Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop ogólny od 10.02 do 16.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

MIŁOŚĆ

Czasem musisz zrozumieć pewne emocje, służenie innym nie oznacza ani poniżenia ani tego, że jesteś nie wiele wart. Bliska Ci osoba potrzebuje Twojej pomocy a Ty nieustanie uważasz, że ona chce Cię wykorzystać choć wcale tak nie jest. Spraw jej radość swoim postępowaniem.

FINANSE

To czas kiedy pochłonie Cię wytężona praca, nie będzie czasu na obijanie się w pracy, spotkania na gruncie zawodowym wypadną niezwykle korzystnie, uda się zrealizować pewne zamierzenia.  Przy podpisywaniu umów zachowaj pełną odpowiedzialność,  wykaż się zdobyciem jak najlepszego zysku dla firmy.
ZDROWIE

Uważaj na dolegliwości na tle nerwowym.

BYK

MIŁOŚĆ

Nie uznajesz pewnych zasad, nie wierzysz w to, że można się zmienić i przekształcić swoje życie w coś innego, stworzyć inną historię, uwierz, bliska Ci osoba już idzie inna drogą a Ty zamiast dotrzymać jej kroku robisz awantury i nie wiesz o co jej chodzi.

FINANSE

Jeśli jesteś Bykiem planującym zmianę pracy, nie zwlekaj z podejmowaniem działań, zbyt długo rozmyślasz czy decyzja jest słuszna czy nie, czasem w pracy wymagane jest podjęcie ryzyka, ale musisz mieć większą wiarę w siebie, Twoje życie zawodowe od dawna utknęło w miejscu.

ZDROWIE

Jeśli usłyszysz niepokojącą diagnozę nie wpadaj w panikę może się okazać, że nie ma czym martwić.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Jeśli chcesz być naprawdę szczęśliwy musisz mieć w życiu jasne i nie naruszone zasady,  inaczej tak jak teraz Twoje życie jest pełne chaosu a Ty nie wiesz dokąd zmierzasz, czego oczekujesz po przyszłości a to tylko prowadzi Cię do złości.

FINANSE

To dobry moment na przeanalizowanie swojej kariery i określenie celu do którego dążysz.  Spisz je, określ własne dążenie, skup na tym swoją energię, opracuj plan i do dzieła a w szybkim czasie zbierzesz bogate żniwo swoich  działań szybciej niż się spodziewasz.

ZDROWIE

Uważaj na kontuzje.

RAK

MIŁOŚĆ

To czas kiedy będziesz musiał podjąć ważna decyzję uczuciową. Trzeba się będzie pokierować albo rozumem albo emocjami. Ważne jest zanim dokonasz wyboru, byś odpowiedział sobie na pytanie jakie są Twoje priorytety, czego pragniesz od życia, od miłości.

FINANSE

Jeśli należysz do Raków którzy nie są zadowoleni ze swojej pracy to dobry czas na zmianę, skup się na tym by znaleźć pracę którą lubisz, ale zacznij od tego, żeby  jednak dostać to czego pragniesz musisz wiedzieć co to jest.

ZDROWIE

Dolegliwości mogą się nasilić, ale znajdziesz skuteczną terapię.

LEW

MIŁOŚĆ

To Ty jesteś odpowiedzialny za swój los i to co się w nim dzieje, przestań więc obwiniać partnera za swoje niepowodzenia, że gdyby on nie podciął Ci skrzydeł Twoje życie wyglądało by inaczej.

FINANSE

Wykorzystaj każdą chwilę dnia codziennego, swoją pracę rozplanuj tak, by nie tracić czasu na zbędne rozmowy czy wykonywanie zadań nie koniecznie należnych do Ciebie.  Przed Tobą też odpowiedni czas by zastanowić się co chcesz odkryć, osiągnąć, co poprawić i działaj jeszcze dziś.

ZDROWIE

Jeśli szukasz ratunku w medycynie niekonwencjonalnej uważaj, żeby nie trafić na naciągacza.

PANNA

MIŁOŚĆ

Możesz sobie pogratulować, tak długo starałaś się o to serce i oto właśnie nastąpiła Twoja wygrana, jesteś zwycięzcą, możesz być dumna, przed Tobą otwierają się wrota szczęśliwego związku, teraz już wiesz, że trzeba działać, bierne czekanie nie niosło Ci szczęścia.

FINANSE

Jeśli w tym tygodniu planujesz spotkania biznesowe mniej w zapasie zawsze 15 min, możesz nie mieć szczęścia w okolicznościach losu i dogra która zazwyczaj zajmuje Ci tyle samo minut wydłuży się a wiesz, że nie zostaniesz dobrze odebrany jeśli przyjdziesz spóźniony.

ZDROWIE

Uważaj na siebie, może Cię dopaść poważana infekcja.

WAGA

MIŁOŚĆ

Twój partner zaczyna być nerwowy bo przestałaś dbać o siebie, dobry wygląd otwiera wiele drzwi także serce Twego mężczyzny, denerwujesz się z powodu jego wymagań bo chcesz by kochał Cię pomimo, a nie za coś, niestety on jest innego zdania.

FINANSE

Twój codzienny program dnia jest ostatnio bardzo napięty, nie ma w nim luk żeby usiąść i zwyczajnie pomyśleć, zmień to i uwzględnij codzienne przerwy na myślenie, może się zdarzyć, że najlepsze pomysły do głowy przychodzą Ci właśnie teraz.

ZDROWIE

Poczujesz przypływ sił witalnych, świetna kondycja gwarantowana.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Dziś Twoje życie wygląda całkiem stabilnie ale Ty myślami wrócisz do przeszłości, przypomnisz sobie tego, który namieszał Ci w życiu, który burzył Twój uporządkowany świat, oddasz się melancholii, wspomnisz, że tęsknisz a jednak czasu nie da się cofnąć.

FINANSE

W życiu spotykamy dwa typy ludzi, tych którzy ciągną Cię w dół i tych, którzy pomagają Ci rozwiązywać Twoje problemy, dbaj więc o to, żeby nie stać się ofiarą syndromu przewlekłego niezadowolenia bo ostatnio idziesz w dół razem  z innymi.

ZDROWIE

To świetny czas na rzucanie nałogu.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

Rozdźwięk w relacji między Tobą a parterem będzie powodować osoba trzecia ale zamiast robić z tego z tego tytułu awantury czy stosować taktykę obrażania się zastanów się czego partner szuka w osobie trzeciej, co tak go do niej ciągnie, czego między Wami brak.

FINANSE

Jeśli jesteś Strzelcem posiadającym własną firmę zacznij bardziej kontrolować pracę swoich pracowników, bierzesz odpowiedzialność za ich pracę, nie tylko za siebie.  Firma od dłuższego czasu nie zwiększa swoich zysków a Ty uparcie trzymasz się zdania, że to kryzys na rynku a nie działania innych są opieszałe i mało wydajne.

ZDROWIE

Zastosuj nową kurację na włosy, tym razem zadziała skutecznie.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Wyrwana karta z kalendarza wiele dla Ciebie znaczy, dziś ponownie spotykasz się  z tym który kiedyś załamał Ci serce, zastanawiasz się czy on po raz kolejny nie złamie Ci serca, jednak los Cię zaskoczy a może to nie los a Twoja miłość, bo właśnie w tym tygodniu zdeklaruje się na resztę życia.

FINANSE

Czasem brakuje Ci optymizmu w pracy  i czas żeby nad tym popracować, bo optymizm pozwoli Ci opracować nowe możliwości dla Twego postępu zawodowego. Jeśli od dawna jesteś bezrobotny spójrz na swoje życie z pozytywnej strony, możesz w tym czasie więcej się dokształcać, a sukces na pewno zapuka do Twoich drzwi.

ZDROWIE

Skorzystaj z karnetu na basen bądź innej aktywnej formy ćwiczeń.

 

WODNIK

MIŁOŚĆ

Budowanie i niszczenie Twojej relacje nie wpływa korzystnie na jej przyszłość, gdy miłość Ci się wymyka, zaczynasz o nią walczyć i strać się, gdy jej blisko sam ją odrzucasz, takie zachowanie nie przynosi Wam szczęście, to odpowiedni moment na szczerą rozmowę.

FINANSE

W pracy nie masz ostatnio najlepszego okresu, trudno Ci podjąć cos stałego, umowy dorywcze dołują Cię a Ty sam nie wiesz jak zabrać się do zmian na lepsze. Zacznij być bardziej szczery i wprowadź w swoje życie więcej entuzjazmu a zmiany przyjdą szybciej niż myślisz.

ZDROWIE

Zadbaj o swój układ odpornościowy.

 

RYBY

MIŁOŚĆ

Wzajemny szacunek jest najistotniejszy w relacji, nie ustanie tego wymagasz od partnera ale zastanów się czy Ty dajesz to samo w zamian. Chcesz by Twój partner szczerze dzielił się z Tobą swoimi myślami i przeżyciami a Ty sama tego unikasz, czy wobec tego można znaleźć miedzy Wami porozumienie.

FINANSE

Każdy zaczyna dzień na swój sposób, Ty także ale postaraj się żebyś z wiarą rozpoczynał dzień pracy, powiedzenie nic mi się nie chce, nie służy rozwojowi. Jeśli w ciągu dnia w pracy miewasz przerwy, wykorzystaj je na czytanie lub inną przyjemność, która dzięki równowadze zagwarantuje Ci udany dzień.

ZDROWIE

Jeśli trafi Cię się szansa wyjazdu na SPA nie rezygnuj. 

 

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl