Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY OD 10.02 DO 16.02.2014
Autor:
Anna Bell

BARAN

Trudność porozumiewaniu się z partnerem zaczynasz coraz lepiej rozumieć, wiesz gdzie tkwi błąd poprzez złą komunikację miedzy Wami, a przed wszystkim chodzi o nieumiejętność rozmowy o własnych potrzebach. Ten tydzień niesie szanse odpowiedzi na trudne pytania, przyjemny czas spędzony na romantycznych wieczorach usatysfakcjonuje Was obojga.

Baran, który do tej pory nie znalazł swojej połowy powinien bardziej otworzyć się na nowe kontakty, bywając na imprezach dla singli jest szansa, że poznasz kogoś, kto Ci zaimponuje i zechcesz te osobę poznać bliżej.

ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ METARON-Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek. Wspomaga również Twoje życie uczuciowe, wprowadzając do niego ład i harmonię.

BYK

Pochłonie Cię wytężona praca, wskutek czego zapomnisz o świętowaniu Waszej miłości, Twoja połowa nie będzie zadowolona, bo przygotuje dla Ciebie niespodziankę a Ty tego dnia wrócisz z pracy później niż zwykle, postaraj się temu zapobiec.

Samotny Byk odetchnie z ulgą, osoba, o którą zabiegałaś od dłuższego czasu zgodzi się na wspólną randkę miedzy Wami, tylko nie osiadaj na laurach i nie zmarnuj swojej szansy np. spóźniając się na spotkanie.

ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRACHU-Osoby samotne muszą przełamać swoje wewnętrzne słabości, jeżeli chcą poznać swoją wymarzoną miłość. Brakuje im trochę zdecydowania i pewności siebie, ale z pewnością mają szansę na poznanie prawdziwej miłości

BLIŹNIAK

Ty i Twoja połowa przychodzicie trudny okres, Wasze problemy finansowe negatywnie wpływają na to, co dzieje się między Wami, teraz już wiesz, jak ważne się bezpieczeństwo finansowe w związku, wystarczy, że pojawi się nieplanowany wydatek a wy nie wiecie, co z tym zrobić.

Bliźniak bez pary ruszy na podbój nieznanych sobie lądów, będziesz bywać na imprezach, spotykać się z nowo poznanym towarzystwem, ale nie liczy, że od razu znajdziesz miłość, na to potrzeba czasu a przed wszystkim poznania kogoś bliżej a nie przelotnie.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.

RAK

Wasza relacja przechodzi transformacje, w tym tygodniu czeka Was pierwsza przymiarka codzienności, okaże się, że to całkiem przyjemne dla Was. Tempo związku nieco osłabnie, ale nie panikuj i zaplanuj na weekend coś miłego.

Samotny Rak pozna kogoś, kto pokaże mu jasną stronę świata, odrzuci, więc swoją nieufność i uwierz szczere intencje tej osoby, nie musisz ciągle rozważać, czy możesz jej zaufać, daj się ponieść emocjom.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ POCIESZENIA- Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

LEW

Postanowisz być uparty i nieustępliwy wobec swojej połowy, bo wiesz, że rezultaty, które chcesz pragniesz osiągnąć by zmienić Wasze relacje na lepsze, podnieść standard Waszego związku wymagają czasu i sprzyjających okoliczności, dzięki czemu uda Cię stworzyć relacje szczęśliwą i twórczą.

Samotny Lew, który już od dłuższego czasu spotyka się z kimś straci nadzieje na pozytywne relacje i szanse rozwinięcia związku, spotykałaś się z nim w nadziei, że on zmieni swoje życie dla Ciebie, niestety okazało się to złudne.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA-Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat.

PANNA

Ty i parter w tym tygodniu będziecie wspierać się wzajemnie, to ważne, pomoc drugiej osobie nawet, jeśli Ciebie ten problem nie dotyczy bezpośrednio, z pewnością wpłynie na zbliżenie między Wami. Dzięki tej opiece nastąpi rozwój relacji o krok w przód.

Panna, która od dawna upatrzyła sobie kogoś, powinno przekształcić relacje bezkonfliktowe, marzysz o nim, myślisz, fantazjujesz a nie potrafisz dojść do porozumienia w kwestiach zawodowych.  Nie zapomnij o okazaniu uczuć w ten szczególny dzień, inaczej nie zmienisz nic między Wami.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

WAGA

Dawno, nie było tyle szczęścia miedzy Wami, nauczyliście się rozpoznawać i cieszyć z osiągniętego celu w Waszym partnerstwie. Ten tydzień poświęcicie na rozmowy i wyznaczeniu sobie kolejnych planów na przyszłość, nie zapomnijcie o romantycznym weekendzie.

Dla samotnej Wagi pojawią się szanse poznania kogoś nowego i interesującego, ale pod warunkiem, że chwycisz znajomość i zapomnisz o kimś, kto już do Ciebie nie wróci, kto jest tylko przeszłością. Nie przywiązuj się do tego, co musi przeminąć.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA-Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

SKORPION

Często łapiecie się na tym, że głównym tematem w Waszym domu są pieniądze i sprawy finansowe, oddaliście się od siebie tak bardzo, że rozmawiacie tylko o planowanych wydatkach. To świetny moment, żeby wprowadzić nieco romantyczności do Waszej relacji, wybierzcie się na kolację bądź przygotuj ją w domu, pod warunkiem, że nie będzie innych domowników.

To tydzień, który będzie obfitował w miłosne wydarzenia dla samotnego Skorpiona, ale Ty sama zadecydujesz, jaką drogę wybrać i z kim się bliżej poznać, nie daj sobie narzucić nikomu swojego zdania, ty sama wiesz, co i kto jest dla Ciebie najlepszy.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA-Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.


STRZELEC

Jeśli masz czyste sumienie, nie ma obawy, że nadchodzący czas zmieni bliskość miedzy Wami, Twoja połowa zapragnie szczerości, przygotuje nawet romantyczną randkę, gdzie nikt Wam nie będzie przeszkadzałby wymóc na Tobie pewne zwierzenia.

Strzelec bez pary powinien zachować uczciwość wobec osoby, która ma poważniejsze plany dla Ciebie, nie możesz umawiać się z nią na randki, wiedząc, że nie dasz jej niczego więcej po za chwilami przyjemności we dwoje.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁ PIĘKNA- Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

KOZIOROŻEC

Pozwolisz, żeby Wasza relacja biegła swoim torem, niczego nie będziesz przyspieszać, nie chcesz wymuszać szybkiego rozwoju związku, ani nie oczekujesz, że parter będzie pragnął tego samego.  Na złote góry w Waszym partnerstwie nie ma, co liczyć, ale trochę romantyzmu by się Wam przydało.

Samotny Koziorożec w tym tygodniu zbliży się z osobą, z która od dawna chce się spotkać sam na sam, zachowasz w sobie odwagę i zaprosisz ją na te randkę. Zbyt długo już nic nie robisz tylko obserwujesz, ta osoba o tym wie, że wpadła Ci w oko i sama jest już zmęczona sytuacją.

ANIOŁ TYGODNIA – ANIOŁ MILOŚCI-Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

WODNIK

Oszczędny tryb życia nie wpływa na Ciebie pozytywnie, Twój partner wyrobił sobie nawyk odkładania skromnej ilości pieniędzy a Ty jesteś niezadowolona, bo uważasz, że cierpi na tym Wasze gospodarstwo domowe, choć życie na „kredyt” dawno przestało Ci się podobać.

Samotnik Wodnik, jeśli zechce wyjść do ludzi, ma szanse spotkać osobę, z którą zwiąże swój los. Jednak może się okazać, że po za fizycznym zauroczeniem macie sporo do przerobienia, bo Wasze poglądy na życie mocno się różnią.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY FIOLTOWEGO PŁOMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

RYBY

Wierzysz w to, ze Wasza relacja ma sens, że kryzys, który przeżywacie w związku czemuś służy, być może ma umocnić uczucia między Wami, ale warto żebyś pokierowała Wasze partnerstwo tak, by rozpoznać, gdzie popełniacie błędy, by być przygotowanym, gdy po raz kolejny oddalicie się od siebie, ale jest szansa, że nauczycie się zapobiegać temu, co złe miedzy Wami.

Jedyne, czego możesz być pewna samotna Rybo, to, to, że niczego nie da się przewidzieć a tym bardziej tego, że na Twojej drodze stanie miłość w najmniej przewidzianych okolicznościach ani w momencie, w którym jej nie szukasz. No cóż, pozostaje Ci powitać miłość z radością.

ANIOŁ TYGODNIA- ANIELSKI PRZEWODNIK- Wśród osób samotnych wszystko przebiega pomyślnie, aby w przyszłości trafić na odpowiedniego partnera, czy partnerkę.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 


Kategorie:

Wróżbiarstwo, Tarot, Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl