ZDROWIE

Wypoczywaj w sposób dla Ciebie najbardziej efektywny.

 

RAK
MIŁOŚĆ

Bądź pewna, że jeśli spotkasz tego, kto Ci przeznaczony, żadne przeszkody Was nie rozdzielą, ani przymusowe wyjazdy, ani rodzina, ani praca, ani brak pieniędzy, więc, nie rozpaczaj po dawnej znajomości, i nie mów, że był Ci pisany, tylko nie było Wam dane być razem.

FINANSE

Twoja pozycja zawodowa od dłuższego czasu stoi w miejscu, pomyśl co możesz z tym zrobić, na przykład wykorzystać magię doniesień prasowych, dobrze napisana notka prasowa może zrobić za darmo reklamie Tobie i Twojej firmie.

ZDROWIE

Nie forsuj organizmu i słuchaj tego co Ci sam podpowiada.

 

LEW
MIŁOŚĆ

Jeśli w Twoim związku nie jest ci wygodnie zacznij myśleć o zmianie partnera, zanim jednak to uczynisz przyjrzyj się wnikliwie Waszej relacji, co takiego doprowadziło do oddalenia między Wami, to pozwoli Ci uniknąć takiego samego błędu w nowym związku. Pamiętaj, że niezadowolenie powinno być twórcze a nie odwrotnie.

FINANSE

W pracy czeka Cie raczej tydzień mało efektywny w sensie wykonywania poleceń szefa, w tym tygodniu skupisz się na upiększaniu Twego miejsca pracy, firma zafundowała Ci nowy sprzęt i nowe miejsce pracy, więc postaraj się stworzyć jak najbardziej przyjazne miejsce dla Twoich klientów. Nie zapomnij o powieszeniu oprawione w ramki dyplomy i pochwały.

ZDROWIE

Sport na świeżym powietrzu pozytywnie na Ciebie wpłynie.

 

PANNA

MIŁOŚĆ

Zdejmij wreszcie maskę i przestań ukrywać swoje myśli a etap rozwoju relacji znacząco ruszy do przodu, narzekasz, że od dawna nic się nie dzieje między Wami ale pomyśl co tak naprawdę uczyniłaś Ty, żeby to zmienić, raczej nic, teraz jest dobry czas żeby się wykazać.

FINANSE

Przed Tobą trudny okres, jako szef musisz zwolnić kilku pracowników, sposób w jaki zwolnisz ludzi, będzie pokazywał jak naprawdę Twoja firma dba o pracowników, pamiętaj, że człowiek którego zwalniasz jest Twoją żywą reklamą, dobrą lub złą, więc potraktuj ich tak, jak sam chciałbyś być traktowany na ich miejscu.

ZDROWIE

To dobry czas na przeprowadzenie odpowiednich badań.

 

WAGA

MIŁOŚĆ

To dobry tydzień, gdzie łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości, więc nie zdziw się kiedy na Twojej drodze stanie osoba w której się zakochasz. Jeśli poczujesz, bardzo silne przyciąganie, do kogoś kogo mało znasz, to mimo wszystko nie wymyślaj powodów żeby oprzeć się tej znajomości, bo stracisz okazje na miłość.

FINANSE

Masz świetny pomysł, ale jak sam wiesz nawet dobre pomysły trzeba umieć sprzedać i to jest doskonały moment, bo ty uczynić. Masz pomysł jak zmniejszyć wydatki albo poprawić sprzedaż, nie bój się iść z tym do szefa, tylko przygotuj się do rozmowy, a znajdziesz poparcie kierownictwa by wdrożyć Twój pomysł w funkcjonowanie firmy.

ZDROWIE

Nie będziesz jednak miała większych problemów ze zdrowiem, dbaj jednak o swoja formę i nie przeciążaj systemu nerwowego.

 

SKORPION

MIŁOŚĆ

Upływ czasu dał o sobie znać i nadwyrężył Waszą relację a siła wzajemnych uczuć nie jest już taka silna jak kiedyś, to dobry moment, żeby wprowadzić odrobinę powiewu świeżości do Waszego związku, i nie podawaj się nawet jeśli w danej chwili wydaje Ci się to nie realne.

FINANSE

Jeśli masz problem z kontrolowaniem swoich wydatków, zacznij je zapisywać, zobaczysz wtedy ile pieniędzy wydajesz na niepotrzebne rzeczy, nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu nie udało Ci się nic zaoszczędzić. W pracy myśl o sobie pozytywnie ale stawaj sobie bardziej realistyczne cele.

ZDROWIE

W tym tygodniu zatroszcz się o siebie wyjątkowo staranie.

 

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Nie oczekuj, że będzie łatwo i przyjemnie, jeśli ktoś nie chce Twego serca, cokolwiek uczynisz, nic Was do siebie nie zbliży, nie nadajecie na tych samych falach, mimo Twoich starań, wysiłku, nic, żadnej reakcji, może nie warto tracić czasu i odpuść sobie tę znajomość.

FINANSE

Jeśli jesteś szefem firmy, która zajmuje się sprzedażą nadszedł czas na przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia w tym kierunku. Musisz przypomnieć swoim pracownikom, że wszyscy są odpowiedzialni za sprzedaż produktów firmy a ostanie statystyki ukazują, że nie Wasz poziom sprzedaży znacząco uległ spadkowi.

ZDROWIE

To dobry czas na przeprowadzenie odpowiedniej kuracji.

 

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twoja relacja może stać się bardziej harmonijna pod warunkiem, że ustanowisz granicę pomiędzy potrzebami Twoimi i partnera a naciskami z otoczenia, nie możesz pozwolić, żeby osoby trzecie mieszały do Waszej relacji.

Samotny Koziorożec pozna kogoś, kto nie wzbudzi jego zaufania ale mimo to, pozwól mu się pokazać z jak najlepszej strony.

FINANSE

Ludzie przepadają za tym co nie zwykłe a Ty stoisz w miejscu, nie próbujesz nic zmienić w swojej postawie, stale tak samo się zachowujesz, jednak by dostać awans musisz przyciągnąć uwagę współpracowników, więc spróbuj wymyślić posunięcie które wyróżni Cię od innych.

ZDROWIE

Nie unikaj świeżego powietrza, jeśli masz skłonność do tycia pilnuj wagi.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Twój związek wpłynie na wzburzone morze, Ty sama przechodzisz etap zmian, Twój partner zatrzymał się w miejscu a na każdą próbę zwrócenia mu uwagi reaguje negatywnie. Potrzebujesz chwilę się zatrzymać się i zastanowić, jak wyjść z tej trudnej sytuacji, inaczej wiesz, że nie przetrwacie.

FINANSE

Szef wezwał Cię na dywanik i poinformował o Twoich negatywnych wynikach pracy, nie bagatelizuj tego, potraktuj to jako ostrzeżenie, że Twoja pozycja w pracy jest zagrożona, bez względu na to jak długo pracujesz w tej firmie. Niech Twoje czynniki samo obrony podniosą alarm i popraw to, co jest negatywnie oceniane.

ZDROWIE

Warto zadbać o cerę i włosy.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

To czas kiedy Ty i partner musicie być wobec siebie naprawdę szczerzy zwłaszcza emocjonalnie, co umożliwi Wam pogłębienie poprawy więzi partnerskich. Szczerość skieruje Wasz związek albo ku rozstaniu albo da szanse przeżyciu prawdziwej bliskości.

Samotne Ryby powinny się odważyć na komunikowanie tego, co naprawdę lub kto im się podoba.

FINANSE

Zawsze kiedy potrzebujesz pomocy- proś o nią, nie miotaj się w bezsilności, że czegoś nie rozumiesz, Twoi współpracownicy chętnie Ci wyjaśnią To i owo ale pod warunkiem, ze Ty sama ich o to poprosisz, oni nie domyśla się sami, iż chcesz skorzystać z ich rady. Kontroluj swoje wydatki.

ZDROWIE
Wzbogaci swoją dietę o odpowiednie witaminy.

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl